Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✨️абищо✨️
Added 06 Dec 2025

✨️абищо✨️

@abyscho
Number of subscribers: 577
Photos: 18,000
Videos: 1,230
Links: 2,100
Description:
класика, журба, смішинки, музичне, пізнавальне, фільмове. за мову окупанта - бан і вроки володарка (не)абичого: @postfactumpostmortem

👥 Number of subscribers

577
Average/Day:: 0
Average/Week:: -3
Average/Month:: +8

👁️ Average views per message

117
Average/Day:: 167
Average/Week:: 115
ERR: 20.28%

📊 Messages per Day

5.3
Last day: 0
Week average: 6.4
Average per day: 5.3

Logo change history

Name change history

✨️абищо✨️ 2026-05-07
✙абищо✙ 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 112 26-06-06 16:39
Друзі, допомагаємо фонду «Твоє Майбутнє» зібрати кошти на комплексну реабілітацію бійців ЗСУ, НГУ, ГУР, добровольців та колишніх полонених.Для цього збираємо 4'240'000 грн.Розігруємо 42 лоти від партнерів.1 донат від 50 грн = 1 шанс у розіграші.Більше донатів — більше шансів виграти.Банка 👉 https://send.monobank.ua/jar/AbfmdZEA58Список призів (великий):1. Crush' Baseball Cap від бренду Ruslan Baginskiy.2. Світильник “Населений пункт” на вибір переможця від НеонЦентр.3. Набір кави від миколаївської ростерії Наша Кава + Дегустаційний сет крем-меду від Honey House.4. Шкарпетки "Каштани" і Шкарпетки "Липа шелестить" від Dodo Socks + В'язана іграшка від підписниці.5-6. 2 Футболки Basic Military T-Shirt від Ukrarmor.7. Фотосесія для переможця.8-10. Сет вершкових масел мікс від запорізької сироварні Polton і 5 дріп боксів кави від 3 Champs Roastery.11. "Лорбук NieR: Automata. Путівник світом" від видавництва Ma'lopus.12. Комплект коміксів "Bloodborne" 1-4 томи від видавництва Ma'lopus.13. Ніж Nighthawk Adventurer з гравіюванням від BPS Knives.14. Набір соусів від Hell Daddy + Пивко від каналу Культ Пива.15. Акумуляторний дриль-шуруповерт від ДніпроМ.16. Ювелірна прикраса на вибір від бренду Yato.17. Комплект постільної білизни з вареної бавовни від бренду Leglo.18. Ніж Shark Чорний від Skif + Тактичний ліхтар акумуляторний з червоним та білим світлом від Syaivo.19. Ніж Adventure Рожевий від Skif + Тактичний ліхтар акумуляторний з червоним та білим світлом від Syaivo.20. Сертифікат на 2000 грн від Кондитерської "Номер Дому".21. Сертифікат на 1500 грн від бренду DiaDia + В'язана іграшка від підписниці.22. Футболка оверсайз на вибір від бренду Cultoni.23. Річна підписка на бібліотеку лекцій Projector Library + картина "Княгиня Ольга".24. Статуетка Батьківщина-Мати від TryzubAzovstal + Артемсіль 2022 року.25. Сумка BG111 в оливковому кольорі від бренду Bagllet.26. Пін за мотивами творчості Алли Горської, пін "Ікона на рибі", пін "Правка Пил" від InspiredByUA + Хустка за мотивами роботи О. Ройтбурда "Давид з головою Голіафа" від Одеського національного художнього музею.27. Берет базовий від апсайклінг-бренду Shaty.28. Вишита картина "Квіти" і книга "Бог Вирішив Інакше".29. Книга "Архітектура поза часом" Крістофер Александер від видавництва "Основи" + мозаїка від "Цілісно".30. Збірка Українських Народних Казок "Дерево до неба" від видавництва "Основи" + крафтова закладка.31. "Дві п'єси "За чотирма зайцями"Іван Нечуй-Левицький, Михайло Старицький від видавництва "Основи" + крафтова закладка".32. Книга "Доктор Серафікус" В. Домонтович від видавництва "Основи" + крафтова закладка.33. Сумка через плече PLAYSTATION 30TH ANNIVERSARY від Zara.34. Гамак синій Strong від бренду Chuhaister.35. Гамак жовтий Lite від бренду Chuhaister.36. Сертифікат 3000 від бренду Usual.clth + В'язана іграшка від підписниці.37. Сертифікат 2000 від бренду Tm.byme + В'язана іграшка від підписниці.38. Сертифікат 3000 від Етнодому + в'язана іграшка від підписниці.39-41. 