Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Аналітичний Батон
Added 14 Jul 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Number of subscribers: 2 647
Photos: 3,800
Videos: 17
Links: 7,210
Description:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton

👥 Number of subscribers

2 647
Average/Day:: 0
Average/Week:: -3
Average/Month:: +240

👁️ Average views per message

641
Average/Day:: 742
Average/Week:: 596
ERR: 24.22%

📊 Messages per Day

4.9
Last day: 7
Week average: 4.7
Average per day: 4.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 582 26-01-21 07:09
Короткий коментар по ринкам https://www.patreon.com/posts/148718521?pr=trueПо корну вже як би і не дивуєшся, що є попит. Ну торгується, та й добре. Ще й ціна по чуть зростає... чудово ж, правда?...А от сонях реально дивує. То +1000 грн, то ще по +400-500 грн. Аграрії виглядають-заглядать "Де ж, де ж ті бажаннІ 30 тищ".В цілому, більшість крупних заводів вже за 29000 грн/т (48 олія). Деякі холдинги почали виходити з тендерами і на крупних лотах (від 1000т) мають вже і 30-у в руцях 😊. Український ринок поступово оживає.І, мабуть сонях буде заходити у режим "Гойдалки". Ціни наближаються до пікових і у частини продавців будуть здавати нерви, тому побіжать фікстись. Ще ж тиждень продаж і переробники активізують свій протокол "Нам дорого не треба"... але через певний період знову буде запущений турбо-режим "Привези, любиє дєньгі ток прівєзі", а потім знову "Дорога не нада" і так декілька місяців. Тому, вектор настрою буде часто змінювати своє направлення від "мммм... кайф.... так можна жить" до "с@ка, с@ка, с@ка.."У кого нерви ні к чорту, мабуть пора... а хто із гравців, you are welcome, двері казІно Монте-Жмеренка відкриті, ваші ставки, гАспада.
👁 652 26-01-15 07:09
Короткий коментар по ринкам https://www.patreon.com/posts/148236474?pr=trueЦікаві... дуже цікаві дні у нас на маркеті. Соняшник, фактично, за декілька днів зробив +1000 грн, олія +$60. Тому заводам гріх скаржитися на заробітки))В цілому, ринок починає заходити у веселий період. Так, частина продавців буде працювати по стратегії "Хай полеже, то не ціна", але ж деякі аграрії підуть фіксуватися.Тут ракета тільки розігналась. Основне питання - як на довго вистачить палива і обстріли русні по олійній галузі.Кука - а не сильно ринок налякав звіт USDA. Ціни хитнулися аж на $1. Робота йде далі, більшість учасників і не згадають про цей звіт.Волатилить тільки гривнева ціна, бо курс гарно шатнуло. Тому, з 10100 грн/т присіли до 9950-10000 і знову повернулися до 10100 грн/т, от такі піруети малює ринок.Ну і по озимим деякі аграрії (особливо Північ і Схіж) чуть псіхують. Морози-морози-морози, а в полях акваріуми, що є не дуже гуд. Поки слідкуємо, але це може стати приводом для міні-паніки (скоро).
