Source
Приватний стендап Арізхук | Налаштувалась цього року активно працювати над своїми цілями. От місяц...
678 Views/Reach
2025-02-05 16:17
Message №1050
Налаштувалась цього року активно працювати над своїми цілями. От місяць пройшов, а я вже попрацювала над таким👇🏻1. ІнвестуванняТут сходила на консультацію, відкрила рахунок в Revolut, ще маю відкрити брокерський рахунок, скласти приблизний бюджет на 2025 рік і підібрати фін цілі. Це думаємо з мамою піти до Оксани (тієї ж, в якої брати консультації) на курс, щоб зробити інвестиційну стратегію і почати інвестувати у фондовий ринок.2. ІспанськаТут я вирішила, що мені треба серйозніше зайнятися мовою. Бо звичку вчити іспанську я випрацювала, тепер треба реально вчити. Тому я вчора була на занятті в нової викладачки, спробувала як мені і буду змінювати підхід. Дуже хочу B1 до кінця року.3. СпортТут я себе дуже хвалю, бо я так ніколи не тренувалась, як зараз. 4-5 тренувань, слідкую за харчуванням і зараз ще хочу здати аналізи і піти на повторний консалт до нутриціолога, щоб подивитись, чи зникли дефіцити і відкоригувати харчування. Тут мені дуже допомогла минулого року книжка «Як старшати і не старіти», я передивилась своє ставлення здоровʼя і зараз це виводжу на дисципліні. Виявляється, не так це й погано. Ну не хочеться рано вставати, але все спокійно і потім втягуєшся.А ще почала вчитися монтувати відео (завтра буде 2-ге заняття) і подалась на Аспен, чекаю відповіді, чи пройду🤞🏻Як в вас справи з цілями і що РЕАЛЬНО хочеться зробити?Бо мені тако чесно хотілося б гуляти десь за кордоном, фоткати на плівку, пити каву і знімати про це silly lil videos. Почитати ще можна. Всьо👀