Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хроніки Амбер
Added 06 Dec 2025

Хроніки Амбер

@amber_paniko
Number of subscribers: 5 947
Photos: 4,390
Videos: 28
Links: 1,180
Description:
Книжковий щоденник. #мейкпідкнигу, #книгокусь 🇺🇦 Одеса @pani_ko - для зв'язку Умови реклами: https://telegra.ph/Reklama-Hron%D1%96ki-Amber-01-17 Вішліст https://rewish.io/eRMDAA/wishes Підтримати канал https://send.monobank.ua/jar/5tcVmzmEbb

👥 Number of subscribers

5 947
Average/Day:: +2
Average/Week:: +18
Average/Month:: -185

👁️ Average views per message

1 277
Average/Day:: 841
Average/Week:: 1,848
ERR: 21.47%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 1
Week average: 1
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,000 26-02-09 12:33
Побачила серед новинок у Старого Лева отаку рожеву книжечку. На обкладинці те, чого мені зараз дуже сильно не вистачає, тому воно мені моментально в серденько потрапило 🥰🌟 "Почни спочатку, Джорджіє", Кейт КлейборнА ось яка анотація:Джорджія Малкейхі працює особистою помічницею, тож вона занадто зайнята, щоб думати про себе чи мріяти про майбутнє. Через кардинальні зміни життя її шефині, Джорджія залишає насичену роботу в Лос-Анджелесі та приїздить до рідного міста. Але вдома вона стикається з незручною правдою: порожнеча всередині така велика, що потрібно чимало часу, аби віднайти себе і зрозуміти, як жити далі.Допомагаючи близькій подрузі навести лад у будинку перед пологами, Джорджія знаходить свій підлітковий записник. І її давні мрії зі щоденника стають путівником до нового шляху.Однак справжні зміни в житті Джорджії відбуваються з нес­по­ді­ва­ною зустріччю Леві Феннінґа. Він пропонує їй допомогти здійснити щось зі списку бажань. І Джорджія усвідомлює, що те, чого вона хоче насправді, може бути не лише на сторінках її щоденника. Треба лише навчитися відпускати минуле, яке стримує. Це точно те, що мені потрібно читати! Про нездійсненні мрії, про те, що їх потрібно втілювати... Чомусь мені це трохи нагадало фільм "Із 13 в 30" (може тому, що я його днями передивлялась декілька разів 🙈)Взагалі там зараз у ВСЛ дуже багато класних новинок, і не менше вже готується до виходу. Ось тут в дописі можете глянути.До речі, у монобанку кешбек партнерів: аж 15% на книги Старого Лева. Гарна нагода щось придбати.🐸 Хроніки Амбер#цікавікниги_paniko
👁 729 26-02-03 19:13
Приїхало трохи новинок від Видавництва 21.🌟 "Кульбабове місто", Ілля Макаренко — по-перше, я люблю книги про наші міста. Особливо про ті, які мали фльор "неукраїнськості", щоб для самої себе розвінчувати ті міфи через спогади і тексти інших людей. По-друге, книгу мені продала фраза "хто ти є, вирішує те, за що ти готовий боротися".З анотації:У маленькому шахтарському містечку посеред довоєнного Донбасу життя не надто сповнене подій. Будинок культури, книжкова точка на ринку, шкільні бійки й перше кохання — все, що допомагає підлітку дожити хоча б до вихідних. І навіть дві революції не змінюють цього плину.Однак навесні Кирилові разом із цілим містом вже не вдається залишатися осторонь. Початок війни змушує робити вибір. Хто ти є, розуміє хлопець, — вирішують не книжки, місце народження чи телевізор, а те, за що ти готовий боротися. 🌟 "Ідилія в Екзилі", Сома Морґенштерн — друга частина трилогії "Іскри в безодні". Першу читала, зовсім трошечки лишилося дочитати. Дуже подобається, як пише Морґенштерн, тому з часом хочу прочитати всі його книги.