👁 589 26-01-14 07:09
Короткий коментар по ринкам https://www.patreon.com/posts/148153740?pr=trueВчора був цікавєйший день. Звіт USDA наламав дров, але хто йому вірить )) По кукурудзі намалювали червону соплю. Але, зверніться увагу на об'єм торгівлі, він прям аномально величезний. Тут два варіанти1. Або це був крупний продавець і тоді б він мав тиснути ринок далі вниз, проте у вівторок ми цього не побачили2. Або це просто разводняк.Звіт USDA останні роки - виключно спекулятивна історія, відторгували і забули. Скоріш за все, ціна штрикнула у ліквідність із відкладених ордерів і почалося фаєр шоу. Хто ще вірить у фундаментал і що він може задавати тренд, подивіться на серпень минулого року, що було у звіті і яка була реакція ціни у перший та наступні дні.Олія - от тут рухи, навіть олди прозріли. Коротко вже вчора розписував, там просто відірвало руля у когось. Ціни дуже різко вгору, український ринок теж і собі підгазовує, ми ж основний постачальник соняшникової олії для ЄС, нам можна.Ну і по соняху теж пішла хвиля попиту. Вже місцями добігаємо до 28000-28200 грн/т СРТ, але пропозиція поки не виходить. Бо шо, бо не цікаво по таким рівням працювати. Щоб пішла торгівля, хоч якась, ціна мінімум має бути 28500-28800 грн/т СРТ, тоді з'являться перші бажаючі фікситись. Тому, цього тижня мабуть кіна не буде, побачимо тільки підтягування цін вверх, але без реальних оборотів.Такі от сюжетні поворити кружляють на маркеті. Найближчі тижні ой мають бути цікавими....
👁 720 26-01-08 18:23
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/147710514Курс долара, кука в олія роблять ринок, все інше поки спить.Про курс, ось тут насипано трохи думок.Кука - ціна росте, а пропозиції менше. Логіка проста "Сенс сьогодні продавати, завтра плюс долар запропонують". Тому, на рості кількість бажаючих пригати у фікс менша, а попит навпаки тільки зріс. Плюс, включився порт Південний, тяга норм, тому, з кукой +/- зрозуміло.Сонях - от тут цікаво. Цей як патова ситуація у шахах, наче і ходять туди-сюди фактори, і козирі по обидві сторони барикад є, а от переваги ні у кого не має.На ринку олії двіжнячела, є дефицит пропозиції. Кого не спитай "Ми не продаємо, поки на заборі, дивимося". Ціна на олію вверх.По соняху теж цікавєйша комбінація - всі продавці які були на ринку (те що я бачив) відмовилися від продажу. На крупні партії пропонували і 27600 грн/т СРТ (48%), але видно якось не так стали зірки.Більшість аграріїв працюють кукой, а сонях... а сонях "Хай полеже". З іншої сторони, русня прям дуже системно почала працювати по олійній галузі, заводи, термінали, цистерни, танки... до чого можуть дотягтися. І як би не дуже хочеться набирати дорогу сировину, переробляти, возитися з олією, при умові, що в будь який момент може прилетіти і все це обнулити...Але як бути із соняхом запаси якого підходять до нуля (на багатьох заводах)? Короч, от маємо патову ситуацію. У короткостроковій перспективі, на мою думку, все ж спрацює фактор жадібності і переробники почнуть купувати сонях по вищим рівням.По іншим культурам, святкові канікули поки продовжуються.
👁 581 26-01-06 18:02
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/147539088Ну-с, по чуть ринок приходить в себе після свят. Але, ще значна частина учасників на канікулах.Із цікавого - це кука і сонях. Перша - "жива" і торгується, наіть є невеликий дисбаланс, що суне ціну вверх.Сонях - дурдом... хтось 26000 грн/т і без торгу, а є і 27000-27200 грн/т тільки привези. Вчора отримали новий обстріл завода і це трохи відбило бажання купувати по деяким переробникам. Але, з іншої сторони, крупні заводи задню не включають і готові купувати сировину. Ще момент, русня нам анігіліровала нормальний об'єм олії який був вже проданий. Дефолтів по цим контрактам не чути, отже поставка має бути. Навряд встигнутт купити семку і видавити з неї олію. Скоріш за все, підуть на ринок і куплять олію. Тобто, з'явиться додатковий попит на олію і як би хАрашо... це з однієї сторони. А з іншої, можливі нові обстріли і можемо заїхати в стіну. Короч, у семки перспективи як у лотерейного квитка - можна виграти, а можна і в штангу завалить. Мабуть, поки буде пауза, а далі вже по ситуації.А а цілому, поки двіжу мало. Але, по чуть будемо розганятись, свята всьо і пора арбайтен...
