Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АЄС актуально
Added 10 Nov 2021

АЄС актуально

@aesaktualno
Number of subscribers: 1 773
Photos: 2,810
Videos: 760
Links: 857
Description:
Найактуальніші новини громадської організації «Авто-Євро-Сила», які не увійшли до офіційних сторінок «АЄС» у Facebook, YouTube, Instagram.

👥 Number of subscribers

1 773
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -19

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,430 24-07-24 13:19
🇺🇸 Дональд Трамп, літо 2024: « … потрібно дати Україні 🇺🇦 новітні винищувачі F-35 замість застарілих F-16, …»Слідкуємо за подальшими заявами республіканця Трампа, але очевидно, що в сучасному світі будь-який кандидат обирає говорите те, що від нього хочуть почути. Коли Трампа обирали кандидатом всередині республіканської партії це були одні заяви, зараз коли Трамп кандидат в Президенти США 🇺🇸 на рівні всієї країни він дає інші заяви, коли стане Президентом будуть інші заяви. Таким чином дивитись треба на справи, а справи такі, що Трамп перший передав зброю Україні починаючи з тих самих джавелінів. Тому просимо підписати петицію про встановлення памʼятника видатному республіканцю президенту Рейгану, який розвалив СРСР, для поліпшення відносин з найвпливовішою американською партією, яку зараз очолює Трамп на виборах. Кошти на памʼятник зібрали звичайні люди, без будь яких бюджетних витрат, лишилась лише формальність, пару тисяч голосів на петиції КМДА, які дадуть змогу вшанувати республіканців, які нашого Тараса Шевченка поставили в центрі Вашингтона і отримати щє більше приватної фінансової підтримки нашим військовим прямо на фронт!!!https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=13055Ось петиція 👆Повне відео виступу Трампа тут 👇https://youtu.be/qj2LyivFyNs?si=U6QXI0IRhp9XZ2GL
👁 2,370 23-12-07 13:13
Щодо зустрічі з нардепами по новому ввозу джипів 🛻 військовим 🪖 з 1 грудня 2023.Проговорили 4 питання:1. Щодо можливості ввезення та передачі гуманітаррного автомобіля конкретному військовослужбовцю. Відповідь, можна, але звіти потрібно подати до 15.01.24. Перехідні положення законопроекту 9111 містять норми, які мають зворотню дію в часі і поширюються на авто, що заїхали з 24.02.22 (п.2 Прикінцевих положень)2. Щодо утилізація т/з, які заїхали на БФ, як гуманітарка. Це питання буде врегульоване окремою постановою КМУ, яка буде прийнята одразу після набрання законної сили законопроекту 9111 (п.3 Прикінцевих положень)3. Щодо можливості БФ бути набувачем та використовувати авто в своїх волонтерських цілях. Це питання викликало величезні дискусії на Робочій групі із законопроекту 9111. Якщо коротко нардепи не підтримують цього.4. Щодо можливості передати авто, яке заїхало, як гуманітарка на потерпілого громадянина України (звичайна фізична особа). Нардепи цього не підтримують. Потерпілі отримують компенсацію (будуть), а не можливість завезти авто під розмитнення 0%.
👁 377 23-09-18 09:20
І знову митники полізли в бардачок машини і знайшли якісь старі документи попереднього власника і зробили хибний висновок про те, що громадянин України вирішим заплатити менше розмитнення!Ми вже розповідали раніше, як митники люблять сунути руки в бардачок машини, витягувати звідти всі документи і «натягувати справу за вуха»! Цих професійним корупціонерам тільки одне – накласти на людину штраф та забрати авто!Так сталось і в цьому випадку, під час перетину кордону, чорні митники полізли в бардачок, знайшли там старі купчі попереднього власника авто і почали розказувати, що громадянин України, який ввозив авто злодій, хоче обікрасти Державу і тепер повинен платити штраф в розмірі вартості авто! Як завжди, наші юристи розставили всі крапки над «і», штраф скасовано! Вважаємо, що цього не достатньо, цих чорних митників, які знущаються над людьми потрібно суворо карати!Навіть у складних ситуаціях, коли справи здаються безвихідними, досвідчені юристи можуть знайти шляхи для захисту прав клієнта і допомогла клієнту повернути його автомобіль. Звертайтеся за номером телефону і ми вас проконсультуємо з будь-якого питання: +38 (096)-382-79-51
👁 627 23-09-07 08:14
Протермінований консульський облік під час війни❗️🤬Митниця пише штрафи 170 тис. грн. на автомобілі, які у зв‘язку з війною, не мають можливості вчасно виїхати з території України!!!Ще у березні 2022 року, Державна митна служба України на офіційній сторінці Fecebook роз‘яснила, що «громадянам під час воєнного стану не варто турбуватися, щодо зобов‘язання про зворотне вивезення авто на єврономерах, тимчасово ввезених нерезидентами з консульським обліком».⚖️до наших адвокатів звернувся клієнт, який ввіз автомобіль на період військового стану в тимчасовому ввезені та у зв‘язку з непереборними обставинами не мав можливості вчасно вивезти автомобіль. Митницею, через місяць після порушення строків вивезення складено протокол за ч.6 ст.481 МК України, що суперечить вищевказаній публікації.Ми допомогли клієнту та врятували його від штрафу 170 000 грн та конфіскації автомобіля, скасували митний протокол та отримали позитивний результат.📲 Для отримання БЕЗКОШТОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ви можете зателефонувати за номером+380963827951
