Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Фотоальбом моєї душі
Added 19 Nov 2021

Фотоальбом моєї душі

@alveriyassoul
Number of subscribers: 270
Photos: 13,700
Videos: 4,000
Links: 3,080
Description:
Слава Україні! Для зворотнього зв'язку: https://t.me/alveriya

👥 Number of subscribers

270
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: -9

📊 Messages per Day

7.2
Last day: 6
Week average: 5
Average per day: 7.2

Logo change history

Name change history

Фотоальбом моєї душі 2023-08-25
Фотоальбом моєї душі | #УкрТҐ 2022-08-11
Фотоальбом моєї душі | #УкрТҐей 2022-06-01
Фотоальбом моєї душі | #УкрТґ 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

#лікування #лікиЯ якось на фоні всіх обставин не сильно звернув увагу, особливо через збільшення дозування, що в мене є лютєйші витратники.Зараз кожен напад — це дві ампули по 10 кубиків магнезії, ампула на 2 кубики фуросеміду, та відповідно 2 шприці по 10 кубиків та 1 шприц на 2 кубики. Плюс до цього: пластирі, антисептик та перекис у випадку потреби відмивати кров.Ось цей набір приблизно на місяць, іноді на менше. Плюс потреба в запасах для виходів на вулицю та поряд з робочим місцем. Тобто...ну, все важко, буду чесним.Я знаю, контенту я особливо не можу і не в стані продукувати (хоча маю деякі ідеї, що вам принести), але від цих витратників і, тим паче, від наявності ліків залежить моя частота "відпусток" у лікарні і можливості щось для вас робити.Тож, ваша підтримка значитиме багато, як і завжди та кожного разу.О, а ще це потреба в частих знеболах, але не будемо про це.Банка на ліки: https://send.monobank.ua/jar/46asvxyfRdБанка для підтримки: https://send.monobank.ua/jar/6Zu3t9SovLТакож не забувайте донатити на ЗСУ!🇺🇦
ДЕПОРТАЦІЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР 1944 року один із найстрашніших злочинів радянської влади.Це геноцид, що полягав у насильницькому виселенні кримськотатарського народу з їхньої історичної батьківщини — Криму. Більше 80% депортованих з Криму становили жінки, діти та люди похилого віку. Під час депортації кримськотатарські чоловіки воювали на фронті і не знали, що відбувається з їхніми родинами. В будинки депортованих кримських татар одразу почали заселятися місцеві росіяни. А згодом радянська влада цілеспрямовано переселяла в Крим радянських людей з різних регіонів. Радянська влада прагнула знищити всі сліди присутності кримських татар в Криму. Відразу після депортації був розгорнутий процес по спотворенню історії Криму. Радянський режим вдався до нівелювання історичної памʼяті про кримську державність та кримських татар. Було знищено топоніми Криму (більше 90%), які вказували на їхній взаємозв’язок із кримськими татарами.Знищено майже всі мусульманські кладовища та мечеті. Була введена заборона на вивчення кримськотатарської мови, розвиток культури та збереження національних традицій. Заборона на повернення в Крим.В результаті депортації величезна кількість населених пунктів залишилися повністю безлюдними.Одразу після депортації на місцях скрізь були створені спеціальні комісії, які почали збирати та складати списки-акти того, що не встигли розтягнути «спритні сусіди». Однак уявити у повному масштабі розміри пограбування цілого народу просто неможливо.В результаті депортації у кримських татар було вилучено: понад 114 тис. будинків з усім майном та предметами домашнього вжитку, близько 500 тис. голів худоби, всі запаси продовольства, насіння, саджанців, корму для домашніх тварин, будівельних матеріалів, десятки тисяч тонн сільськогосподарської продукції. Основні види предметів домашнього вжитку, вилучених під час депортації, становили понад 751 тис. одиниць. Ліквідовано 1629 бібліотек, 640 кримськотатарських початкових шкіл, 221 кримськотатарських середніх шкіл, 263 клубів. По суті, була повністю ліквідована вся система освіти кримськотатарською мовою. Етнонім «кримські татари» було заборонено і більш ніж 40 років у документах срср були заборонені згадки про кримських татар. Унікальний кримськотатарський Крим було знищено та русифіковано.Жодних репарацій кримські татари не отримали, а про повернення власних будинків навіть не йдеться. Як свідчать перелічені дані, завдані матеріальні збитки величезні, але нематеріальні збитки набагато болісініші і нанесли більшу шкоду кримськотатарському народу.“Bizni Qırımdan çıqarğanlarnıñ közleri kör olsun”#sürgünlik #історіяКриму
