Source
A.k.a Pifagor | блін раніше не закинув вам, фомо, тепер закину вночі..коротше, ще вчор...
4 810 Views/Reach
2025-08-25 01:06
Message №3487
блін раніше не закинув вам, фомо, тепер закину вночі..коротше, ще вчора вночі я луданув на $2к сюди, десь по 0.009 (зараз вже +30%). Так так ні ні ! Зараз самі хаї, якщо хтось вирішить заходити то або поступово або чекайте діпки і кращої твхщіток на бейз, суть в тому що сам БРАЯН АРМСТРОНГ (СЕО КОІНБЕЙС) купив цей щіток і зробив твіт про свою купівлю. І сьогодні він знову його згадав реальна мкапа сильно нижча ніж та, що вказана на дексскрінері. Сам бейс як мережа - ахуєна для мемів, але все відбувається повільніше ніж в тій ж солані історія чимось нагадує CZ і $TST, але, CZ і Браян зовсім різні персонажі в крипто грі, єдине що поєднює - медійність і причетність до великих бірж. Тому тяжко оцінювати що можна очікувати (і чи взагалі розкачають цю історію)щіток є щіток, засаджуватися точно не треба, але особисто для мене зараз норм виглядає щоб похолдити в середній строк. Продавати в +30% не збираюсябля тільки спробуйте написати що це реклама.., браян армстронг навряд чи купував би у мене рекламу))