Source
A.k.a Pifagor | кому не спиться, тримайте лудкупро це я сьогодні в обід писав у щітпос...
4 100 Views/Reach
2025-02-19 20:59
Message №3073
кому не спиться, тримайте лудкупро це я сьогодні в обід писав у щітпості, пересилав у бордель, і також хочу тут продублюватио 2:00 за Києвом відбудеться снепшот холдерів $FLOKI і $TOKEN для роздачі дропу іншого токенавирогідно, що після снепу ті холдери, які тримали токени чисто щоб попасти під снеп, відправлять токени в стаканбуду шукати твх по флокі під шорт, десь за 60-10хв до снепу, і відкриватиму позу із коротким стопом. Для холдерів флокі виділено значно більше саплая токена на дроп, тому роблю акцент на ньому, а не на токен+ також в цей час відбудеться біг-біг разлок меланії, АЛЕ він чисто на тіму, тому можуть і не зробити ніякого руху. Не дивлячись на це, я одним оком слідкуватиму і за її графікомфлокі - декс eth, декс bnb / мексмеланія - декс / мекс+ завтра о 10:00 лістинг $PI на ф'ючі мекс + окх; спот окх, гейт, бітгет. Трекатиму спреди+ лістинг каіто, проект який я хотів пофармити але так і не встиг. о 15:00 ф'ючі мекс і спот бітгет, гейт, окх, бінанс. Там також трекатиму спрединакидав варіантів лудки, тепер головне не ліквіднутися 😪