Я запустив петицію до Кабінету Міністрів України – обмежити повноваження мерів на 2 строки підряд. Підписати її можна тут. Кабмін має розробити відповідний законопроєкт і подати його до Верховної Ради. Не існує жодного притомного аргументу, чому мери не мають обмежень їхніх строків і можуть переобиратися по 3-5 разів. «Люди за них голосують» – не приймається, бо за такою логікою можна і з президента зняти обмеження. Ну, а якщо будуть голосувати? Людям же видніше. Обмеження строків придумали не дарма. Вони рятують від монополізації і узурпації, забезпечують ротацію влади, пожвавлюють політичний процес, стимулюють опозицію і конкуренцію. Все те, що майже відсутнє на місцевому рівні. Після децентралізації мери отримали гроші і повноваження (це правильно і круто), але не отримали відповідальності і запобіжників. Результат: міцні господарники цементують владу, зачищають політичний простір у своїх містах, консолідують фінансові потоки, налагоджують корупційні звʼязки з судами і правоохоронцями, вкидають гроші в піар-проєкти і переобираються як безальтернативні. Це не має нічого спільного з демократією. І це те, що точно треба змінити, щоб влада змінювалась і на місцях. Поширте, будь ласка, цю петицію, підпишіть самі і дайте підписати друзям. Дякую! https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9653
⊹₊ ˚‧︵‿₊ Розіграш на Миколая ₊‿︵‧ ˚ ₊⊹❤️Разом із подарунками на Миколайчика, приносимо вам наш перший розіграш!❤️😊Які призи?⚬─────✧─────⚬ ❤️1 місце• Пакет (Ксав'є)• Марки (Зейн)• Брелок (Рафаель)• 3 листи наліпок (Рафаель)• Набір значків (усі лі)• Набір карточок (усі лі) ❤️2 місце• Віяло (Ксав'є)• Марки (Калеб)• Значок квадратний (Рафаель)• 3 листи наліпок (Рафаель)• 2 закладки (Калеб/Ксав'є)• Набір наліпок (усі лі) ❤️3 місце• Стрічка (Ксав'є)• Марки (Ксав'є)• Значок круглий (Рафаель)• 3 листи наліпок (Рафаель)• 1 картка (Рафаель)• Набір стікерів (усі лі) ╰┈➤Доставка призів виконується лише Україною та за рахунок адміністрації🎉😮Що необхідно для участі? ❤️Підписатися на канал "Архів Deepspace | Love and deepspace UA"❤️Поділитися цим постом із друзями чи в себе на каналі та зробити скріншот❤️Відправити скріншот в коментарі разом із номером черги, в яку стаємо для розіграшу❤️Якщо ваш скрін міститиме російську мову, його буде видалено, а участь автоматично анольовується 😌Коли результати?• Взяти участь можна до 12 грудня включно. Переможців вибираємо випадковим чином на наступний день! 💎Щиро дякуємо любим 「 ✦ @mint_padawan та @glub_glub_glub_glub ✦ 」 за наданий мерч!📝Бажаємо усім удачі!❤️
Рада планує голосувати за скандальний законопроєкт комітету імені Бужанського №13452, який передбачає виключно позбавлення волі від 5 до 10 років для військових за непокору командиру.Мій друг та воїн Андрій Писаренко докладно розписав, чому це не спрацює:Посилення репресивності не тільки не підвищило дисципліну, а навпаки призвело до зростання кількості правопорушень. За офіційними даними, кількість справ за статтями СЗЧ та дезертирство кратно збільшилася. 6 988 – у 2022 р., 17 658 – у 2023 р, 67840 – у 2024 році. Додатково маємо лавиноподібне зростання СЗЧ у 2025 рр. – більше 110 511 тільки за перші сім місяців року. Прийняття нового законопроекту 13452 призведе до: - Дискримінації військових, які будуть позбавлені права на індивідуалізацію покарання.- Розколу суспільства з поділом на «цивільних з повними гарантіями правосуддя» та «військових із урізаними правами». - Демотивації цивільних вступати до війська з перспективою бути позбавленим базових процесуальних гарантій.