Source
A.k.a Pifagor | то що робимо з тими поінтами?сьогодні був дроп, критерії 137+, або 99+...
3 800 Views/Reach
2025-05-05 12:24
Message №3244
то що робимо з тими поінтами?сьогодні був дроп, критерії 137+, або 99+ і щоб айді акаунту закінчувався на "4". Завтра нове ІДО, цілком вирогідно що критерій буде вже ~150 поінтівтепер мої розрахунки, де я брав як оптимальну цифру - 100 поінтів, трохи неактуальнібудемо рахувати так, що нам потрібно набивати 150 поінтів:варіант 1:- холдимо $1к+ (+2 поінта в день)- крутимо кожен день $260 на альфа токенах на солані (+8 поінтів в день)> Витрати ~13$ в місяцьваріант 2:- холдимо $100+ (+1 поінт в день)- крутимо кожен день 520$ на альфа токенах на солані (+9 поінтів в день)> Витрати ~25$ в місяцьякщо ви раніше фармили меншу кількість, то всеодно знадобиться 15 днів по 10 поінтів кожен день, щоб вийти на 150. Щоб скорше вийти на 150 - потрібно фармити більше 10 поінтів в деньінші варіанти: в залежності від того скільки ви холдите (чи холдите?) і крутите. Інфо про поінти дивіться в додатку бінансаяк дешевше крутити на солані писав тут. І нагадую - в обсяг зараховується тільки купівля; і зберігаються поінти які були нафармлені за останні 15 дніввраховуючи як часто дропи і ідо - фарм усе одно залишається профітним, але набагато приємніше фармити маючи кілька акаунтів бінанс та достатню кількість лікви для фарму та участі IDO на 3 $BNB з кожного акаунту. Думайте