👁 713 25-12-31 18:01
Ну-с, шо не цікавий рік? Ох, вистачає як цікавостей, моментами приємних, а є і не дуже...Для всіх пасажирів на лодці під назвою "Українське агро", можна побажати - терпіння. Саме воно, дуже часто забезпечує нормальний вихід із ситуації. Не кіпіш, коли ви ногами футболете крісло і матюкаєте все і всіх, а холодна голова, розуміння шо в моменті нефіг нервувати себе і оточуючих, а чекати, чекати і ще раз чекати...Їдемо у Новий 2026 рік, рік непередбачуваностей. А це, волатильність по цінам, обстріли... щось не в ту сторону потягло... короч, блокування портів пережили, і цю історію пережуємо. Як казав один знайомий "Продам на старості господарку, стану коучером і буду розповідати (за гроші естественно) як я набуває унікальний експіріанс по управлінню 10 тисячами га в умовах війни. Воно сильно і не потрібно нікому, але цікавооооо". Тому, як кажуть бувалі "Не сцать, розрулемо". Основне, щоб руль не відірвало. Ну і в рік лошадки, працювати, працювати і працювати, булки переводимо у екстрений режим роботи і так як до кінця Нового Року 😂😂😂 З прийдешнім Новим 2026 Роком!! Тільки позитив, тільки хард-кор і ніяк по іншому.
👁 710 25-12-24 15:29
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/146572792Фінішуємо ))Торгівлі не має толком. Всі один одного вітають зі святами, подарунки, корпоративи от-от. Свята - одним словом.Кука ще якось крутилась, по іншим культурам тухло. В цілому, заходимо у спокійний період (чи хотілось зайти у такий період).Рік непростий... хоча, коли він був такий))) То погодні проблеми, затримка сіву і потім вегетації. Далі, дощі під час збирання озимини, посуха у серпні, постійні дощі у жовтні. Тепер і військові ризики навісають над ринком. Куди гірше? Але, згадайте перші місяці війни, от тоді так, хаос і не розуміння куди бігти. На зараз ми вже +/- розуміємо що робити, що потрібно злити в першу чергу і як перепланувати свою сівозміну якщо буде блок на експорт з глибокої води.Прокручуючи в голові всі події які ми пережили за останні роки, думаю і ці військові ризики пережуємо і ще зі сміхом будемо згадувати події. Мабуть, зимові місяці будуть у сильній запарі, русня навряд зупиниться по обстрілам (дуже хочу помилятися) і тому, в першу чергу терпіння, вміти пересидіти ситуацію і вийти без втрат. Постійно погано будете не може. Ну і зазвичай, найтемніша ніч перед світанком. З прийдешніми святами, будьте на позитиві і не вляпуйтесь у негатив.
👁 647 25-12-23 18:06
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/146495735Свято наближається, свято наближається... десь так живе ринок. Будь яке спілкування починається з привітань-побажань, далі про плани на відпочинок, і вже десь таааам, щось і про роботу можна сказати/написати.Один живий ринок - кука. Чуть ліквідності є, торгується зернова. Але, поки не має великих оборотів. Більшість трейдерів на свята не пакують термінали кукой, яку можна зтягнути з елеваторів, бо військові ризики ніхто не відміняв. Короч, всі працюють обережно, ніхто не хоче прІключеній на канікулах.За сонях ось тут є пару слів (щоб не розписувати одне і теж).По сої, трохи не встиг накидати думок. Адже, ми живемо в цікаві часи та інколи просто необхідно ниряти в дуже далекі від агро теми. Якщо агро закриється, піду ставити сонячні панелі і збирати lifero4 акуми... робота норм і не пильна 😂Тому, спробую по сої завтра виконати і перевиконати плани (нагнав інтриги як будто там буде шось якесь вау).В цілому, їдемо у свята. Бажано розслабитися, відпочити, виспатися і вже на свіжу голову воно якось краще буде приймати рішення.