З анотації:Події, що розгортаються в романі «Ідилія в екзилі» – другій частині трилогії Соми Морґенштерна «Іскри в безодні» – спершу нагадують нам щасливу Аркадію. Із пристрасним завзяттям кидається Альфред Могилевський у своє нове добропільське життя і жадібно вбирає в себе основи юдейського віровчення, у яке його вводить дядько Вельвель. Натомість управитель Янкель прагне зробити з нього патентованого сільського господаря і шукає будь-якої нагоди, щоби спрямувати інтерес молодого студіозуса Тори на рільництво. Кохання Альфреда й колісниківни Доні зображене тут у високих тонах біблійної «Пісні над піснями». Одначе «Ідилія в екзилі» завершується трагічно, коли національна ворожнеча між українцями й поляками несподівано ескалює і приводить до непередбачуваних наслідків. 🐸 Хроніки Амбер#цікавікниги_paniko
👁 1,080 26-01-28 23:56
Інколи думаю про те, що потрібно більше ділитися особистим. Всі про це кажуть, хочуть бачити за книжками щось ще. Спостерігаю, як книжкові блогери переходять на мікс з лайфстайлом. Теж хочу.Але що робити, коли весь мій лайф — це книги, книжкові події, кіт, косметика і вишивання? Я навіть не про всі книги розповідаю, які читаю, бо там стільки нонфіка, який нікому не цікавий.Якщо писати щось поза книгами, то це буде суцільне ниття. Бо з 22го року моє життя — це нескінченний стрес дружини військового. Кінець відпустки, яка була в грудні, остаточно мене добила. Лікар змушений був призначити мені прийом транквілізаторів на 20 днів, а після них мене перевели на антидепресанти. Зараз приймаю їх.Я вже приймала АД колись, ще у ковідні часи, коли працювала з психотерапевтом над депресією. Наче вилікували. Але прикро, що зараз я більше не справляюсь сама. Три роки трималась, кожен ранок прокидалась зі словами "Важить сила, а не слабкість. Важить шлях, а не прибуття". Але більше не працює...Та знаєте, я так виспалась на пігулках за січень, як не спала ніколи з лютого 22го. За весь цей час виспалась 😅Тому дуже раджу всім звертатися за допомогою до спеціалістів. Ніяка "шопотерапія" не допоможе так, як правильно підібрані ліки. І мені самій потрібно було значно раніше звернутися з проблемою тривожності, а не чекати, поки нерви почнуть руйнувати мій організм.А ще я зрозуміла, що у мене з життя випало декілька місяців осені. Та і літнім контентом я не всім поділилась: наприклад, рілси з одеських фестів. Обов'язково треба це все викласти, щоб точно пам'яти.Ось такий якийсь дивний вийшов допис посеред ночі, коли від темряви і холоду виєш навіть не подумки. Дуже чекаю весну 🌸🐸 Хроніки Амбер
👁 764 26-01-21 17:12
Всі ми знаємо, наскільки важлива наша пам'ять, особливо коли це стосується пам'яті цілого міста, народу, нації. Кожен з нас в тій чи іншій мірі переживав знищення національної свідомості майже за весь час існування України.І з початком повномасштабного вторгнення здавалося, що от нарешті ми починаємо прокидатися, усвідомлювати себе, але не так сталося, як гадалося. Виявляється, магічний світ, який існує біч обіч з реальним, теж під загрозою, бо чаклуни сусідів пильнують і вишукують наші слабкі сторони й там. Доходить до того, що з мапи Києва починають зникати цілі вулиці, наче місто саме себе забуває. І тоді ціла потаємна організація на чолі з мавкою Наталкою починають розбиратися, в чому ж справа і чи раптово не прокляті артефакти стали причиною внутрішніх проблем Києва?Як ви могли вже здогадатися, мова йде про нову від видавництва Vivat, яка зараз на передзамовленні:🌟 "Мавка і Ко", Вікторія ДорофеєваЦе міське фентезі про переплетіння магічного та реального світів, де ви зустрінете українську мітологію, полювання на артефакти і дрібку іронії. Це історія про пам'ять, яку неможливо знищити, допоки ми разом.Також обіцяють на сторінках книги зустріти представників магічного товариства з різних міст, навіть з Риму! А ще будуть водяники Дніпра, лісовики Карпат і багато різних істот, які допомагають або ж дратують головну героїню. І дрібка кібермагії. Також буде трохи бюрократії, бо куди від неї подітися: мавка Наталка оформлює звіти, обробляє запити та підписує документи. І лише з настанням ночі вона починає свої справжні справи.Мені дуже цікаво подивитися, що вийде з цієї історії, тому давайте передзамовляти і разом читати нове фентезі "Мавка і Ко".🐸 Хроніки Амбер#цікавікниги_paniko
