Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - annnabis
Added 06 Jan 2025

annnabis

@annnabis_meatbunlover
Number of subscribers: 738
Photos: 2,140
Videos: 72
Links: 452
Description:
Перекладаю романи Мітбан Роблю прикраси по даньмею і не тільки;)
Source

annnabis | БУКШЕФ УБИВАЄ УКРАЇНСЬКИЙ КИТАЙФДТрішки гучно звучить, але!На чому три...

Telegram community logo - annnabis annnabis @annnabis_meatbunlover
195 Views/Reach 2025-11-17 18:36 Message №3115
БУКШЕФ УБИВАЄ УКРАЇНСЬКИЙ КИТАЙФДТрішки гучно звучить, але!На чому тримається фд? На людях, будемо чесними, бути в одному і тому самому фд протягом довгого періоду доволі складно, тому це природньо, що на місце одних людей приходять новачки, які і продовжують життя цьому самому фд. Але питання, чи є куди прийти новачкам "Засновника демонічного шляху"?. У більшості команд українського сканлейту існує таке собі правило "З'явилася ліцензійка — піратках видаляється". І виходить так, що прийдуть новачки до шішного невичитаного перекладу з купою помилок, спаплюженими чи навіть вирізаними сценами. Чи захочуть новачки читати далі першого тому, коли там вже відбувається якась незрозуміла фігня? Ну... Трішки малоймовірно. Букшеф роблять свою роботу гімняно, неякісно, взагалі не прислухаючись до зауважень авдиторії. І найгірше те, що разом з цим вони простягають свої брудні руки до величезної кількості інших цікавих тайтлів. І просто уявіть наскільки боляче буде відчуватися неможливість порадити свій улюблений роман суто через те, що піратки вже нема, а ліцензійний переклад — шішний монстр, який вбиває абсолютно всю красу історії. Дівчат, про це не можна мовчати. Я хочу, аби у нас видавали чудові китайські історії, але не такою ціною. Сумніваюся, що вони щось перероблять, але принаймні може задумуються про те, чи будуть купувати люди їхні наступні книги з такою "якістю" перекладу. І чи варто воно взагалі того.Тому ось, останній пост, який вони присвятили засновнику (цікаво, правда, що він такий давній. Не хочуть слухати про всі проблеми з перекладом, тож, певно, обрали тактику мовчання до анонсу наступного тому), пишіть, будь ласка, бо це вже навіть не смішно.Буду вдячна за поширення!