Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ГОЛОБУЦЬКИЙ
Added 14 Jul 2024

ГОЛОБУЦЬКИЙ

@allgolobutsky
Number of subscribers: 19 570
Photos: 17,900
Videos: 2,970
Links: 3,050
Description:
Весь Голобуцький: без цензури, без обмежень, більше і раніше, ніж в соцмережах! 16+)) Аналітика, фотожаби, інсайди, чутки, викриття - читайте на @allgolobutsky З питань співпраці і розміщення реклами пишіть на [email protected]
Source

ГОЛОБУЦЬКИЙ | Схеми: корупція в деталях": Батько нині підозрюваного екскерівника Офі...

Telegram community logo - ГОЛОБУЦЬКИЙ ГОЛОБУЦЬКИЙ @allgolobutsky
3 840 Views/Reach 2026-05-19 18:25 Message №35049
"Схеми: корупція в деталях": Батько нині підозрюваного екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака Борис, який також фігурує у справі «Мідас», літав у Російську Федерацію транзитом через Білорусь наприкінці 2019 року. Тобто вже після того, як Володимира Зеленського обрали президентом України, а Андрій Єрмак став його помічником. Марина Єрмак, мати ексголови ОП, є уродженкою Санкт-Петербургу. Щонайменше тричі відвідувала РФ цим же маршрутом: 2018-го та двічі у 2019 році (у червні та листопаді). Оскільки пряме авіасполучення між Україною та Росією на той час уже було зупинене, вона діставалася Санкт-Петербурга з Києва транзитом через Мінськ. Ще у 2019 році «Схеми» розповіли, що Андрій Єрмак та його батько Борис мали бізнес-зв'язки з російською політичною елітою. ==Це лицемірство нашої влади і щодо війни, і щодо мови (і те, і те з'являється в їхніх заявах тільки за потреби, а життя практично не торкається) дуже легко зчитується українцями. І це тільки цементує скепсис загалу щодо української України. Адже всі в курсі дружин-родичів представників влади з російськими паспортами, квартирами і бізнесами, в курсі регулярних поїздок до Росії як абсолютної норми, "це приватне", "мені треба". І всі бачать, що війна практично не вплинула на межі прийнятного і нормального цих людей. Для прикладу, моя мама: до політики взагалі жодного стосунку ніколи не мала, ніколи не була держслужбовцем, не претендує взагалі на жодні соціальні дивіденди від своїх дій. Але чогось ще з 2014-го року, з початку 12-ї війни жорстко і остаточно припинила спілкування з рідним братом (вони народжені в Запоріжжі, за паспортом обидва "росіяни"). Мамин брат мешкає в Москві, дипломат, поліглот з 5-ма мовами - але по суті просто довбо**б, схиблений на "Величній Росії". Ясно, що я з ним теж не спілкуюсь майже півтора десятиліття. Для нас, як і для багатьох українців, війна - достатній привід переоцінити навіть родинні стосунки. А от для влади...