Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝
Added 14 Jul 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Number of subscribers: 4 102
Photos: 504
Videos: 78
Links: 345
Description:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Source

РДУГ-спільнота 🥝 | advise #question Від підписників:Привіт. Питання з приводу РАС, бо нем...

Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
861 Views/Reach 2024-10-06 13:30 Message №2114
#advise #question Від підписників:Привіт. Питання з приводу РАС, бо нема де ще запитати, і не про себе, а про іншу людину. Мій близький друг завжди не розуміє людей, в плані того, що йому здаються повсякденні розмови зовсім марними, він говорить і думає цілими днями по якісь дуже вузькі речі, і при цьому часто не розуміє коли ображає людей навколо, соціального контексту, інтонацій. Часто в нього спалахи емоцій, то він нереально щасливий і довольний що аж танцює на вулиці, а потім якась мала дрібниця йому весь настрій псує до якогось гіпертрофованого стану розчарування в житті і в собі. Ну і може імпульсивно нагрубити, наприклад, чи розчаруватись, але не ображається. Він не розуміє що означає образитись.Багато таких деталей, і враження ніби він дійсно щось таке має, але водночас деякі описи зовсім не співпадають. Важко сказати що йому не потрібні близькі з люди, чи він не може проявляти свої емоції, навпаки він ніби… переживає кожну емоцію раз в 100 сильніше, чи то негативну чи то позитивну. Чому я це питаю? Я розумію що спеціаліст скаже краще, але з мого досвіду «спеціалісти» в нас не дуже, і треба мати хоч якусь підозру спочатку конкретну, щоб знайти лікаря який на цьому спеціалізується. В мене не багато шансів випадає його відвести до лікаря, тому хочу не помилитись. Минулий раз я його ледь вмовив і лікар сказав йому щось типу «ну таке буває, це тривога, якщо хочете випийте ось ці пігулки, подивіться ось відео класне, допобачення», ну і він вирішив для себе що це все він вигадав, що він лише опозорився і дарма витратив гроші. Навіть трохи пив пігулки, і йому, звісно, вони ніяк не допомогли.Дякую