Source
Аеронавти | З останніх атак по російських обʼєктах ВПК мені найбільше в око впав...
942 Views/Reach
2025-07-05 17:17
Message №3706
З останніх атак по російських обʼєктах ВПК мені найбільше в око впав удар по ВНИИР-Прогрес в Чебоксарах. Саме там виготовляють антенні решітки «Комета-М». Ті самі, які росіяни ставлять на свої безпілотники для боротьби з подавленям навігаційного сигналу. Ці штуки ставили і на розвіддрони «Орлан». Противник поширив їх використання на ударні засоби. Шахеди зокрема, також зустрічав інформацію про те, що їх ставлять на КАБи. Як і в багатьох інших випадках, коли йде мова про якийсь ефективний засіб, росіяни його масштабують, удосконалюють. Антени для них москалі купують в західних виробників. Зокрема є ось така американська компанія, чиї вироби вони використовують. https://www.taoglas.com/about-taoglas/taoglas-office-locations/Це звісно не означає, що закупівля іде напряму. Очевидно, що існує система дистрибʼюторів і посередників. Це не означає, що жоден з виробників не знає куди йдуть їх вироби, тим не менш зупинити цей процес скоріш за все неможливо. Тому найбільш очевидне рішення - знищувати виробничі потужності та RnD, ліквідовувати розробників тощо. Такі реалії. Противник намагається знищувати в тилах наших людей, які активно працюють в напрямку оборони країни. Очевидно удар по підприємству - частина заходів, за допомогою яких ми намагаємось вплинути на здатність противника ефективно здійснювати обстріли наших міст, обʼєктів і військ. Що в принципі логічно. Скільки не збивай дронів і ракет, поки противник може майже безперешкодно їх виробляти та обладнати засобами, які обходять РЕБ. Знищити стрільця, а не стрілу. На скільки такі атаки будуть ефективні - це вже інше питання до спеціально навчених людей.