Source
РДУГ-спільнота 🥝 | support #support #support обережно, нецензурна лексика Від підписників...
979 Views/Reach
2024-10-31 06:16
Message №2140
#support #support #support обережно, нецензурна лексика Від підписників: Блять я заїбалася просто вусмерть і мені нема з ким зараз це обговорити. Грошей нуль. Прям нуль. Прям нема зовсім. І не буде, бо роботи нема. Так вже декілька років, якось я виживала, минулого року нарешті отримала ліки від РДУГ, цього літа нарешті знайшла нормальну мотивацію більш менш щоб щось змінювати в своєму житті, алеАле в мене є обмеження. Їх достатньо. Окрім рдуг там ще два діагноза зверху, котрі впливають на кількість моєї енергії. І свої різні обставини. Наприклад я не можу просто піти вйобувати в сферу обслуговування щоб тупо вижити (я там 4 роки була якщо що) - я знаю що витримаю максимум місяць, і просто потім слягу на 4, в плані не зможу встати з ліжка взагалі. Зараз в принципі ситуація така що начебто і гроші треба вже зараз (тупо блін на їжу, і те не собі - домашнім улюбленцям), але й блять я збираюся звідси їхати і я хочу це зробити якумога швидше, до нового року (рдуг, терпіння нема). І сенсу шукати роботу на місяць також нема та і не візьме ніхто. А умов щоб підробіток (прибирання, автомийка, сфера обслуговування) сука зараз також немає. Ну тупо немає оголошень.Я морально готова якось їз'їбнуться і пійти на ту ж вебку. І зараз в принципі є можливість довганути гроші в тіпа щоб 2 тижні не паритися з приводу їжї чи пігулок. Але..Мені вже давали люди такі можливості. І того разу нічого не вийшло. І я не вивезу себе і це життя якщо не вийде знову. Мені так сука страшно, страшно знову проїбатися бо якщо і в цей раз не спрацює - я не знаю як жити далі. Вже було занадто багато фейлів, я не витримаю ще один. Короче. Я ридаю, у відчаї і в мене ще й немає кому про це розповісти вживу (є психотерапевт, нещодавно був перший сеанс, подивимося). На цьому все. Якщо раптом в когось є якийсь віддалений підробіток (точно можу в тексти, хоча і не на всі теми) - напишіть пліз.