Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Added 14 Jul 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Number of subscribers: 19 570
Photos: 17,900
Videos: 2,970
Links: 3,050
Description:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Source

ГОЛОБУЦЬКИЙ | Харків. Парк, підлітки голосно врубали російську музику: "так воно ж х...

Telegram community logo - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
3 680 Views/Reach 2026-05-29 13:24 Message №35126
Харків. Парк, підлітки голосно врубали російську музику: "так воно ж хороше, з мультиків". Ніхто з дорослих не реагує. Лише одну жінку, маму бійця, це зачепило достатньо, щоб викликати поліцію для виховної розмови. Та й поліція теж не продемонструвала впевненості, що щось треба робити з російською музикою в громадському просторі -і що вони зможуть переконати підлітків в шкідливості і аморальності такого. ==Ірина Водомєрова: "Щойно викликала поліцію в парк Перемоги. Ми з Вартою вже закінчували стрибати в полях на околицях парку, коли я почула російську пісню "барбарики", яка волала дуже голосно десь на алеї. Я покликала Варту і пішла на звук. Біля фонтану тусила чимала компанія підлітків. Я підійшла і спитала, чия колонка. Відізвався один із хлопців і я попросила його вимкнути колонку. Потім я його спитала, чи знає він що у нас заборонене прослуховування російських пісень, тим більш громадських місцях. На що почула відповідь що це не російська пісня. Це, взагалі, мультик, і вони, взагалі, просто веселяться і нікому нічого поганого не роблять....Невдовзі приїхала поліція, я пояснила їм причину виклику і сказала, що сподіваюся, може їхня бесіда буде більш зрозумілою. Поліцейський відповів, що сумнівається в своїй авторитетності для підлітків. Коротше, пішли вони розмовляти з молоддю...Знаєте, що вразило найбільше? В парку було повно людей! На усіх лавках сиділи люди. Охоронець був поруч. І ніхто не зробив дітям зауваження. Ніхто. Щодня росія в₴иває українських дітей. Українські діти продовжують слухати російську музику. Українські дорослі толерують це".==В коментарях переважно розчарування: що головна проблема - в тому, що в російській не бачать проблеми. І зрушити це з місця не вдається.