Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу
Added 06 Dec 2025

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу

@aibruch
Number of subscribers: 746
Photos: 3,190
Videos: 313
Links: 492
Description:
Неофутуристський демагогічний націонал-борщевистський визвольний рух Для зв'язку: @proponuyka_for_AiB_bot

👥 Number of subscribers

746
Average/Day:: 0
Average/Week:: -4
Average/Month:: +7

📊 Messages per Day

5.3
Last day: 1
Week average: 5.3
Average per day: 5.3

Logo change history

Name change history

Анархія і Безлад 3. Кінець епохи Бу 2026-04-29
Анархія і Безлад 2 #бугров-юга 2026-02-06
Анархія і Безлад #бугров-юга 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Рік нашої каденції завершується. А разом з роком роботи — і наш час в студентському самоврядуванні.З самого початку, багато років тому, кожен з нас ставив перед собою єдину і тільки одну мету — побудувати сильне, незалежне, дієве і самостійне самоврядування. Самоврядування, що буде сильніше за чужий вплив, сильніше за бажання власної вигоди, сильніше — зокрема, і за нас самих.Ми віддали Університету всіх себе. Ми віддали себе, свій час, свої сили і свою енергію — і ми не шкодуємо, адже самоврядування давно перестало бути просто частиною студентського життя. Воно стало частиною нас самих.Ми приходили в різний час, із різним досвідом, різними характерами, різним баченням і різними шляхами. Але врешті всі ми прийшли до одного й того самого розуміння: студентське самоврядування має бути не декорацією, не додатком до адміністративної вертикалі, не майданчиком для особистих амбіцій і не формальністю в положеннях. Воно має бути живою, сильною, незалежною інституцією студентів.На своєму шляху ми бачили різне: бачили зради, бачили брехню, вигадки і маніпуляції, спроби нас демонізувати і всіма силами очорнити, дискредитувати, бачили навіть фальсифікації виборів. Проте бачили і справжню дружбу, відданість, готовність боротися до самого кінця — боротися попри все.Рік тому, у квітні 2025 року, коли ми з Соломією Орленко, Володимиром Ксєнічем та Єлизаветою Воскобойніковою пішли на ті вибори — ми і уявити собі не могли, що все закінчиться так. Що нам вдасться зробити більше, ніж ми могли навіть мріяти.І от ми стоїмо тут. Стоїмо в Університеті, який позбувся корупціонера і ганьбителя. Університеті, де самоврядування, разом із Студентським парламентом Університету, відстояло себе — і вийшло з тієї нескінченної політичної, структурної, інституційної — і навіть екзистенційної кризи.Ми зробили все, що хотіли. І все, що могли. Багато що і в принципі — вперше. Далі — справа інших.Найважливіше, що залишається після нас — не ми. А те, що самоврядування більше не тримається на конкретних людях. Воно стоїть на інституціях. І це, мабуть, і є найкращий результат. Сьогодні ми розпочинаємо нову главу в історії студентського самоврядування нашого Університету. І у цю главу нас поведе нова голова — Вікторія Савосік, разом із її першою заступницею — Ольгою Сурник.Ви обидві — неймовірно віддані і сильні, і я не боюся майбутнього кожного з нас і всіх майбутніх поколінь студентів. Вірю, що разом з вами самоврядування розвиватиметься надалі, і що вам вдасться зробити те, що не вдалося нам. Успіхів!
Вже післязавтра відбудуться фінальні вибори у цьому навчальному році — вибори Голови СПУ, а також Голів СПСП та делегатів КССП.Щиро дякуємо всім, хто зареєструвався — і забезпечив існування чергового скликання Палати делегатів КСУ. Проте цей пост не про конференцію. Він про майбутнє Університету. Вже післязавтра студентство вчергове стає перед вибором — дати шанс на реванш силам, що були майже повністю розгромлені рік тому, і що підтримували Бугрова до самого його кінця, або підтримати тих, хто продовжить шлях на інституційну силу, незалежність та прозорість студентського самоврядування.Обрати тих, хто не зміг запропонувати жодної власної ідеї, і відповісти на питання без папірця, чи тих, хто боровся у своєму підрозділі за права студентів попри безпрецедентний тиск з боку своєї адміністрації.Вирішальний голос — за вами. Ми ж закликаємо кожного й кожну прийти на дільниці вже цього вівторка та проголосувати за гідність студентського вибору, суб'єктність ОСС і здатність самоврядування захищатися і боротися. Саме тому на виборах до СПУ ми підтримуємо кандидатуру Вікторії Савосік та її першої заступниці Ольги Сурник @v_plus_o.За незалежні ОСС!
