Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Аналітичний Батон
Added 14 Jul 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Number of subscribers: 2 647
Photos: 3,800
Videos: 17
Links: 7,210
Description:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton

👥 Number of subscribers

2 647
Average/Day:: 0
Average/Week:: -3
Average/Month:: +240

👁️ Average views per message

641
Average/Day:: 742
Average/Week:: 596
ERR: 24.22%

📊 Messages per Day

4.9
Last day: 7
Week average: 4.7
Average per day: 4.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 665 26-02-24 18:10
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/151530611Хоп-хоп і вівторок... на куку наростає попит, бо багато продавців почали зупинятися продажі після невеличкої просадки ціни вниз. Фактично, маємо повернення до рівнів з як з відкотили, банально $1 не вистачає. З кукой поки +/- зрозуміло...А от сонях... мінімальні і максимальні ціни почали розтягувати спред. Десь заводи починають світити 28500 грн/т 48 олія, ще є покупці по 29500 грн/т СРТ. Аргентинський сонях в степах Болгарії змінив розклади на ринку соняшникової олії. Тому, потрібно приймати рішення, що робити і до якої команди прикрутитись, до розумних чи красІвих. Жарт про золоту рибку і сонях пА 30-ь вже майже на носі.Соя - а з бобами теж булки не розслабляйте. У короткостроковій перспективі може вжарити продавця, слідкуйте за ринком.Пшениця - зі скрипом але ростемо, ведешкой цю пшеню забрискати чи шо...Попит постійно штовхає ринок вверх. Пшениця дуже не типово себе поводила восени і майже всю зиму. Пора б і виправлятися та трохи прожарити ринок. Фактори для цього є, плюс проблеми з новим врожаєм. Фактично, всі ключові експортери проходять зиму з проблемами.От такі пірожки повилазили на відлизі. І до речі, давно Трамп фігні не ніс... аж страшно... а він любить хитнути ринки.
👁 688 26-02-18 18:29
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/151061954У фокусі уваги сонях і соя, саме по цим культурам двіж, суперечки... значна частина продавців почали фікс. За останні дні, заводи добряче набралися соняху. Деякі аграрії кажуть, що і це не ціна, має бути 35-40 тищ, от тоді мона і продати шось. Вся ця історія нагадує жарт про семку і золоту рибку.... головне не перетримати сонях, щоб не сидіти у розбитого корита. Це не означає, що вже завтра варто бігти і продавати, але як мінімум варто перестати хамити менеджерам, бо (умовно) ринок завтра вниз і ваш сонях буде останній у черзі на фікс.Соя - ринок їде вгору. Сильно тягне на себе боби переробка. Маржа від сої є, тому заводи по максимуму намагаються на себе потягти сировину. Експортери заручники ситуації, на світовому ринку Бразилії викатує новий врожай по низьким цінам, а ми нічо не можемо. При цьому, є старі експортні контракти, їх би покрити, але як? Заводи 20000+ грн/т за сою. Короч, порти ростуть через не хАчу. В цілому, у фермерів є чим поторгувати, тому коли десь ціна не влаштовує, йдуть на інший ринок. Як і зараз, кука такоє, лец гоу фіксити сонях.
👁 633 26-02-18 07:09
Короткий коментар по ринкам https://www.patreon.com/posts/151053636?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareТак-так-так... ринок трішки "наївся" куки, але чи надовго? Вчора трішки порозганяли паніку певними новини, шо всьо прАпала, бо ж пропозиція поїхала в ринок. Цікаво, бо трейд з яким спілкуюсь каже, вони об'ємної пропозиції в моменті, ніц не бачать. З кукой зараз саме цікаве. В цілому, основну динаміку будуть задавати новини із Південної Америки.Першою мала б вийти Аргентина, але... тут вже об'єктивно, Південь в Аргентині згорів і сильно не має шо там збирати і торгувати. Тому, схоже що на березень в світі буде залишатися два продавці куки - Україна та США. Відповідно, пропозиції більше не стає, попит на куку є, тому логічно б було побачити ще невеликий підйом. А от далі вже можуть бути і проблеми.Ну і сонях... тут тяга ще є, заводи набирають семку. Але, ще волатильність буде, буде і буде. І олія себе ще покаже, і відкупивши сонях, заводи теж почнуть грати на пониження. Як каже знайомим "З сонях, ще декілька разів можна буде себе відчути і царем, і лохом". Тому, все періодично буде, десь ще ціна підросте, потім вниз, далі трішки вгору і знову вниз. Готуйтесь до дикого ринку...
