Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Андріївка під прицілом🇺🇦🥷🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Андріївка під прицілом🇺🇦🥷🇺🇦

@andriivkainfo
Number of subscribers: 704
Photos: 740
Videos: 431
Links: 78
Description:
Канал створено для викриття фактів колаборації в Андріївській, Андрівській, Берестівській та Осипенківській громадах. Всі відомості про колаборантів можна відправляти на електронну пошту [email protected]

👥 Number of subscribers

704
Average/Day:: +1
Average/Week:: +2
Average/Month:: +1

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Нам пишуть:👇👇👇Доброго дня!Ви все на відпочинку, тож, мабуть, і не знаєте, як «поступово покращується» життя в окупованому Бердянську.Четвертий рік з моменту так званого волевиявлення одиничних місцевих щурів, який був занесений у якусь там «расєйську бамажку», починається з чудових новин для кожного, незалежно від політичних вподобань.Така необхідна для кожної людини рідина, як вода, переходить у розряд найбільшого дефіциту в місті. Без жодних попередніх роз’яснень її тепер офіційно вимикають щодня з 8:00 ранку до 18:00 вечора. Неофіційно — коли дадуть, а може й не дадуть: наллюють, капнуть чи ще щось. І навіть коли вона з’являється, має такий рудий колір і запах, що ні помитися, ні попрати якось не дуже хочеться.Хочу звернутися до всіх, хто дійсно голосував на «референдумі» за радість під сучасною назвою «воссоєдінєніє». Ви справді мріяли щодня слухати у сухому крані «бульк»? Іноді з попередженням, мовляв, «потерпіть із розумінням», а іноді — взагалі без будь-яких пояснень і на кілька днів.Або, як уночі 4 жовтня: щось там з насосною, і після того як о 19-й годині з’явилося руде й тхуче диво, то вже о 00:00 — знову нічого.Ви ж у 2014 році розповідали про «референдум», у 2022-му дочекалися, «воссоєдінілісь». І що ж ви отримали?Ваше «покращення» виглядає приблизно так: • Відсутність води; • Постійно зростаючі ціни; • Занедбане місто; • Розпіариний ремонт доріг закінчується на Ля-Сєйновській одразу за Центральним ринком; • Усього 15 терапевтів на все місто, а інших лікарів взагалі немає. Медичної допомоги чекати ніде. • І багато хто з вас залишився без спілкування з власними дітьми. Бо сюди їм — зась.І цей список можна продовжувати ще довго. Мені цікаво, скільки ще «свідки покращення» будуть повторювати основний аргумент окупантів: «при Україні нічого не робилося»? Так, можливо, не все було ідеально. Але саме 20 років тому до міста прийшла дніпровська вода — не завдяки Янику, а завдяки зусиллям тодішнього, нині покійного мера Баранова та його команди. А окупанти залишили нас без цього джерела, бо підірвали Каховську дамбу, а Бердянське водосховище, з якого тепер живиться, 100-тисячне колись, місто мілішає стрімкими темпами. Зараз ось «асвабадітєлі» намагаються перепідключити ЗАЕС до Ростовської лінії, звинувачуючи при цьому, звісно, Україну в обстрілах. Ця інформація розрахована виключно на тупих щурів, які в це вірять. Міжнародні спостерігачі вже перевірили: Україна не обстрілює ці джерела енергії. А ви вірите!Рік тому ті ж щури вірили у воду з Дону. Але води досі немає навіть у Донецьку.Страшно подумати, але щось підказує: доля Донецька поступово дістанеться й Бердянська.А ці постійні відключення «з різних причин» — така собі інформаційна підготовка, щоб місцеві звикали.А так, звісно, у нас все «чудово»!
Жарти-жартами, але на даний момент ми маємо найбільш стабільну та контрольовану обстановку по всій ЛБЗ за останній, напевно, рік.Так, не все в нас супер-пупер ідеально, є у нас і проблеми, які потребують негайного вирішення, це не новина для суспільства та командування, проте нанісши великі втрати ворогу в живій силі та техніці, противник сильно втратив свій наступальний потенціал.Це відображається банально на тому, що більшість механізованих підрозділів підарів фактично не є вже механізованими і не мають взагалі бронетехніки для того, щоб проводити штурмові дії на броні, намагатися залітати в наші тили поміж позиціями. Ледь вистачає танків та БМП для вогневої підтримки штурму, а вся механізація звелась до буханок і бобіків з баз зберігання (яких вже і так дуже мало) або пішим ходом, проте по живій силі також буде скоро дефіцит. Тому хто там розказує, що перемирʼя потрібне саме нам - дуже помиляєтесь, просто для рашки це можливість вийти «переможцем», в том час як по факту ниточки починають рватись.Офіцер ✙ | Підписатись