👁 672 25-12-18 18:54
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/146128595По трохи, по трохи, але свята наздоганяють ринок. Думав, що цей тиждень ще буде двіжовий, але тільки кука жива. Хоча, вже і по ній ліквідність присіла. Хто хотів, вже продав. Звісно, ще є сонце царство яке тільки зрозуміло, що "Пора", але таких небагато.Основна маса вийшла біля ~$208-210/т СРТ, дешевше віддавати вже мало бажаючих.З кукой далі... далі на носі посівна у Південній Америці. Минулого року вона зробила чуть двіж. Зараз теж є певні передумови, будемо моніторити 👀Ну і на біржа третім оком теж дивимося. Нагадаю - 450-455 рівні дуже-дуже цікаві, пробой і 🚀По соняху робота стала. Спілкувався з декількома менеджерами, як тільки ціна вниз, пропозиція в кущі. Сильно зливати семку по ~27500 грн/т СРТ-завод бажаючих не густо. Тому, деякі заводи в чІста пА браЦкі, готові дати чуть вище індикації... ну ви розумієте )) тому, ринок індикативно вниз, але....А основний двіж несеться на міжбанківському ринку. От там волатильність огого і гого. Вартість долара ходить +/- 20-30 коп., жирненько так. Маємо два фактори які впливають на динаміку (інь і янь)1. НБУ зі своїми валютними інтервенціями які збивають рух вгору.2. Бюджетна гривня яка пре в ринок.У грудні, видатки із бюджету рекордні і частина цієї гривні летить на міжбанк, що ми зараз і бачимо з курсом, його славно розкачує. Але, щодо армагедонів, ну мабуть поки не варто їх чекати. Хух.. всьо...
👁 626 25-12-16 18:52
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/145968577Сьогодні дуже багато іноземних ЗМІ трублять про майже мир між Україною та росією.На фоні цих новин, нафті стало зле і поїхала вона лоскотати нерви всім покупцям. І по ходу, погано стало не тільки нафті, а й іншій товарці, все пішло у солідний мінус (одна кука тримається).Не люблю ці рухи на новинах, бо сьогодні пишуть одне, а завтра буде інше. Розв'язка як у найближчі декілька днів. Амери беруть домовленості з Україною і йдуть до росії. Чи там погодяться ? Чуйка каже - ні. Основне як це Ні вилізе на ринок, просто офіційне "Ні, до побачення" чи "Ну знаєте, кхе-кхе, ми в целом За, но целі есвео оні будут любим мєтодом дастігнути, кхе-кхе. Кієвскій режім, кхе-кхе.." і т.д.В будь якому випадку, після такої просадки, може виявилися, що бігти вже необхідно в іншу сторону. Короч, біржовим котируванням потрібно відстоятися.По українському ринку, ліквідність чуть зростає по корну. Робота почала відновлюватися. Якщо з обіду більшість трейдерів і не заікалися про роботу, то з обіду якось і ціна почала відновлюватися і попит зростати. У гривні 9700-9800 грн/т СРТ, навіть 9900 грн/т пробігає по ринку. Ех, кукурузці жити і жити, тільки самий кайфовий період для ринку розпочинається, але військові ризики не дають душє развєрнутся. Ну і свята на носі, цей тиждень ще працюємо, а далі вже почнуть зривати стоп-кран, бо на мандарини і горошок в олів'є бабки на кармане і можна поки нічого не продавати.Сонях - ціни розповзлися, хто покрився - готовий 27300-27500 грн/т СРТ за 48 олію, у кого ще недостатньо сировини - ну пА брацкі 28000-28200 грн/т тільки тобі і тільки сьогодні.Але, сонях на бокову і поки без цікавих рівнів. Запитання - у заводів покриття десь до середини січня +/- , шо вони потім будуть роботи? Думаю, зрозуміло.Хоч на ринку і є якась возня, але вже відчувається "Свято наближається, свято наближається...". Деякі учасники такі "Ну давай вже після свят..". Цей тиждень ще мабуть ворушимося, а далі буде двіж, але під ялинками, на відпочинках.