Учора наші активісти мали нагоду побувати на спільній зустрічі кількох студентських організацій із заступником Міністра освіти і науки України Миколою Трофименком. Ми вирішили скористатися цією можливістю для того, аби з'ясувати поточний стан справ у освітній політиці та представити критичний погляд на процеси, що її оточують.Серед низки незручних питань на тему держфінансування освіти, підвищення стипендій та плати за гуртожитки, ми вирішили поцікавитися щодо відповіді на звернення Конференції студентів КНУ про тимчасове відсторонення Бугрова від зайняття посади ректора на час проведення перевірки його діяльності. На питання про те, які прогнози щодо можливого рішення МОН, заступник міністра впевнено заявив, що МОН не запитувало позицію самоврядування щодо доцільності відсторонення ректора. При тому наголосив, що сам підписував цей документ, і в ньому не могло бути такого запиту, а запитували лише про матеріали, на основі яких можна було б встановити порушення.Пізніше нам вдалося показати Трофименку сам лист, де чорним по білому прописано прохання МОН надати інформацію щодо доцільності тимчасового відсторонення ректора (скриншот вище). Тоді пан заступник висловив сумніви у тому, наскільки добре обґрунтована позиція Конференції студентів, а на зауваження про те, що відсторонення важливе для уникнення тиску на студентів та викладачів, відказав, мовляв, "у червоному університеті" ніякого тиску бути не може. Що ж, у цьому плані оптимізму міністерських чиновників можна лише позаздрити :)Складно точно стверджувати, чи була перша заява, попри впевнене виголошення, простою помилкою, чи Міністерство дійсно не вважає запит про доцільність відсторонення Бугрова чимось важливим, попри те, що це було буквально однією з вимог протесту 1 квітня. Так чи інакше, ця цікава інтеракція вкотре показала, що не варто покладати всі надії на рішення "згори". Те, що належить нам як студентам ми маємо брати самі, не чекаючи, що нам це дадуть з барського плеча.P.S.: наприкінці зустрічі залишили МОНу невеличкий символічний подарунок, щоб нагадати про те як важливо уважно читати свої власні документи в наші буремні, просякнуті бюрократією часи 😉
Вже завтра відбудеться засідання апеляційного суду у справі про корупцію ректора Університету Володимира Бугрова.Завтрашній день, поруч із подіями останнього місяця та майбутніми виборами у травні, є однією з ключових точок у боротьбі за майбутнє Університету. Передусім тому, що позитивне рішення суду означатиме: Бугров не зможе брати участі у виборах ректора. Більше того, таке рішення може стати також підставою для дострокового припинення його повноважень, а згодом — і остаточного видворення з Університету.Студентство очікує справедливості. Очікує її від суду, очікує її від Університету, очікує її і від Міністерства освіти і науки України. Ми сподіваємося, що незалежно від рішення суду, вимоги студентства отримають належну реакцію з боку МОН. Бо йдеться вже не лише про одну конкретну справу, а про здатність держави почути студентів і дати відповідь на кризу, яка давно вийшла за межі внутрішньоуніверситетської історії. Якщо про позицію студентства доведеться нагадати знову — ми вже показали, що готові робити це публічно, прямо і особисто.
Вчора ввечері до Студентського парламенту Університету надійшло звернення з доказами листування між студенткою та ректором Володимиром Бугровим.У повідомленнях — коментарі про зовнішність, «чуттєвість», натяки сексуалізованого характеру та наполегливі пропозиції особистих зустрічей. Словом, все, що ми чули і бачили, що впродовж цих 5 років він називав «замовною кампанією проти себе», «фальсифікаціями» та іншими «прикрими технічними помилками». Тільки тепер — тут є верифікація його особистої сторінки.Ми щиро сподіваємося, що це звернення стане першим кроком, коли всі, хто мовчав під тиском, страхом і соромом, нарешті будуть готові говорити відкрито. Якщо ви пережили подібне — ви не одні, і ваш голос має значення. Звертайтеся у бот @spknu_bot, у анонімізовану форму або напряму до в.о Голови СПУ — Івана @wartus.Додатково ми також направили офіційне звернення до Міністра освіти і науки України Оксена Лісового і по цій ситуації. Сподіваємося, що разом зі зверненням ПД КСУ — вже дуже скоро Міністерство покаже студентству результати та приклад того, що воно готове їх чути та захищати.
І знову люди які пропонували боротися з поганою якістю освіти її роздуванням та боролись з її оптимізацією пропонують боротися з проблемою корупції та колхозанів які, так, крім всього іншого їбуть своїх підлеглих та студенток(бо вони єбані колхозани і дегенерати і саме так у їх маленькому мозку ведуть себе люди з "владою") руйнуванням патріархату. Панове, я розумію, що у вашому прекрасному світі з райдугами та єдинорогами це працює саме так, але ґендерний аспект у всій цій справі взагалі не головний. Боротьба з корупцією та подібною поведінкою адміністрацій ВНЗ посрєдством вивільнення жинки і руйнування патріархату (лул) як і боротьба з злиттям університету бо студентам Вернадського кров з носа треба корочка Вернадського і це їх право це боротьба з вітряними млинами замість справжніх проблем. Якщо ми уявимо, що замість пана Б була б колхозанка з манією величі то так, напевно сексуальна частина цього скандалу оминула б університет та корупція, тиск на студентство і інші(насправді більш важливі аспекти цієї проблеми) нікуди б не зникли. У цьому університеті давно вибудувана система при якій адміністрація із найменш достойних представників студентства будує собі кадри для підковерних ігрищ. Усі ці "кадри", незалежно від того що вони робили - займалися фальсифікацією виборів, або їбалися з "особою схожою на Пана Б" на столі починають виступати проти цього коли адміністрація так чи інак кидає їх на ті привілеї які вони за свою кінчену діяльність отримали. Назвати їх жертвами в даній ситуації мені особисто тяжко. https://t.me/DirectActionKNU/149