3 Куртки від ІБІС.42. Тарілка ручної роботи Brunch homeware від ШоШоурум Як визначаємо переможців:проведемо випадковий розіграш серед усіх донатерів. Лоти між переможцями розподіляються теж рандомно. Враховуємо донати на дружні банки. Коли розіграш:щойно досягнемо мети збору у 4 200 000 грн. Долучайтеся, поширюйте, допомагайте! •https://send.monobank.ua/jar/AbfmdZEA58
👁 118 26-05-31 18:13
Про Скандинавську ТрійцюВ іє традиції число 3️⃣ має священний сенс. Приклади – тисячі їх. Стосується це і скандинавської торадиції. Перше, що спада на думку – три норни: Скульд (обов’язок), Верданді (становлення, розвиток) і Урд (доля, присуд). Але є й інші приклади. Так, у «Видінні Ґюльві» зі Сноррової Едди головного героя зустрічає триєдиний персонаж. Три жлоба на престолі, один з яких називається Високий, другий – Рівновисокий, а третій – Третій (хто б міг подумати). Вони йому навалюють контенту про скандинавську міфологію, а потім зникають, наче й не було. Трактують цього триєдиного васю як втілення Одіна (і Високий, і Рівновисокий, і Третій – то його імена), але у мене є своя особиста думка на цей кошт.Сюжет про викрадення і повернення богині Ідун з Молодшої Едди починається з того, що троє асів – Одін, Локі та Генір – десь  ходили, зголодніли і вирішили настріляти биків. Той самий склад подибуємо в епізоді, яким починається міфологема Вьольсунґів: Одін, Локі та Генір мандрують разом. У «Пророцтві Вьольви» є епізод (строфи 17-18), де Одін, Генір і Лодур  наділяють дві антропоморфні істоти, Аска та Емблу, рисами людей. Є така думка, що Лодур – це Локі і є. (Чим аргументують – поясню окремо і не тут, інтрига, інтрига).Хто такий Гена, в смислі Генір?🤔 Того ніхто не зна. Сказано, що його після перемир’я асів з ванами було послано до ванів у якості заручника. Більше він у міфах нічого не робе. Крім того, що у згаданому вище епізоді з буратінами надає їм óðr: натхнення, дух, душу, екстаз, одержимість, шаленство, свідомість, мудрість, обирайте шо хочте, – оце і всі його діяння. Його ім’я можна вивести з дієслова hæna – приваблювати, робити бажаним і жаданим (Бажаном і Жаданом, ахахах, сам пошутив, сам посміявся, вибачте, дурка лове). Або, можливо, від іменника hæna – 🐔курка, але, як казав 🦊Вінсент – нахуй курей.Моя гіпотеза така. За часів давніх царів, воєвод і героїв існував триєдиний образ – і міф, що його виражав. Він складався з Одіна, Локі та Геніра. Яку конкретно функцію виконував кожен з трійці – важко сказати напевно. Припустимо, екстраполюючи на це діло ведичеську концепцію Тримурті, що Одін – це бог-творець, Локі – руйнівник, а Генір – підтримувач балансу. Йшли часи, міфологія розвивалася своїми темними і слизькими шляхами, і зрештою культ Одіна поглинув усі ці функції, залишивши Локі роль дурника і їбанька (що ЗОВСІМ несправедливо, про це – окремо якось), а про Геніра й зовсім жабувши.І от здається мені – знаю-знаю, єк здається, то хреститись тра – що отой потрійний чувирло, якого зустрів мандрівний конунг Ґюльві у «Молодшій Едді», і є переосмисленим отим дрімучим архаїчним потрійним божеством Одін-Локі-Генір. Де Одін – це Високий, Локі – Рівновисокий (рівний високому: нагадаю, Локі та Одін – побратими, до того ж мають спільні риси як трикстера, так і культурного героя, і обидва полюбляють петельки), а Генір – Третій. За принципом – третім будеш?🍻Яка міфологія – така вам і Трійця. Всіх зі святом!🎉