👁 695 26-02-16 18:27
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/150896981Пум-пум-пум...а якось спокійно пройшов день. Кука - тихо, зранку ринок трішки потупив з цінами і поїхали по $213-214/т СРТ-порт працювати.А от сонях... тут ще є тяга. Заводи не до кінця покрили свої потреби ну і купують-купують. Але і пропозиція пішла. Багато тих, хто вчора рахував і пояснював чому семка має бути 35-40 тищ, в тиху продав по ~30 тищ. Як би розразунки розрахунками, а гроші в руцях хочеться потримати. Теоретично, воно зрозуміло і прогнозовано. Січень-березень це період коли багато продавців передають естафету по зберіганню семки заводам. Ну і соя дає жару. Переробники з такою силою тягнуть на себе боби, як наче це остання соя у Всесвіті. Такими темпами, до квітня-травня не буде чим торгувати. Соя пА 20000++ грн/т на заводах, а не гмо ще дорожче ))Найближчі тижні будуть цікаві тим, що буде то болото, то двіж, то знову болото, двіж. Причин достатньо, олія може зробити корекцію. А по корну свої приколи. Коротко - буде не нудно.
👁 772 26-02-12 18:37
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/150557700Під кінець тижня втомлені обидві сторони, деякі продавці здалися і почали фіксити куку, пропозиції стало трішки більше. По цінам, буксуємо на поточних рівнях. Угоди йшли по $214-215/т СРТ-порт і 10400-10500 грн/т. Нічого цікавого не видно.По соняху біганина. Реально пішла тяга. Ну-с, фактично, 30к вже і за 48 олію є. По індикативам поки 29300-29500 грн/т СРТ- завод.Основне, не втиканути з соняхом. Бо в якийсь момент, потяг ту-туууу і чекайте весни.Пропозиція наче є і частина продавців віддає своє золотце у руки переробників. Також, на ринку присутні і холдинги зі своїми великими запасами. Вони сильно не церемоняться, only business. Ну і ціни там по 30500-31000 грн/т з місця, тому і паритися не будуть.Короч, все як завжди, у шекспірівських традиціях - продавати чи не продавати... чи продать... Якщо подивитися на запаси, то вже не так і мало того соняху. Так, врожай слабкий був, тому заводи переробили менше і за рахунок цього ми вирівнялись. Чи стрельне семка влітку ? Там буде ріпак, значна частина якого піде на внутрішній ринок... короч, багато факторів.
👁 722 26-02-11 18:10
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/150474002Прийшли спокійні дні.... але, трейду хотілося поторгувати. Продавці присіли і как би ждуть коли... коли вже будудь людські ціни. Бо кука по $215 тож не ціна...Але, основний двіж на соняху. Ціни славно ростуть. Багато фермерів кажуть, що ціна фігня, їхній калькулятор показує 31857.49 грн за тону. Як так до копійки розрахували, не питайте, там своя farm-математика. Але, семка дійсно їде вгору. Всі крупні переставилися вгору і до індикативів ще +200-400 грн можуть накинути. З пропозицією як завжди, фігня-завал. Фермери поки дражняться, як би і продам, але ж 29500 то не дуже смачно... ну типу ти сам розумієш, геть не ціна. Ринок за 48 олію плавно під'їхав до 30000 грн/т. Тут питання, хто перший дрогнєт і почне лупити 30-у (маю на увазі, ціна за машинку семки, а не 100500 тон).Все наче як їде до цієї цифри.Кука теж як би активнічає, проте не тисне ринок, продавців мало під поточні потреби. Ціна $214-216/т СРТ-порт як би не вау, тому бажаючих зараз не багато в ринку.Якщо дивитися на поточний розклад по ринку, то маємо рухатися вгору. Але, не забуваємо дивитися на Південну Америку, вони може як підсилити тренд, так і навпаки, обламати увесь кайф і перевернути направлення тренду.
👁 682 26-02-10 16:46
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/150390871Ринок далі їде вгору. Якщо минулого тижня робота огого йшла. То з цього тижня якось одні "Дай-продай" по ринку. А з іншої сторони USDA сьогодні. Хоча, хто їм вірить, на день роботу переб'ють і все.Кука - тяга значна, попит то шо нАда. А продавці хочуть вверх по ціні, вже як би $214 то не ціна. Ще декілька місяців назад "Да тої куки море у світі.. як її продати... це ж ціна яяяяк ляпнеться...", а тут вже $217-218 подавай. Ну перспективи +/- ще нормальні з кукой, сидіти ще можна. Головне, не проспати і дивитися на Південну Америку.Сонях - олія починає биковать по ціні, а заводи без семкі. Попит знатно росте по соняху. І ціни вже 29000 грн/т то не ціна, 30000 ++ подавай. Ну, по трохи рухається ринок до цих рівнів.Із цікавого, що на ринках формується петля.... продавець не продає, бо ціна росте. Покупець підвищує ціну, бо ніхто нічого не везе. Продавець не продає, бо ціна росте.І по кукурудзі, і по соняшнику починає така фігня проявлятися. Десь таки да трісне ця схема. Щодо куки, то ще є час їхати вгору, а сонях тільки-тільки починає набирати оберти. Тому, ди-ви-мо-ся, буде цікаво. Осінь була нудна, а ось зараз починають цікаві прІключенія
