Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝
Added 14 Jul 2024

РДУГ-спільнота 🥝

@adhd_uardug
Number of subscribers: 4 102
Photos: 504
Videos: 78
Links: 345
Description:
Спільнота, яка об'єднує людей із РДУГ. Почувайтеся як серед своїх: розуміння, співчуття, підтримка, поради, наукові дослідження та багато іншого. Місце, де вас почують. Публікація вашого запитання на каналі @adhdadhd_bot
Source

РДУГ-спільнота 🥝 | question Від підписників:привіт!Дисклеймер: я не спеціаліст, не експер...

Telegram community logo - РДУГ-спільнота 🥝 РДУГ-спільнота 🥝 @adhd_uardug
696 Views/Reach 2025-03-22 15:04 Message №2322
#question Від підписників:привіт!Дисклеймер: я не спеціаліст, не експерт, рядовий овнер деяких відхилень)Маю діагностовану кісту епіфіза (шишкоподібної залози). Це доброякісне утворення в районі головного мозку, а саме біля мозочку, який відповідає за когнітивні властивості. Десь там в тому районі виробляється мелатонін (далеко не являюсь експертом, розумію на рівні "щось читав, лікар розказував"). І через те, що це впливає на вироблення мелатоніну, ця кіста може впливати на сонливість, апатію, депресію/депресивні стани, суїцидальні думки і все в цьому роді. Особливістю є те, що в основному діагностується в дітей і до досягнення дорослого віку кіста може зменшуватись або зникати. В моєму випадку, цього не відбулось і схоже, що вона залишилася в розмірі 14 мм (якщо не помиляюся) і не змінюється в розмірах. Відчуваю серйозну проблему з порушенням сну, депресивними станами (підтверджено, наразі лише психотерапевтом, до психіатра лише збираюся звернутися) і тд. Разом з тим, маю самодіагностований (!) РДУГ в сторону неуважності.Суть питання: я дуже корелюю і пов'язую в голові ці два пункти і хотів би почути чи є хоч одна людина в комюніті, хто також має їх, щоб зрозуміти чи ця кореляція вірна і, відповідно, плануватиму як працювати з ними обома. Дякую!