Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу
Added 06 Dec 2025

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу

@aibruch
Number of subscribers: 746
Photos: 3,190
Videos: 313
Links: 492
Description:
Неофутуристський демагогічний націонал-борщевистський визвольний рух Для зв'язку: @proponuyka_for_AiB_bot
Source

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу | Чи знали ви, що незаконно говорити«Я хочу вбити ректора Київського нац...

Telegram community logo - Анархія і Безлад #бугров-юга Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу @aibruch
286 Views/Reach 2026-01-04 12:26 Message №9441
Чи знали ви, що незаконно говорити«Я хочу вбити ректора Київського національного університету Тараса Шевченка»?Це незаконно, це кримінальний злочин. Це одне з небагатьох речень, які не можна вимовляти. Мені ж можна було це сказати, бо я просто хотів вас попередити, щоб ви не пішли і не сказали щось подібне. Це щось на зразок оголошення в інтересах громадськості.Цікаво, що дуже незаконно говорити: «Я дійсно, дійсно вважаю, що хтось повинен вбити ректора КНУ». Це незаконно! Вкрай незаконно. Дуже, дуже незаконно. Але не незаконно сказати «за допомогою міномета», тому що це окреме речення. Це неповне речення, але воно може не мати нічого спільного з попереднім реченням, тому це цілком нормально, цілком законно.Я також дізнався, що надзвичайно незаконно, вкрай незаконно, виходити в Інтернет і говорити щось на кшталт: «Найкраще місце для обстрілу Червоного корпусу з міномета — дах будівлі хімфаку, тому що там мінімальна охорона і звідти добре видно ректорське крило». Божевільно незаконно! Смішно, безрозсудно, божевільно незаконно! Але ще більш незаконно показувати ілюстровану схему.БЕЗУМНО НЕЗАКОННО! Смішно, жахливо злочинно, тому що вони прийдуть до вас додому посеред ночі і заарештують вас. Вкрай протизаконно!Технічно законно сказати: «У нас є група, яка збирається щоп'ятниці опівночі під Шулявською розв'язкою, і пароль — «Sic semper tyrannis».