👁 770 26-01-21 13:03
Приїхало поповнення від видавництва Lobster. Це моя перша книга від них, тому дуже цікаво буде зацінити. До того ж тут сюжет, який мене захопив з перших рядків.🌟 "Скеля в морі", Рей НейлерЗ анотації:У водах біля архіпелагу Кондао, В’єтнам, могутня корпорація виявила зграю восьминогів, які цілком можливо досягли не лише рівня інтелекту, подібного до людського, а й вже мають свою систему комунікації та навіть культуру. Тому компанія наймає науковицю, яка написала книгу про життя в океанах світу й інтелект головоногих, щоб вона дослідила цих незвичних істот. Можливо, це все вигадки, проте, якщо восьминоги володіють таємними знаннями, то можуть становити небезпеку для людства. І той, хто підкорить їх, буде панувати світом. Зацікавленість науковиці морською біологією переважає її занепокоєння щодо того, на кого саме вона працює, і які мотиви у цього техногіганта. Проте у цьому протистоянні люди забули, що ці незвичні восьминоги можуть самі вирішувати свою долю й здатні себе захистити. Придбати можна отут.🐸 Хроніки Амбер#цікавікниги_paniko
👁 607 26-01-19 07:53
Якось у мене останнім часом виходять такі дописи, наче пов'язані між собою червоною стрічкою. Почала зі згадки "Доктора Серафікуса", потім перейшла до Вероніки Черняхівської, згадала її викладачів, написала, що сама вона була перекладачкою, як тут — хоба! — і стаття про сучасних перекладачів. Здавалося б, це коло має зараз замкнутися, але ні! Та давайте все ж таки по черзі. І наразі ми знов повертаємось до В.Домонтовича, а точніше — до документальної книги про нього, яка зараз на передзамовленні у видавництва Vivat.🌟 "Агент з ведмедиком. Шпигунські ігри Віктора Петрова", Едуард АндрющенкоАвтор книги провів глибоке архівне дослідження про науковця, письменника та секретного співробітника радянських спецслужб. Без перебільшення, Віктор Петров, який звався в шпіонажі Іванов, а в письменництві — В.Домонтович, є однією з найзагадковіших постатей України ХХ століття. Чесно вам скажу, до минулого року мені був огидним цей чоловік, якому приписували стільки злодіянь у якості завербованого агента, що я навіть читати не хотіла його книги. Але знаючі люди мені дещо розповіли, і я змінила свою думку. Таки прочитала "Доктора Серафікуса" і з захопленням розповідаю про Петрова те, що знаю. А знаю мало і хочу ще, тому дуже чекаю цю біографію.Андрущенко обіцяє не засуджувати та не виправдовувати тих людей, які зустрінуться на сторінках його праці (наприклад, Юрія Шевельова, Івана Багряного, Омеляна Пріцака, Максима Рильського та інших). При цьому це не буде сухим переказом архівних справ, а буде розповідь реальних життєвих історій. І це була нелегка праця, адже не так вже й просто було дістатися до особової справи "Іванова". Але пан Едуард зміг це зробити, і завдяки йому ми прочитаємо багато цікавого.У цьому виданні ви знайдете світлини з українських архівів, фотокопії раніше засекречених матеріалів, сторінки газет і журналів, портрети історичних постатей, зокрема представників націоналістичних рухів і культурних діячів. А ще це буде не звичайна розповідь, а біографічно-документальна реконструкція життя Віктора Петрова, що висвітлює шлях головного героя у зворотній хронологічній послідовності, розкриваючи не лише його численні постаті, а й таємниці минулого України.Не знаю, як ви, а я аж підстрибую, так чекаю на вихід "Агента з ведмедиком".P.S. А ось вам спойлер: допис про наступну книгу в цьому ланцюгу абсолютно не пов'язаний зі всіма тими людьми, але має безперечне відношення до збереження нашої пам'яті.Чекайте!🐸 Хроніки Амбер#цікавікниги_paniko