👁 142 26-05-29 21:19
ну, я знаю "що-це-блядь-таке", але не очікувала, що навіть із оригінальним контентом живої людини, ґуґл всуне і тут цю хуйню. при тому, що джеміні не є кращіща за клода, наприклад. і сама ідея ж не повинна була б аж так гнатися за іншими компаніями, зважаючи на те, чим є ґуґл, бляха! опенаі просто булька, яка зараз вливає тонни американських гривень(за кошти платників податків США) просто аби не луснути, але абсолютно всралась із серією 5 і хаотичним менеджментом + угоди з міністерством війни сша - така сама булька. об'єктивно опенаі, що женеться за "догнать і побєдіть" антропік у технічній сфері - не витягує, особливо в контексті їхньої першочергової ідеї, що вмм мають бути доступні й добрі + "реальні" як у "her". дікпік китайський(саме ця модель зашита в тг "ШІ", до речі) - дікпік, бо вже все спиздив у опенаі, але не може поки що нічого вкрасти у антропік.життя бентежне і жахливе, а я бубню, як стара баба. але поки це все писала, то все ще не очуняла від цього ґуґлівського нового кіберсвіту
👁 125 26-05-26 08:31
Новину вже публікували, але ж які чудові деталі оминули! Додам-но відео.Жила собі в Російській Федерації режисерка Анна з милозвучним прізвищем Тиц. Як і всі представники російської медійки, знімала пропаганду про те, як злі українці їдять російських немовлят, не знімаючи трусиків (себто, з немовлят. Щодо самої Анни в процесі зйомок в мене впевненості нема)Поїхала вона презентувати свої кіношедеври не куди-небудь, а в окуповану Південну Осетію, бо де ще знайдеш глядачів, яких не шкода, і змусиш дивитися.І вирушила вона з колегою романтичною прогулянкою висячим мостом над швидкою гірською річкою.Колега ж, як справжній російський журналіст, жаждав гойди та жіночої уваги. Тому вирішив, що висячий міст півметри завширшки - саме те місце, де варто пострібати під звуки щасливого гібона та зойки Анни "Нє нада!". Від такого передозування гойдою міст здійснив маневр ухилення і катапультував бешкетника в стрімкі гірські води.Але останній знав, що Вальгалла не прийме того, хто пішов з життя без бою. Тому схопив Анну за центр прийняття рішень (рос. "срака") та борцівським прийомом увльок її за собою. "И пучина сея поглотила ея".Винуватця свята виловили майже відразу, живого та різнобарвно мокрого. А от Анну - за три дні, в 35 кілометрах, і вже бездиханною. Таким чином справдилось давнє пророцтво, що наші пращури закодували у фразі "Тиц-пиздиц".А от тепер - слайди.
👁 124 26-05-19 08:08
Мат, свині, футфетиш і валлійський косплей Локі (обережно, шок-контент)Ірландську міфологію вважають трохи упоротою, але, повірте, валлійці теж задніх не пасуть – чого вартує лише історія короля Мата Ґвінедського!Четверта гілка (частина) Мабіноґі, середньовічного валлійського епосу, розповідає нам про короля, який правив у Північному Вельсі, у королівстві Ґвінед. Звали його Мат – не тому, що він любив матюкатися (хоча приводів не бракувало) і не тому, що знав математику (хоча схоже, таки знав), а просто так. Умова його правління і життя була прибацана: якщо не було війни, він мав сидіти вдома, а обидві стопи тримати на колінах у незайманки. Міранда Елдгауз-Ґрін припускає тут зв’язок із hieros gamos, “священним шлюбом”:Видається, що у валлійському варіанті цнота «богині» відображає силу нерозпорошеної жіночої сексуальності, чия концентрована міць була необхідна для процвітання землі. У Мата було двоє небожів: один – Ґвідіон, артист, чарівник, експерт і просто гарна людина, а другий – Ґілвайтві, бридкий кретин, продукт построманського снобізму. А незайманку, яка тримала стопи Мата, звалася Ґоевін. Ґілвайтві страшенно закортіло зробити з Ґоевін дещо брудне і розпусне, і його братуха вигадав хитрий план. Якось він прийшов до Мата і сказав:– Там 🐷свиней дохуя!