Ось таку хрінь орки скинули секретаріату МАГАТЕ щодо "страшной атакі біндєровцев" на Запорізьку АЕС 😱 (дякуємо друзям, що поділилися 🤝 добре, що хтось на війну, а хтось у дипломатію)Що ми маємо: дибіли самі уєбали дроном в металевий лист, наробили фоточок, написали примітивну страшилку і без будь яких доказів, розслідувань, висновків єбашать нічим не підкріплене гівно аж в МАГАТЕ 😂 при цьому, до моменту створення цього смішного висеру інспекторів МАГАТЕ на майданчику ще навіть не допустили подивитись на дірку в залізяці 😂Спасайтє, хахли руськіх унічтажают!!! 😱Чому це руснявий пиздьож:➡️ "вдало" обраний час, вихідний, коли на майданчику ЗАЕС взагалі нікого немає (крім тих, хто сидить на ЦЩУ/БЩУ і нічого не може бачити фізично) і ніхто не буде свідком цього невдалого кіноляпу➡️ "вдало" обрано ціль для удару, яка не становить жодної цінності у військовому плані, не створює жодної загрози безпеці АЕС, але є привабливою для інформаційного нагнітання, караул просто!!!➡️ окупантами заявлено, що дрон був на оптоволоконному керуванні, що виключає хибний удар українським дроном через можливу протидію засобами РЕБ (а на оптиці бити по металевому листу - немає сенсу від слова взагалі)Навіщо це оркам? 🤔Відповіді дві: 1️⃣ з 8 по 12 червня у Відні відбудеться засідання Ради керуючих МАГАТЕ, а там, крім як вигрібати пиздюліни, оркам і сказати нічого, а так є привід поскулити2️⃣ за останні тижні орків дуже сильно єбуть навколо Енергодару, прям дуже сильно... тому вони таким чином хочуть вирішити і цю проблему, влупивши по енергоблоку і тепер молять повпливати на ЗСУ, що б їх не пиздили в Енергодарі і навколо...Але... буде зовсім не так, як хоче русня...По перше, будемо і далі випалювати їх всюди, де це можна робити ⭐️ а таких місць вистачає і без ЗАЕС 💀По друге - завтра підкинемо нових матеріалів про руснявих недовійськових на ЗАЕС, що б на засіданні Ради керуючих МАГАТЕ їм дійсно було про що поговорити, крім того, що ВЖЕ ВИКЛАДАЛИ ТУТ і ТУТ.Русня знову обісралась 🤷♂️
🕯️Друзі! Маємо важку та болісну звістку для Енергодарської громади. 21 травня о 10.00 на Берковецькому кладовищі в м. Київ, за адресою Стеценка 14, відбудеться прощання з нашим полеглим Захисником - старшим матросом 140 окремого розвідувального батальйону військової частини А0878, учасником АТО/ООС Іваном Шевером (позивний «Старий»).Наш земляк загинув 3 червня 2025 року під час виконання бойового завдання на лівому березі Херсону.З початком повномасштабного вторгнення він без вагань взяв до рук зброю та став на захист своєї Батьківщини. Як би не було тяжко і незважаючи на поранення, все одно продовжував обороняти Україну у найзапекліших боях. За свою вірність військовій присязі, мужність та хоробрість Іван був відзначений численними нагородами, серед яких Золотий Хрест від Головнокомандувача Збройних сил України, медаль Сил територіальної оборони ЗСУ «За вірну службу», Хрест сил територіальної оборони від Міністра оборони України та інші. Іван був повністю відданий військовій справі, без сумніву, з вірою та любовʼю в серці до сімʼї, країни, сміливо відстоював права, волю та незалежність українського народу. Поки не зупинилося його серце, поки він не віддав за Україну найцінніше - своє життя, в його венах текла «мультикамна» кров. Кожен має памʼятати, якою ціною даються нам нові світанки та заходи сонця…Висловлюємо щирі співчуття родині полеглого Героя та всім, хто знав і любив Івана Шевера. Це втрата і біль, які нічим неможливо заповнити в серці. І ми маємо памʼятати та берегти пам’ять про своїх земляків, які віддали життя за майбутнє України. Просимо всіх, хто перебуває в Києві та має таку можливість, провести в останню путь Героя на щиті.