👁 705 26-01-18 13:03
Друзі, відкриваємо допоміжну банку для збору нашого друга (ось він у fb) на закупку пластика для 3D-друку деталей, епоксидної смоли та металевих уражаючих елементів для «холодного» БК для БПЛА та саперних підрозділів.Наша мета — 30000 грн.Для досягнення мети розігруємо набір з гри та книжок: 1️⃣ Настільну гру «Хижа планета», люб'язно надану видавництвом IGAMES.2️⃣ НФ-роман «Пам'ять під назвою імперія» Аркаді Мартін. За нього дякуємо видавництву Vivat.3️⃣ Нонфікшн-дослідження «MCU: Як Marvel Studios підкорила Голлівуд» Джоанни Робінсон, Дейва Ґонсалеса та Ґевіна Едвардса, за нього вдячні поличкам адміна №1.4️⃣ І також дякуємо цим поличкам за перший том першої книги збірки оповідань Рея Бредбері «Все літо наче день один». Увесь набір отримає 1 людина.🛡 Також серед всіх донатерів розіграємо статуетку Батьківщини-Мати.🐈 А серед всіх донатів від 500 гривень розіграємо котобуса.ПРОСИМО ПОШИРИТИ ІНФОРМАЦІЮ ТА ДОЛУЧИТИСЯ БУДЬ-ЯКИМ СПОСОБОМ••••• УМОВИ РОЗІГРАШУ •••••1. Перерахувати 50 гривень (або більше) на вказані реквізити.2. Донатити кошти можна будь-яку кількість разів. Або один великий донат, а ім’я буде вписано кілька разів у список. Для прикладу, задонативши 500 грн, ім’я буде у списку 10 разів.3. Донат може складати й менше 50 грн, але у розіграші брати участь не будете. Та ви допоможете важливій і потрібній справі.4. Розіграш через Monobank. Якщо ви не користувач Monobank, під час донату залиште ОБОВ'ЯЗКОВО комент із посиланням на соцмережу, щоб знати, як із вами зв'язатися у разі перемоги.5. Як допомогти без участі у розіграші? Поширенням інформації будь-яким способом.6. Список учасників буде зі всіх соцмереж: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Threads, Bluesky.7. Розіграш і оголошення результатів проведемо після досягнення мети.🎯 Ціль: 30000 ₴🔗 Посилання на збір: https://send.monobank.ua/jar/353jYUHuJr
👁 711 26-01-17 17:53
Тут вийшла хороша стаття на Happy Monday, де розпитали перекладачку видавництва ARTBOOKS Анну Процук про її робочий день, взаємодію з іншими учасниками команди та мистецтво художнього перекладу.Обов'язково прочитайте цю статтю, бо зараз відчувається якась криза у перекладі: ми часто чуємо про перекладачів лише тоді, коли трапляються якісь помилки, навіть коли насправді це нюанси редактури чи коректури, а не самого перекладу.Ця публікація дасть українському читачеві контекст: про обсяг роботи, відповідальність, фінансові реалії та виклики, з якими стикаються перекладачі в Україні.Зараз дуже важливо говорити про це публічно, бо усвідомлення цінності перекладу формує здорове ставлення до української книги загалом — і з боку читачів, і з боку ринку.Сама я спілкуюсь з декількома перекладачками, тому хотілося б, щоб люди більше знали про важкість їхньої роботи і не знецінювали це. Бо то давай швидко, але виходить не дуже добре, то давай ідеально, але перекладається ледь не два роки.Нам потрібно більше людяності і пошуку інших шляхів скиду агресії, бо по той бік екрану сидять такі ж самі люди з власними емоціями та почуттями.