Мат не поняв:– Де?– Там! - сказав Ґвідіон і вказав на карті строго на південь, у королівство Дівед.А треба зауважити, що ворожнеча між Північним і Південним Вельсом дуже добре фіксується з раннього середньовіччя і аж по сьогодні. Що вони не поділили – не питайте, але це як усілякі порядні сусіди: Франція і Німеччина, Данія і Швеція, Харків і Дніпро, Діївка і Сухачівка, ну ви поняли.І також треба зауважити, що за легендою тоді на півночі Вельсу ще не знали свиней. Ну, отакі дурачки були. Коні знали, корови знали, вівці знали, кози знали, а свині не знали. І от почав Ґвідіон розхвалювати перед Матом цих чудових тварин, примовляючи, що нам їх дуже треба. Мат послав по свиней самого цього Ґвідіона. Хрюків-то він дістав, але через магічне намахалово, і короче довго там розповідати, почалася війна між Північчю і Півднем, де патужно перемогла Північ і ще і свинятиною розжилися.Поки король Мат був на цій свинячій війні, його небіж Ґілвайтві взяв і поґвалтував нещасну Ґоевін, яка ото стопи Мата тримала. Мат, повернувшись, виявив, що Ґоевін, позбавлена цноти, не може обіймати свою чудернацьку посаду, видав її взаміж за одного свого лицаря з гарним посагом, а небожів показово покарав:Мат ударив Ґілвайтві чарівною паличкою, і той перетворився на здоровенну лань. Затим він схопив і Ґвідіона – той хтів утікти, та не зміг – і вдарив його так само, перетворивши на оленя.– Позаяк ви двоє змовилися, то і будьте віднині разом, і паруйтеся одне з одним, - сказав король. ©️ МабіноґіонІ так воно і сталося. Ґвідіон у вигляді 🦌оленя виграв рідного брата, який перетворився на лань, і у них народилося оленя. Наступного року під дією чарів вже грали Ґвідіона, який перетворився на 🐖дику свиню, а його брат на кабана, і народилося в них поросятко. На третій рік Ґвідіон перетворився на 🐺вовка, а його брат – на молоду вовчицю, був виграний і народив вовченя.За три роки прокляття ліквідувалося, і братів-довбограїв повернули до двору. Про звитяги Ґілвайтві я нічого не знаю, але Ґвідіон потім себе добре проявив. А оті їхні діти-звірята виросли у людській подобі, хоча і залишили здатність перетворюватися на відповідних тварин. А чи знайшов собі Мат нову тримачку для ніг – історія умалчує 🤷От, а ви кажете – Локі, Локі, а тут таке пішло, аж гай гудів. Цілих трьох народили.А про валлійський варіант "кельтського любовного трикутника" розповім іншим разом. Тримайте стопи в теплі, не кривдьте панянок і регулярно вигулюйте улюблену свиню, якщо вона у вас є.
👁 110 26-05-15 08:01
Перший етап обміну “1000 на 1000”: з російської неволі визволено 205 українцівСьогодні відбувся перший етап обміну “1000 на 1000” відповідно до домовленостей, досягнутих за посередництва США. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України визволено з російського полону першу групу - 205 Оборонців. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, а також бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Практично усі звільнені сьогодні військовослужбовці пробули в полоні 4 роки. Більшість з них були поневолені під час оборони Маріуполя. Саме тривалість перебування в полоні є ключовим принципом формування списків обмінів “1000 на 1000”. Окрім солдатів та сержантів вдалося повернути додому більше півсотні офіцерів. Серед звільнених сьогодні є нацгвардієць, що потрапив в полон на ЧАЕС.  