Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝
Added 14 Jul 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Number of subscribers: 4 102
Photos: 504
Videos: 78
Links: 345
Description:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Source

РДУГ-спільнота 🥝 | question Від підписників:Привіти👋🏻Сиділа сьогодні трохи думала про сво...

Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
938 Views/Reach 2025-04-27 16:00 Message №2410
#question Від підписників:Привіти👋🏻Сиділа сьогодні трохи думала про своє сприйняття часу і згадала, що там є якийсь зв'язок з РДУГ. Типу про очевидне, що важко його відчувати, слідувати за ним і робити якісь довгострокові плани і дотримуватися їх і всяке таке, то ясно. Але чи впливає це якось на спогади і вже минулі події? Чи це просто те, як в всіх мозок працює, щось по типу як те, що він не може усвідомити до кінця думку про свою смерть?Бо в мене є таке відчуття, ніби я от захочу дуже-дуже і повернусь в якийсь спогад і період життя. Ніби немає цього розуміння що це пройшло і це позаду і це все. Ніби я зможу колись прожити заново все, нескінченно багато стрибаючи в дорогі мені спогади. І на фоні цього, думка про те, що я більше ніколи не вернусь туди само, щоб прожити знов, виглядає ніби дуже тупо якось, якось чудоріжно..Воно в всіх людей так? Як взагалі в вас зберігаються спогади? Чи є відчуття і головне розуміння, що вони десь там далеко позаду на лінії часу, і ви рухаєтеся лише вперед в часі, чи вони радше зовсім поряд?Буду вдячна за відповіді 💓Приєднатися до РДУГ-Спільноти