Тим часом люди з орбіти Ківалова та Татарова вирішили «рейдернути» Київський університет імені Шевченка, де навесні мають пройти вибори ректора. Чинного очільника ВНЗ Бугрова намагаються не допустити до виборів через суд — раніше НАЗК визнало його «корупціонером» через незадеклароване користування автомобілем Volkswagen Golf сина. Зараз «чорнушні» канали анонсують прослуховування ректора.На посаду ректора просувають чинного проректора Миколу Погорецького. Погорецький — цікава фігура. Він випускник Вищої школи КДБ, багаторічний слідчий КДБ, після розпаду СРСР десятиріччями працював у прокурорській системі. Згодом осів а університеті, але звʼязків не втратив. Як подейкують в університеті, предмет інтересу силовиків — ділянка закинутого геологорозвідувального коледжу КНУ, що знаходиться на вулиці Анрі Барбюса, 9 (біля Київського костелу), яку давно розглядають під забудову житлового комплексу в центрі.Тим часом проти самого Бугрова триває кампанія із залученням силовиків. До цього хтось розсилав від його імені фейкові позови журналістам, а ще раніше — публікували нібито «злам» його Telegram.
Чи знали ви, що незаконно говорити«Я хочу вбити ректора Київського національного університету Тараса Шевченка»?Це незаконно, це кримінальний злочин. Це одне з небагатьох речень, які не можна вимовляти. Мені ж можна було це сказати, бо я просто хотів вас попередити, щоб ви не пішли і не сказали щось подібне. Це щось на зразок оголошення в інтересах громадськості.Цікаво, що дуже незаконно говорити: «Я дійсно, дійсно вважаю, що хтось повинен вбити ректора КНУ». Це незаконно! Вкрай незаконно. Дуже, дуже незаконно. Але не незаконно сказати «за допомогою міномета», тому що це окреме речення. Це неповне речення, але воно може не мати нічого спільного з попереднім реченням, тому це цілком нормально, цілком законно.Я також дізнався, що надзвичайно незаконно, вкрай незаконно, виходити в Інтернет і говорити щось на кшталт: «Найкраще місце для обстрілу Червоного корпусу з міномета — дах будівлі хімфаку, тому що там мінімальна охорона і звідти добре видно ректорське крило». Божевільно незаконно! Смішно, безрозсудно, божевільно незаконно! Але ще більш незаконно показувати ілюстровану схему.БЕЗУМНО НЕЗАКОННО! Смішно, жахливо злочинно, тому що вони прийдуть до вас додому посеред ночі і заарештують вас. Вкрай протизаконно!Технічно законно сказати: «У нас є група, яка збирається щоп'ятниці опівночі під Шулявською розв'язкою, і пароль — «Sic semper tyrannis».
Студентка КНУ намагалася вивезти з України запчастини до винищувачів Су-27 та МіГ-29: справу передали СБУ25.12.2025 Хаджибейський районний суд міста Одеси розглянув справу №521/19719/25 щодо громадянки Китаю Чжан Їн'нань, яка намагалася приховано вивезти через кордон обладнання військового призначення.Подія сталася23.06.2025 на пункті пропуску «Маяки-Удобне-Паланка». Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Чжан Їн'нань, подорожуючи рейсовим автобусом сполученням «Київ-Кишинів», намагалася перетнути кордон у напрямку Молдови.Під час митного контролю дівчина обрала «червоний коридор» і запевнила інспекторів, що перевозить лише особисті речі. Однак під час перевірки багажу за допомогою рентген-установки в її валізі було виявлено підозрілий металевий предмет, ретельно загорнутий в одяг.Згідно з маркуванням, виявленим предметом виявився термодатчик газовий капсульний (ТДК). Це спеціалізоване обладнання, призначене для використання в бойових літаках Су-27 та МіГ-29. Призначення деталі митники підтвердили за допомогою відкритих джерел у мережі Інтернет.Спочатку Одеська митниця склала протокол за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України (переміщення товарів з приховуванням від митного контролю). Проте в ході судового засідання з'ясувалося, що справа має набагато серйозніший характер:Кримінальне провадження: Слідчий відділ УСБУ в Харківській області вже розпочав досудове розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) та ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) КК України (№ 22025200000000712 від 01.07.2025 року).Враховуючи, що дії студентки містять ознаки кримінального правопорушення, суддя постановила закрити адміністративну справу та передати всі матеріали до СБУ.Сама правопорушниця на судове засідання не з’явилася. Тепер її подальшу долю вирішуватимуть у межах кримінального судочинства. Предмет контрабанди було вилучено співробітниками СБУ як речовий доказ.