- Демотивації військових продовжувати службу в атмосфері «покарання замість довіри».- Погіршення дисципліни, так як покарання без невід’ємної індивідуалізації – неефективний і небезпечний інструмент управління дисципліною, що продукує протилежний результат.Закликаю парламент не повторювати помилок, що вже продемонстрували свою неефективність і шкідливість для обороноздатності, прав людини та суспільної єдності. Військові мають бути захищені не менше, аніж цивільні, адже вони – опора держави в умовах війни. Відновлення повного змісту права на справедливий суд (ст. 6 ЄКПЛ), повернення судової дискреції та перехід до політики мотивації – це питання не лише права, а й національної безпеки.Закликаю всіх, хто поділяє принцип верховенства права і поваги до військового, приєднатися підписом до відкритого Звернення, і своїм підписом закликати парламент не ухвалювати законопроект 13452. Окремо закликаю підписати командирів, які щоденно відповідають за мотивацію особового складу і знають, що дисципліна тримається на довірі, професійному плануванні та справедливості. Тут відкритий Лист-Звернення для підписів: https://forms.gle/PRKwScJtSbaxsZyM6 Від себе додам, що я бачу настрої у армії. Більшість військових відчувають гостру кризу справедливості.Покарання для командирів, які не бережуть людей, відсутнє. Ухвалення даного законопроєкту не лише збільшить число СЗЧ, а й спровокує протестні настрої вже всередині війська. Що в умовах війни смертельно небезпечно.Минулого разу депутати відмовились чути суспільство. Але жодних висновків не зробили.Закликаю депутатів голосувати проти. Досить провокувати дестабілізацію в країні руками парламенту.
🔥ОХАЙО, ШАНОВНЕ ПАНСТВО!🔥Кавуни дозрівають, сонце пече, а ми готуємо найгарячішу вечірку цього літа — Summer Party від AniLand вже поруч! 🍉🌴📅 Дата: 06 липня;🕒 Час: 12:30 - початок репетицій, з 14:00 до 19:00 - паті;📍 Місце: незмінний Французький бульвар 33, Одеська Кіностудія (Арт-центр Віри Холодної).          🏖️ Наша шоу-программа!🔥 Косплей-шоу — сольні, парні та командні виходи, де кожен образ оживає на сцені!🎭 Рандом дефіле — імпровізуй, дивуй, підкорюй глядачів у власному стилі!💃 К-поп виступи — вибухові танці від кавер денсерів!🎶 Random Dance — музика вмикається — ти танцюєш!🎨 Мистецький ярмарок — авторський мерч, що підкорить серце кожного фаната. 🏆 Ігри та конкурси — бери участь, вигравай подарунки, розважайся на повну!🎤 Караоке — мікрофон чекає на твій хіт!🌞 Літня атмосфера, сонце, фан і безліч несподіванок — все, що треба для ідеального відриву з AniLand!🎁 Ексклюзив від AniLand — ???     ☀️ Квитки та як стати частиною літа з AniLand!🎟️ Онлайн — 250₴На вході — 300₴📆 Старт продажу — з 1 червня!🔹 Онлайн — у Telegram: @towexx🔹 Офлайн — у магазині Yorokobi (Олександрівський проспект, 27)Головне не пропусти — літо не чекає! 🍉        👙 Бажаєш виступити?Збирай костюм, готуй музику — час сяяти на сцені AniLand!📩 Заповни Google-форму та подай заявку — посилання зʼявиться 1 червня!❗️Уважно читай правила в описі перед тим, як відправляти заявку — це важливо для коректної участі.🕔 Заявки приймаються з 1 червня по 3 липня.         🏆 Номінації для косплей-дефіле:🥇 / 🥈 / 🥉 місця – Соло дефіле🥇 місце – Дуо дефіле🏅 Найкращий крафт🏅 Наймемніше дефіле🏅 Глядацькі симпатії🫧Готові до літа, де є все: косплей, музика, емоції й море фанту?AniLand чекає саме на тебе!🫵🫧
Хто винен у хворобах і неохайності голубів? Логіка людей така: смітники створюємо ми — а неохайними вважаємо птахів, називаючи їх «щурами з крилами» 🐦Головна причина хвороб і неохайності голубів — антисанітарія в наших містах. Їхнє середовище — це віддзеркалення людської недбалості.Голуби живуть там, де поруч є їжа й притулок — часто це смітники з не відокремленими органічними відходами.І все ж вони досить охайні, зважаючи на умови, в яких змушені виживати.У дикій природі голуби — охайні птахи.🍟 Навіть звички в харчуванні вони перейняли у людей.