Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝
Added 14 Jul 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Number of subscribers: 4 102
Photos: 504
Videos: 78
Links: 345
Description:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Source

РДУГ-спільнота 🥝 | question #advice Від підписників:У мене проблеми зі сном, психіатр при...

Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
1 100 Views/Reach 2025-04-14 19:05 Message №2398
#question #advice Від підписників:У мене проблеми зі сном, психіатр призначає таблетки. Але проблема у тому, що вони ± 1-2 тижня діють, а потім все, ефекту нуль. Разом із цим п'ю золофт зранку, але це так, для довідкиМені здається, у деякому плані проблема зі сном через РДУГ. Мене бісить засинати. Мене бісить оце лежати, пробувати розслабитися, коли я хочу активності, щось ще в телефоні робити і т.д. Тому я лягаю спати тільки тоді, коли буде "вирубати". По іншому не можу і не хочу, не хочу знову мучитисьУсі ліки, що мені назначали, дають лише сонливість (тільки перші 1-4 дні можуть виключати). Пила: гідроксизин, лінбаг 50, лінбаг 75, опіпрам, зараз декілька днів п'ю кветіапін половину таблетки 25 мг. І таке собіДекілька тижнів назад було погано, бо защемило нерв. Невролог виписала ліки, і одними з них був Сирдалуд. Розслаблює м'язи, діє на ЦНС. І це було таааак доообре. П'ю таблетку, через годину - лежу огірочком у ліжку і сплю. Але його можна пити лише 10 днів 😭Може хтось підказати, якщо знає, чому так? Психіатр каже що сама не знає (ну вона і по рдуг -). Що робити і що пити, щоб краще спати? Буду вдячна за будь-які поради ☺️Приєднатися до РДУГ-Спільноти