Наймолодшому звільненому Оборонцю виповнився 21 рік, найстаршому - 62 роки.Загалом на Батьківщину повертаються українці, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках. Визволені Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень, подальшого лікування та медичної реабілітації. Вони будуть забезпечені необхідною допомогою, отримають документи та належні грошові виплати.🤝 Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за допомогу в реалізації цього обміну.☝️ Координаційний штаб продовжує роботу! Готуємо наступні етапи обміну “1000 на 1000” а також триває робота над реалізацією інших попередніх домовленостей. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦 Слава Україні!
👁 86 26-04-06 07:57
❗️ВАЖЛИВИЙ ЗБІР НА ІННОВАЦІЙНУ ТЕХНОЛОГІЮ❗️Маємо ДУЖЕ гарні новини!Разом із українськими виробниками ми розробили нову проривну технологію у сфері FPV-дронів.Вона надасть нашому війську вкрай потрібну перевагу. У росіян немає протидії, вони нічого не зможуть вдіяти. Ворог понесе більші втрати, а наші воїни зможуть нищити його ще ефективніше!Із міркувань безпеки найближчі місяці ми триматимемо цю розробку у секреті🤫Тепер потрібно її масштабувати і це відбудеться у два етапи:1. Міністерство оборони вже працює, щоб такі дрони надходили за державними поставками. Але цей процес потребуватиме часу, який ми просто не можемо втрачати.2. Тому наш фонд вже залучатиме фінансування з усіх можливих джерел. Поки триватимуть необхідні бюрократичні процедури, нові дрони вже будуть нищити ворога.🎯Тож оголошуємо великий збір на 100 мільйонів гривень!Що ми закупимо?Цілий комплекс засобів для 20 підрозділів: більше 3600 дронів, 30 ретрансляторів та 30 носіїв під них.🫙Банка тут: https://send.monobank.ua/jar/TaP8wA8j6 💳Карта Приват 5168752135776451💶Більше реквізитів: https://www.sternenkofund.org/donate❗️Просимо максимально поширити цей допис. Це справді прорив. І вкрай важливо зараз рухатися ДУЖЕ швидко, щоб бути на два кроки попереду ворога.ДОНАТЬТЕ НА СЕКРЕТНИЙ РУСОРІЗ!
👁 102 26-03-25 20:33
Коли всі бігли від вибуху - вона бігла туди, де могли бути поранені. Під час ворожої атаки дронами на Вінницю студентка Вінницького медичного коледжу Каріна Олєйнік опинилася неподалік місця влучання. Люди поспішали відійти у безпечне місце, а вона вирішила йти туди, де могла знадобитися допомога. Каріна навчається на третьому курсі за спеціальністю «лікувальна справа» і готується стати фельдшером. І того дня вона діяла як справжній медик - швидко, впевнено і без вагань. Неподалік місця удару вона побачила пораненого чоловіка. Кров текла з голови, у рані був осколок. Дівчина завела його до укриття, зупинила кровотечу, оглянула рани, перевірила пульс і дихання, зробила перев’язку та залишалася поруч, поки не прибули медики швидкої допомоги. Пізніше вона допомогла ще одній жінці з осколковим пораненням ноги. Жінка перебувала у сильному стресі і повторювала, що загубила під час обстрілу свого сина. Каріна бігала між будинками, розпитувала людей, шукала дитину. Згодом хлопчик знайшовся - і це стало для матері найбільшим полегшенням у той страшний момент. У метушні люди попросили допомогти знайти ще й загубленого кота. Разом із іншими вона шукала його близько сорока хвилин і зрештою знайшла. Як сказала сама Каріна: «коти теж хочуть жити». Каріна активно займається волонтерством, допомагає у військовому шпиталі, долучається до зборів для військових. Вона танцює, пише вірші і мріє пов’язати своє життя з медициною, зокрема розглядає роботу у військовому шпиталі або на медичних евакуаціях. Її історія - це нагадування про те, що справжня сила не завжди виглядає гучно. Іноді вона у вчинках молодої дівчини, яка у критичний момент просто робить те, що потрібно. Дякую за сміливість, людяність і готовність допомагати. Саме з таких людей формується майбутнє нашої країни. За інформацією онлайн-медіа "20 хвилин"