👁 841 26-01-15 12:14
А ще зараз тривають хороші передзамовлення у видавництва Мольфар. Тут вам і манґа, і перша частина фентезійного циклу.🌟 «Пороховий Маг. Книга 1: Кривава обітниця»З анотації:Здійснивши переворот у королівстві Адро, фельдмаршал Тамас відправив на гільйотину корумповану аристократію та нарешті роздав хліб доведеному до голоду народу. Однак водночас це спровокувало війну на землях Дев’яти Держав, повстання фанатиків-роялістів і чвари за гроші та владу між, здавалося б, союзниками Тамаса: Церквою, профспілкою та найманцями.Обмежений у ресурсах, Тамас може покластися лише на своїх порохових магів, серед яких і його син, талановитий стрілець Таніель, а також на Адамата — поліційного детектива у відставці, відданість якого буде випробувано шантажем.Запроторені у вир війни та революції люди починають перешіптуватися про знамення смерті й руйнації та переповідати легенди про богів, що ходять серед смертних. Ніхто не хоче вірити подібним балачкам. А дарма… І продовження вже улюблених історій: 🌟 «Kill la Kill», том 2🌟 «Ніч живих нявців», том 2🌟 «Сміх під захмареним небом», том 3 (одна з трьох рандомних закладинок йде в подарунок до кожного тому)📦 Відправку обіцяють у другій половині лютого.Від себе особливо раджу "Ніч живих нявців", ну бо про котиків же! І "Порохового мага", давно хотіла його прочитати — і нарешті дочекалась українською 🥰#цікавікниги_paniko
👁 1,050 26-01-14 18:35
Казала вам, що не всі передзамовлення від Vivat вмістилися у мене в одному дописі, тому ось. Тримайте ще дві крутезні книги з серії української класики 🤗🌟 "Любовна класика", антологія — це збірка з тієї ж серії, де виходила "Різдвяна класика" та "Великодня класика".З анотації:Любов різна, як життя, і сильна, як смерть. У цій антології зібрано твори про любов. Про шал і пристрасть, ніжність і турботу, про еротичний потяг, дружню прихильність, відповідальне партнерство, безжурну гру, хворобливу одержимість, про жертовність і про егоїзм. Про любов по-українськи вам розкажуть 22 автори й авторки у 24 текстах: від Квітки-Основ’яненка до наших 20-х — від «Марусі» до «Марії радості».Українська любовна класика захоплює й дивує глибиною психологічного й філософічного осмислення, стильовим розмаїттям, широкою емоційною палітрою, яскравими образами персонажів і персонажок, свіжими рефлексіями, влучними афоризмами й соковитою мовою. 🌟 "Степові обрії", Людмила Коваленко — книга про наші рідні степи! Моє серденько кожен раз прискорюється, коли я бачу книги про степи. По секрету вам скажу: я не вважаю Одесу морським містом. Я вважаю Одесу межевим містом, тим кордоном, який поєднує степи та море. І саму себе ідентифікую саме як степнячку. АЛЕ! Це не про Одесу книга, якщо що 😅 А про грецько-українську родину в Маріуполі.З анотації:«Степові обрії» Людмили Коваленко — жіночий, урбаністичний, соціально-побутовий, реалістичний і автобіографічний роман про жінок з української і грецько-української родини в Маріуполі. Це історія з дуже затишним і теплим побутовим колоритом, своєрідне українське хюґе зі вкрапленням соціально-історичних, а подекуди соціально-політичних подій, які, проте, не затіняють приватної історії становлення жіночої особистості у стосунках з чоловіками. Любовно-побутові мотиви й сюжети доповнює дотепний контекст українсько-грецьких, українсько-єврейських, українсько-російських відносин, місцевий колорит Маріуполя й околиць, повсякденність і традиції українського Приазов’я. 🐸 Хроніки Амбер#цікавікниги_paniko