👁 1,500 23-05-31 08:07
Військові 🪖 можуть розмитнити автомобіль за 0%Таку позицію одноголосно підтримує українське суспільство.Сьогодні відбулось обговорення між Народними депутатами Максим Заремський, Maryan Zablotskiy волонтерами громадської організації «Авто-Євро-Сила» та військовими законопроекту #9058 про звільнення військових від сплати розмитнення при ввезенні авто до України.Однозначно прийняли рішення, що вартість таких авто повинна бути не більше 15 тис. Евро.Разом з цим, виникли рад питань:- на кого із військових повинен поширюватись закон?- чи повинен поширюватись закон на ТРО, ДФТГ, волонтерів?- чи повинен поширюватись закон на військовослужбовців, які воюють з 2014 року?- чи потрібне для розмитнення 0% УБД, що робити, якщо УБД ще не видали?- чи повинен поширюватись закон на ветеранів, інвалідів внаслідок бойових дій, сімей загиблих?І багато інших питань.На аналіз і опрацювання запитань взяли місяць часу. Через місяць плануємо організувати масштабну зум-конференцію із прямою трансляцією.Активно долучайтесь до обговорення запитань в коментарях Всі коментарі будуть враховані 🤝
👁 834 23-04-27 09:19
Виграли чергові суди та зменшили суму стягнення з винуватця ДТП в 4 рази, з 39 462 грн. до 10 559 грн.В житті трапляються різні ситуації, але маючи фахового адвоката, неприємні моменти можна згладити. Клієнт скоїв ДТП, завдавши шкоди іншому транспортному засобу. Судом першої інстанції з Клієнта хотіли стягнути 39462 грн..Адвокатами була подана до суду заява, а також надано оцінку висновкам експертів, проведеним на замовлення страхової винуватця та позивача, звернено увагу суду на пошкодження, які не відносяться до ДТП, не узгоджуються із схемою ДТП, та внесені в акт огляду пошкоджень, доведено факт перебування автомобіля позивача у двох попередніх ДТП.В результаті професійних дій наших адвокатів, суд першої зменшив суму стягнення з 40 102,31 грн. до 22 840 грн.. Але вже в апеляційному суд розмір відповідальності Клієнта зменшений з 22 840,83 грн. до 10 559 грн. Посилання на рішення суду: https://reyestr.court.gov.ua/Review/88264581.Безкоштовні консультації щодо звернення до суду: +380 98 999 94 96
👁 606 23-04-17 07:30
Митниця, програвши суд - подала апеляційну скаргу! І ЗНОВУ ПРОГРАЛА!🤬Ми раніше писали, що у митників, щось перевернулось в голові і вони пишуть штрафи на людей, які у зв‘язку з війною, не мають можливості вчасно вивезти авто з території України!!!Ще у березні 2022 року, Державна митна служба України на офіційній сторінці Fecebook роз‘яснила, що «громадянам під час воєнного стану не варто турбуватися, щодо зобов‘язання про зворотне вивезення авто на єврономерах, тимчасово ввезених нерезидентами з консульським обліком». ⚖️до наших адвокатів звернувся клієнт, який ввіз автомобіль на період військового стану в тимчасовому ввезені та у зв‘язку з непереборними обставинами не мав можливості вчасно вивезти автомобіль. Митницею, через місяць після порушення строків вивезення складено протокол за ч.6 ст.481 МК України, що суперечить вищевказаній публікації.Ми допомогли клієнту та врятували його від штрафу 170 000 грн та конфіскації автомобіля, скасували митний протокол та отримали позитивний результат.Постанова Галицького районного суду міста Львова — https://reyestr.court.gov.ua/Review/109518351‼️Але цим історія не закінчилась! Програвши у Галицькому районному суді міста Львова подали ареляційну скаргу. ‼️АЛЕ МИ ВИГРАЛИ І В АПЕЛЯЦІЙНОМУ СУДІ!📲 Для отримання БЕЗКОШТОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ви можете зателефонувати за номером +380963827951Чат по питанням митниці https://t.me/kontr_mytnytsya_chat
👁 801 22-12-11 18:33
Три авто для фронту безкоштовно передає Народний депутат Maryan Zablotskiy- Як це безкоштовно? - Кому безкоштовно? - Як військовому отримати безкоштовно? Кожне авто Мар’ян додатково обладнав стаціонарною системою нічного бачення, плюс надав мобільний прилад нічного бачення і звичайно набір медицини. Цього разу ці авто отримають медики зі списку із сотень звернень військових до ГО «Авто-Євро-Сила». Щодня багато військових звертаються з проханням надати пікап, джип, бус безкоштовно для виконання бойових завдань. Постає питання, де взяти кошти на БЕЗКОШТОВНО? Завдяки зусиллям депутата Мар’яна Заблоцького ми маємо змогу періодично відповідати на ці питання. Володіючи вільно іноземними мовами та маючи гарні відносини з депутатами західних держав, Мар’ян проводить титанічну роботу щодо забезпечення військових безкоштовними аптечками, автомобілями, приладами нічного бачення, стрілецькою зброєю, … при цьому продовжуючи виконувати сумлінно на 100% свою роботу у Верховній Раді. До того ж Мар’ян чи не єдиний Народний Депутат який продовжує допомагати боротись за справедливе Доступне Розмитнення для кожного українця. Від нашої громадської організації ми висловлюємо вдячність Мар’яну за надію з його допомогою пригнати сотні автомобілів, щоб задовільнити потреби військових, які місяцями чекають на безкоштовні авто.Слава ЗСУ 🇺🇦🪖Бережи Вас Боже 🙏«ДЖИПИ ДЛЯ АРМІЇ»- розмитнюємо під 0%- готуємо документи для військових і волонтерів- ставимо на українські номери(097) 548-13-13https://t.me/armyjeep