Зрадник ЕБалицький та окупант Пухов в останні дні багато верещать про "атакі на Енергодар", "гражданскую інфраструктуру", публікують фото розбитих вікон, розповідають про "бабушкі в шокє"...Але вони не розповідають (навіть самим колобкам!!!), що насправді відбувається в місті Енергодарі.Спочатку ми вам показали, як "бабушкі з ахмата" вигрібали біля мерії і як палали їх броньовички. А тепер показуємо, як два дні назад в місті Енергодарі перестав існувати "офіс" місцевого підрозділу фсб, в якому чорти з фсб сиділи ще з 2023 року, куди тягали людей на допити, в який завели купу комунікацій... Так, мова саме про всім відоме кубло окупантів з фсб у будинку по вулиці Набережній 24.У сльозних публікаціях ЕБалицького та Пухова жодного згадування про цей "інцидент".ЖОДНОГО!!!Як нічого і не було...Стандартноє "бєз потєрь"...Палати буде доти, доки останній окупант не подохне, або не повернеться на болота.По худобі з фсб, яка кошмарить місцеве населення, буде окрема історія.Це не кінець...Тож, невдахам з фсб гарячі "вітання", та вдалого пошуку нового місця масового поховання. SOON 👀
🕯 О 9:00 зупиніться! Пригадайте тих, кого вбили російські злочинці. Хто віддав найцінніше в цій страшній війні... Колесников Микита народився 4 липня 2003 року в місті Кам’янка-Дніпровська Запорізької області. З юних років обрав шлях служіння Україні. Після закінчення 9 класу Кам’янсько-Дніпровської гімназії «Скіфія» вступив до Запорізького військового ліцею «Захисник», а згодом до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У 2024 році обійняв посаду командира взводу військової частини А7015, 4-ї окремої танкової бригади, виконуючи бойові завдання на Харківському напрямку.Був справедливим, чесним і відповідальним командиром. Саме таким його пам’ятають побратими. Він не шукав легких шляхів, був відданий своїй бригаді, українському народові та своїй Батьківщині. Усіма силами прагнув наблизити Перемогу України.Воїн загинув 31 березня 2025 року у бою в Харківській області, Куп’янському районі, селі Новоселівка, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.Петиція про надання звання Герой України. Ми в 📲 WhatsApp 📲 Instagram 📲 TikTok
Ох и мерзкое еблище у Русланчика 🤢Вироком Заводського районного суду м. Запоріжжя було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.7 ст.111-1 КК України (зайняття посади в незаконних правоохоронних органах) мешканця с. Маячка Василівського району Сухового Руслана Миколайовича. Так, у 2022 році Суховий Р.М. будучи звільненим з посади поліцейського групи реагування Василівського районного відділення (у зв’язку із відмовою виїжджати з тимчасово окупованої території на підконтрольну державі територію) добровільно вступив до лав окупаційного правоохоронного органу, який має назву «отдел полиции №4 г. Днепрорудное». Суховий Р.М. здійснював патрулювання м. Дніпрорудне, перевірку документів у місцевого населення та забезпечував дотримання правопорядку на пропагандистських заходах та під час проведення «референдума» на території м. Дніпрорудне та с. Мала Білозерка. Відповідно до вироку Суховому Р.М. було призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі та було позбавлено спеціального звання «сержант поліції». Нагадуємо, кожний колаборант який зрадив присязі відомий та кожний отримає заслужене покарання.