👁 129 26-02-28 12:48
Часто буває, коли хочеш перекладати щось корисне в контексті воєнного часу, опиняєшся в ситуації, де у тебе в source language є фраза типу «пєтушиная контора» (йшлося про ФСБ)Для початку з'ясуємо термінологію. The New York Times Magazine, наприклад, називає «контору» офісом.Але це, очевидно, прямий переклад, а нам треба з долєй прєнєбріженія, про що, власне, свідчать пєтухі. Плюс треба розуміти, що контора і так є (пост)радянським сленгом для спецслужб.Є слово outfit, яке означає не тільки одяг чи аксесуари, а й організацію, що не викликає довіри. Тому, наприклад, mickey mouse outfit — це не костюм Міккі Мауса, а буквально шаражкіна контора.Що стосується ФСБшних пєтухов, то в цій рашен орнітології треба розбиратись (війна нікого не щадіт)Очевидно, це тюремний сленг, але в даному випадку йдеться про те, що ці ФСБшники кончені (лицемірні, тупі і безтолкові). Для цього в англійській мові є визначення chicken shit.Отже, пєтушиная контора буде — chicken shit outfit.В прямій мові росіянина є ще багато згадок пєтухов, і там вони вже мають образливе значення a weaker inmate forced into sexual slavery to a stronger one.І тут, по-перше, треба чітко розмежовувати сексуальне приниження і гомосексуальні стосунки. Тому не можна перекласти навіть найгрубішим словом на позначення геїв, бо це не про те, і ми ризикуємо образити не тих, кого збираємося образити, а це серйозно.По-друге, треба знати, як це явище не просто перекладають, а реально називають. Відштовхуючись від "chicken shit" можна знайти старий форум, де якраз обговорюється, що in Russia 'chicken' means 'man who gets raped in prison'.З коментарем 7-річної давнини: Everyone in russia is a chicken.Коротше, там відповідають, що в США для такого явища є слово punk. Перевіряємо. І ось на сторінці в Вікіпедії про Prison slang в розділі United States є саме таке визначення.Я перекладала це ще кілька днів тому, але чомусь чікен щіт аутфіт мене досі не відпускає, якесь воно смішне.Це було розслідування проєкту «Схеми» від Радіо Свобода з усіма очевидними тріггер ворнінгами, але іноземцям показувати можна
👁 87 26-02-22 13:58
Сьогодні у мене День народження і мені б хотілось зробити щось корисне, і поки зранку роздумувала куди вписатися, мені написала Ліза https://www.instagram.com/elisabeth.zhmailo_ із пропозицією відкрити допоміжну баночку для хлопців, зокрема її хлопця. Посилання на баночку : https://send.monobank.ua/jar/2pkJqvZFYMЗбір для військових секції S-6 спецпідрозділу НГУ, які виконують бойові завдання на Покровському напрямі.Збір відкрито для купівлі витратних матеріалів (розʼєми, зарядки, перехідники, антени, перетворювачі), оплати Starlink та ремонту автомобіля, який використовується для виконання бойових завдань. Збір відкрила https://www.instagram.com/anna_seniv для свого брата та його підрозділу, на сторінці у посиланні можна знайти звіти.🔧 Серед необхідного:• Розʼєми BNC• Перехідники BNC до Motorola R7 / R7a• Високочастотні антени (UHF / VHF)• Акумулятори 21700 / 18650• Набір інструментів• Li-Ion батареї 6S2P• Тестери акумуляторів (1–8S)• Зарядні пристрій ToolkitRC M6D• Зарядні пристрій LiitoKala