👁 673 26-02-09 18:15
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/150304439Ну-с, кукен $215 і 10500... то не ціна 🤣🤣🤣А завтра буде звіт USDA, ох амери люблять якусь туфту показати. Єдине, що радує, фізичні ринки не дуже вірять а писанину від USDA і не сильно намагаються слідувати. А по кукену, гра хто кого пересидить продовжується. Трейдер піднімається по ціні, бо не везуть... фермер не продає, бо ростемо. Цікаво, хто цього разу зуміє розломати цикл. В цілому, по корну, можна не передивати, навіть звіт USDA не повинен вплинути на динаміку.Пшеничка - кажуть треба-треба, але ціни нема. Останні декілька тижнів ринок востайот із пєпла. Цікавого нічого не видно. Ще потрібно почекати.Ну і сонях... пам-пам-пам... багато хто із покупців не пам'ятає, що лютий - це як січень, дуже короткий місяць, раз-два і березень. Тому, заводи все активніше шукають покриття по сировині. А фермер дуже чітко вгадав, на понижені пауза, два тижні і ціна знову вверх. Шо каже фермер "хАчу 34 😏". Ну в 34 не дуже віриться, а от 30+ маємо пощупати. Завтра звіт USDA, як завжди наламає дрОв і потім будемо декілька днів розвозити ту єресть. А так, дуже цікавий тиждень має бути, от прям дуже цікавий...
👁 685 26-02-06 07:09
Короткий коментар по ринкам https://www.patreon.com/posts/150049849?pr=trueНу-с, ситуація цікавєйша1. Пшеницю не продам, бо хз що з нею буде. Хай полеже2. Кука - росте в ціні, нах її зараз продавати, хай полеже.3. Семка - ще буде рости, хай полеже.4. Соя - продав би але треба щоб ціна ще зросла. Хай полеже.А попит з кожним днем росте, росте і росте. От така сітуйовіна. То хоч фермер лив куку, а це вже і її затискають, бо запаси є у самих загартованих які просто так не віддадуть її в руки трейда.Ну по корну то тут ще є GoldTime, ніякої сильної конкуренції, торгуй-нєхАчу. Також, потрібно дивитися за Південною Америкою, вона може зробити сюрпризи і стане ще цікавіше.Семка - хоп-хоп і поїхали по трохи вгору, швидко якось.... думав трохи розтягнуть надовше корекцію, але шотА пішло не так і ву а ля знову ростемо.. і конкретно ростемо, як би 29000 грн/т СРТ за 48 олію вже можна.Пшеничка - росте по чуть. З пропозицією геть фігня. Більшість аграріїв зубами вчепилися і кажуть "Не віддам". Поки морози і не має розуміння шо і як з новим врожаєм, то з продажем пшениці старого врожаю можуть бути суттєві проблеми. А попит на неї трохи вверх.Ячмінь - 11200++ грн/т СРТ-порт 😳🙈🤪... без слів...Ринок трохи відійшов від свят, попит росте, а от потік зерна стає менше. Можемо газнути вверх по всьому.
👁 790 26-01-29 18:28
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/149398609Ну-с, приступаємо... Кука далі вгору. М - магія просто... всі всіх лякають важужними балансами, екстра величезним виробництвом, а кука просто по $1-2 в тиждень росте.Попит є у багатьох направленнях. Відповідно, це створює тягу в портах. Ціни $211 і 10200++, що дивує - це гривнева ціна. Курс з 43.40 просів до 42.60, а гривневі ціни і вусом не ведуть, навіть ростуть... знову якась магія..Сонях - більшість продавців кажуть, що манали вони зараз продавати семку, а в тиху л'ють і л'ють. Багато заводів норм покриті на лютий. Тому... 💥Пшеничка - показує ознаки життя. Декілька днів поспіль, деякі трейдери купують, купують, купують. Мабуть лАшари і не в курсі, що пишуть, а пишуть типу не сцат@ в компот, профіцит, відсутній попит, нема зашроз... Але, коли так масово пишуть, особливо ті, хто в агрономії як я шарять, значить можна напрягать булки.В цілому, пшениця наче нікому не цікава, але зараз такий період, що може жахнуть.. готуємось...А ще, ринок олії теж найближчим часом мабуть буде чудити. Ніхто не розуміє в яку сторону бігти, до розумних, чи до красІвих... теж цікаве дійство має бути...💥💥💥