Вони🤡💩 знають більше. Саме тому мовчать.Співробітники ФСБ знають те,чого не знають солдати ВС РФ.Вони знають, що реальної підтримки на ТОТ немає.Не було.І не зʼявилось.Є лише страх.Звичка мовчати.І тимчасова виживальність.Саме тому Кремль змінив підхід.Не переконувати — використовувати.🔴 Основні інструменти ФСБ на ТОТ:⏺ ПенсіонериНе як електорат — як залежні.Так звана “пенсія” — не підтримка, а якір.Людей прив’язують не ідеєю, а страхом втратити останнє.⏺ МолодьНе як майбутнє — як ресурс.Масова мілітаризація, “патріотичні” гуртки, форма, символи.Бо людину без досвіду легше змусити грати роль, ніж думати.⏺ Пропаганда замість довіриПлакати. Свята. Камери.Багато шуму — щоб приховати порожнечу.⏺ Статистика замість реальностіЗвіти пишуться краще, ніж настрої на вулицях.Цифри виглядають переконливо.Люди — ні.ФСБ це бачить.Саме тому вона не шукає любові.Вона шукає контроль.Але контроль, побудований на страху і залежності,не стає лояльністю.Він стає тимчасовою тишею.І найнебезпечніше для такої системи —не спротив.А усвідомлення, що її терплять, а не підтримують.Ті, хто знає більше за інших,найчастіше бояться не правди.А моменту, коли вона стане очевидною для всіх.✅Чат-бот ГІЛЛЯКИ 🔥➡️@hillyaka_info_botПідпишись 👇👇👇ГІЛЛЯКА _info😈Чат
Для тих, хто не так давно підписався на канал, пропонуємо ознайомитись з окремими матеріалами канала по тимчасово окупованій Запорізькій АЕС.У нас є бажання, що б той, у кого є час, навички та, головне, можливості - зробив узагальнений матеріал по цим фото/відео та розповсюдив його по українським та міжнародним (що особливо важливо!) інформаційним майданчикам та ЗМІ.Звіти МАГАТЕ цього не покажуть.А реальний стан справ на ЗАЕС має бачити весь світ: ➡️ орки з технікою в блоках ЗАЕС➡️ орки з ДШГ "Русич" на блоці ЗАЕС➡️ орко-псіна тренується на ЗАЕС➡️ коханці коз та вівець на ЗАЕС➡️ вогневі позиції орків в ЗАЕС➡️ стрільба орків на ЗАЕС➡️ коханці коз та вівець на ЗАЕС➡️ стрільба орків на ЗАЕС➡️ росатом працює на військових➡️ техніка орків під естакадами➡️ позиції орків біля блоків➡️ обстріл орками енергоблоку➡️ техніка окупантів в блоках ЗАЕС➡️ дибіли орки на ЗАЕС➡️ іхтамнєти в машзалі блоку➡️ орки "лікуються" біля турбіни➡️ орк на реакторному відділенні➡️ п'яний "Ахмат" танцює на ЗАЕС➡️ чмо з "Ахмату" на ЗАЕС вбиває небо➡️ орки з кулеметами в блоках➡️ орки на і в реакторних відділеннях➡️ відключення ЗАЕС від НАЕКу➡️ дірявий фсбшник на ЗАЕС➡️ передача майна ЗАЕС до вс рф➡️ екологія в сраці➡️ вогневі позиції в блоках➡️ хана гідроспорудам ЗАЕС➡️ військова техніка біля блоків➡️ і в блоках теж техніка➡️ потоп і орки на ЗАЕС➡️ ослойоби на ЗАЕС➡️ тупий орк на блоці➡️ військова техніка на ЗАЕСЦе результати дуже великої роботи, яка була націлена на доведення світу об'єктивної картини того, що окупанти влаштували на найбільшій у Європі атомній станції - Запорізькій АЕС 🫡 🇺🇦
Для тих, хто не так давно підписався на канал, пропонуємо ознайомитись з окремими матеріалами канала по тимчасово окупованій Запорізькій АЕС.У нас є бажання, що б той, у кого є час, навички та, головне, можливості - зробив узагальнений матеріал по цим фото/відео та розповсюдив його по українським та міжнародним (що особливо важливо!) інформаційним майданчикам та ЗМІ.Звіти МАГАТЕ цього не покажуть.А реальний стан справ на ЗАЕС має бачити весь світ: ➡️ орки з технікою в блоках ЗАЕС➡️ орки з ДШГ "Русич" на блоці ЗАЕС➡️ орко-псіна тренується на ЗАЕС➡️ коханці коз та вівець на ЗАЕС➡️ вогневі позиції орків в ЗАЕС➡️ стрільба орків на ЗАЕС➡️ коханці коз та вівець на ЗАЕС➡️ стрільба орків на ЗАЕС➡️ росатом працює на військових➡️ техніка орків під естакадами➡️ позиції орків біля блоків➡️ обстріл орками енергоблоку➡️ техніка окупантів в блоках ЗАЕС➡️ дибіли орки на ЗАЕС➡️ іхтамнєти в машзалі блоку➡️ орки "лікуються" біля турбіни➡️ орк на реакторному відділенні➡️ п'яний "Ахмат" танцює на ЗАЕС➡️ чмо з "Ахмату" на ЗАЕС вбиває небо➡️ орки з кулеметами в блоках➡️ орки на і в реакторних відділеннях➡️ відключення ЗАЕС від НАЕКу➡️ дірявий фсбшник на ЗАЕС➡️ передача майна ЗАЕС до вс рф➡️ екологія в сраці➡️ вогневі позиції в блоках➡️ хана гідроспорудам ЗАЕС➡️ військова техніка біля блоків➡️ і в блоках теж техніка➡️ потоп і орки на ЗАЕС➡️ ослойоби на ЗАЕС➡️ тупий орк на блоці➡️ військова техніка на ЗАЕСЦе результати дуже великої роботи, яка була націлена на доведення світу об'єктивної картини того, що окупанти влаштували на найбільшій у Європі атомній станції - Запорізькій АЕС 🫡 🇺🇦