Source
Андрій Лучик - про Луцьк | Тут очільник Департаменту освіти Луцької мерії Віталій Бондар наїхав н...
1 400 Views/Reach
2025-03-26 18:26
Message №485
🗣Тут очільник Департаменту освіти Луцької мерії Віталій Бондар наїхав на "Свідомих" через наше бажання встановити гідні умови оплати праці в дитячих садочкахОскільки Віталій Олексійович настільки відкритий до спілкування і аргументованої критики, що аж превентивно заблокував мене у фейсбуці (як і більшість депутатів від фракції "Свідомих"), то суть своїх аргументів викладу тут.Якщо коротко, то Алла Надточій сьогодні на сесії виступила з ініціативою збільшити виплати вихователям й іншим педпрацівникам мінімум до 15 тис. гривень на місяць.Очільник Департаменту освіти Луцької мерії Віталій Бондар каже, що це неможливо, адже максимальна надбавка за престижність професії для вихователів — 20% від посадового окладу. А посадовий оклад в свою чергу формується на основі тарифної сітки.Так ось, в мене два риторичних запитання:🔹1. А гроші на премії чиновникам Департаменту освіти звідкись же беруться? І складають вони чималу суму грошової виплати, правда?То чому б усім вихователям в садочках не виплачувати премії, як це роблять собі чиновники? Це легальний механізм.Було би тільки бажання...🔹2. А скільки мільйонів на закупівлях продуктів харчування для луцьких садочків переплатив Департамент освіти? І на скільки б це можна було підняти зарплату вихователям?‼️Віталя! Гроші є, їх просто красти менше треба...🟠киш ЛУЧИК миш🟠