У природі сизий дикий голуб харчується переважно насінням, зерном і дрібними плодами. А його нащадок — міський голуб — їсть усе, що знайде: хліб, картоплю фрі, снеки й навіть м’ясні залишкиЦим категорично не можна підгодовувати птахів. Люди часто ігнорують це, а потім дивуються, чому голуби виглядають надутими, як м’ячики. Ще й уникають їх або штовхають, боячись підхопити хворобу.Підгодовувати голубів можна, але з розумом: краще давати зерно і в невеликій кількості. Контроль популяції важливий. Голуби стали екологічним індикатором міст: коли їх забагато — це ознака дисбалансу й антисанітарії з нашого боку ⚠️Щодо хвороб: так, голуби можуть переносити деякі інфекції, але для зараження потрібен тісний контакт (наприклад, під час прибирання голуб’ятні без захисту).Більшість хвороб не передаються повітрям або через випадкову присутність птаха.Якщо тримати міста в чистоті та не годувати птахів шкідливою їжею — вони будуть здоровішими, охайнішими і їх стане менше.Голуб — це добрий і розумний птах 🧠: має гарну пам’ять, впізнає себе у дзеркалі, запам’ятовує людські обличчя.Він терплячий до нас, бо є одним з найдавніших одомашнених птахів: його приручали ще понад 5 тисяч років тому — у Месопотамії, Єгипті, Індії.Голуб часто присутній на українських весільних рушниках 🕊️Будьмо терплячими до голубів і піклуймося про них з розумом.Джерело🕊Птахи України
Ледь замовила сьогодні квіти на дн подружці, бо восьме березня.А я й забула, бо в мене цей день давно вже не асоціюється з квітами, але в квіткових наших ажіотаж нікуди не дівся. Насправді дарувати квіти чи ні - то ваша справа, якщо вашій жінці/мамі/сестрі буде приємно від цього, вони чекають, то чому б і ні - емоція всеодно позитивна по факту.Але головне памʼятати, шо це не день ніжності хуїжрості і жіночої краси, а день боротьби за права жінок. Проти насильства, приниження гідності і вмінь, проти обʼєктивації жіночого тіла, проти сексизму.Нагадаю, що ще сто років тому жінки не могли ні голосувати, ні отримувати освіту - були чисто свиноматками, бо всі ці права забрали в них чоловіки. Потім роки боротьби, але, отримавши можливість працювати, жінки не могли обіймати будь які посади, а на однакових з чоловіками посадах отримували меншу зп. Зараз жінки стикаються з сексуальним харасментом на роботі, на вулиці, з насмішками та приниженням за гендерною ознакою, коли вони обіймають «чоловічі» посади, з відмовами в роботі - бо «місячні чи в декрет піде», з вічними жартами про «баба за рульом» та вумен момент.Суть не в тому, щоб один день на рік носити на руках свою дружину/колегу/сестру/маму. суть в тому, щоб поважати, не обезцінювати, підтримувати і сприймати серйозно круглий рік.Але в цей день, в першу чергу, хочеться виразити слова подяки жінкам, які служать в ЗСУ та волонтерять, бо найбільша «проблема» в нас всіх сьогодні одна. Низький уклін і безкінечне захоплення Вашою сміливістю та відвагою.
Сьогодні мережею шириться текст семінару, який провела Національна академія наук України задля обговорення проблем практичної української системи транскрипції японської мови.На жаль, підсумки цього семінару вкрай невтішні. До дискусії були долучені вчені, які послуговуються радянською системою Поліванова у своїх роботах і налаштовані затвердити її як єдину правильну. За результатами семінару розроблення проєкту практичної системи транскрипції доручили пану А. Накорчевському, який має російську освіту, перекладав і видавався російською, а тепер хоче закріпити радянщину в сучасній українській японістиці.Тоді як переважна кількість видавців і перекладачів з японської обстоюють використання сучасних систем, як-от Ґоджюон чи Коваленка, які були розроблені з урахуванням української фонетики та з повагою до японської мови, ці люди продовжують легалізувати російський вплив на український культурний простір.Тож ми висловлюємо незгоду з результатами семінару й вважаємо таке рішення обурливим і шкідливим. Ми не хочемо допустити русифікації на офіційному рівні, тож закликаємо Вчену раду Інституту сходознавства переглянути своє рішення.