Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🌴🐉| Дракошин Будиночок Енні |🍀🌺
Added 06 Dec 2025

🌴🐉| Дракошин Будиночок Енні |🍀🌺

@angelfox59arts
Number of subscribers: 175
Photos: 708
Videos: 9
Links: 116
Description:
Та сама фурі художниця з дракончиком 😌🐉 ✿ Звуть Енні/Аніка/Аня/Енжел 14+ канал rus — dni❌ lang: ukr/eng✅ Мій буст: https://t.me/boost/angelfox59arts Є питання? Го в ПП🌟 — @AngelFox59 🦌

👥 Number of subscribers

175
Average/Day:: -1
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.5

Logo change history

Name change history

🌴🐉| Дракошин Будиночок Енні |🍀🌺 2026-06-01
🌸🐉| Дракошин Будиночок Енні |🍀🌸| 🎀 СЕМІ-РЕСТ🎀 | 2026-03-29
🐦 2026-03-27
❄️🐉| Дракошин Будиночок Енні |☃️🎄| 🎀 СЕМІ-РЕСТ🎀 | 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

4 роки повномаштабного вторгнення?... 4...💔А цьому малюнку вже роки... три?...Я не знаю що написати в цьому пості.. тільки одна біль від того що нашому народові не повезло бути поряд з такими сусідами..Я багато плакала в той період, з'явилися проблеми зі здоров'ям, закрилася від усіх і тільки рідні могли бачити мою внутрішню боротьбу зі злобою і болем... На цьому малюнку ви можете спостерігати фотографії зібрані за рік повномасштабного вторгнення..Можу лишень сказати що мені було дуже важко малювати цей малюнок...Знаєте, наче 4 роки повномаштабного, а мене досі дивує як наші люди залишаються сильними, донатять, діляться останнім, запроваджують пункти допомоги... Люди, ви щоо? — Я ВАМИ НАДИХАЮСЯ!!🔥 Ми з вами показуємо велику дулю сусідам навіть не 4 роки, а набагато довше!!! Не дивлячись на все ви досі запалюєте вогні в серцях тих у котрих вони вже згасли, саме ВИ надихаєте бути сильними і відважними!! Моя вам вдячність!🙏💖А ще хочу сказати величезне дякую нашим захисникам і захисницям, живим і ті що вже не з нами, які закривають собою нас від нечисті яка тільки і хоче що забрати все що у нас є... Дякую вам... Дякую вам за те що я і моя родина, близькі люди та мої друзі досі живі🙏🫶🥹А ми, сонечки, продовжуємо донатити нашим захисникам і захисницям на актуальні збори, бо хто як не ми зможемо допомогти побороти нечистьДавайте залишатися сильними разом!!❤️‍🩹Слава Україні - Героям Слава!!🇺🇦🙏Теги:#повноцінка #маскот_каналу_Angel_Fox_59 #Збір_Коштів_Військовим #Енні
🌸З Днем Народження, Чу!🌸⚪️ Передісторія ⚪️ 🦌 Чу, ти куди?🦦Далеченько, там де шелестять джунглі та виблискує золото за водоспадом🌟🦌А це де?🦦Далеко звідси... Можливо ти чула про Ельдорадо? Мапа скарбів тут не допоможе, а тільки напрацьоване око та відчуття🦌І як довго ти там будеш?🦦Не знаю, можливо надовго а можливо навіть назавжди... Хто зна, ці землі можуть зачарувати настільки що ти забудеш хто ти і як жив раніше🦌Тільки не забувай мене, добре? Обіцяєш що будеш писати?🦦Обіцяю Ба навіть більше, я пришлю тобі фоточку коли віднайду скарби хочеться поділитися своєю знахідкою та умінням справжньої мандрівниці😌🦌Супер!! Тоді очікую фоточки і гарної тобі подорожжі!🌟🙏🦦Не хвилюйся, це буде легко, бо золото не найдорожче що у нас є — а ми🙈🦌Бро🥹...🦦Бро😏(і вони засосались 😆*жарт*) А ось і довгоочікуваний артик для однієї особливої людинки!! Знову аж через місяць з'явилася можливість привітати тебе з днем народження!🙈 Тож з днем народження ріднюся!💖 Бажаю тобі неймовірних успіхів, сил і натхнення у всьому що ти робиш!🌟❤️‍🔥🥹• Персонаж належить @Chuvapa_vidr 🦦🌿Теги:#Гіфт #День_Народження #Фурі #Повноцінка
щороку моїм Миколайчиком був мій батько, навіть якщо він Миколайович, цього року він зник безвісти захищаючи нашу країну і я не маю можливості привітати його, тому прошу всіх залишити подарунки нашим військовим, задонативши на будь-який збір, будь то збір ваших знайомих чи благодійна організація. всім бажаю гарно відсвяткувати та зникнення росії з лиця землі.залишаю декілька зборів тут, якщо ви чи ваші знайомі мають збори залиште в коментарях і я додам їх до посту, він буде тут весь часhttps://send.monobank.ua/jar/6ZMmj2kbt3https://send.monobank.ua/jar/A5jto8iJV5https://send.monobank.ua/jar/7caG3SCzRpще відкрила коментарі, за донат від 200 гривень буду малювати вам щось, залишайте скрін донату та персонажапишучи це, я справді в сльозах, бо досі не вірю, що батька немає поруч на свято, я не знаю живий він чи мертвий і це, мабуть, найгірше відчуття, коли не знаєш, на що сподіватися, тому сподіваюся скоро росія зникне з лиця землі разом з усіма росіянами та їх любителями, а поки ні — наша ненависть до них повинна бути більшою