Source
Андріївка під прицілом🇺🇦🥷🇺🇦 | Жарти-жартами, але на даний момент ми маємо найбільш стабільну та конт...
1 800 Views/Reach
2025-03-27 08:34
Message №1155
Жарти-жартами, але на даний момент ми маємо найбільш стабільну та контрольовану обстановку по всій ЛБЗ за останній, напевно, рік.Так, не все в нас супер-пупер ідеально, є у нас і проблеми, які потребують негайного вирішення, це не новина для суспільства та командування, проте нанісши великі втрати ворогу в живій силі та техніці, противник сильно втратив свій наступальний потенціал.Це відображається банально на тому, що більшість механізованих підрозділів підарів фактично не є вже механізованими і не мають взагалі бронетехніки для того, щоб проводити штурмові дії на броні, намагатися залітати в наші тили поміж позиціями. Ледь вистачає танків та БМП для вогневої підтримки штурму, а вся механізація звелась до буханок і бобіків з баз зберігання (яких вже і так дуже мало) або пішим ходом, проте по живій силі також буде скоро дефіцит. Тому хто там розказує, що перемирʼя потрібне саме нам - дуже помиляєтесь, просто для рашки це можливість вийти «переможцем», в том час як по факту ниточки починають рватись.Офіцер ✙ | Підписатись