Source
Андрій Лучик - про Луцьк | Луцька мерія не забороняє російське програмне забезпечення, попри безп...
12 200 Views/Reach
2025-03-25 09:49
Message №484
🗣Луцька мерія не забороняє російське програмне забезпечення, попри безпекові ризикиНещодавно мій колега Максим Воскресенський під час сесії робив депутатський запит меру. Просив провести аудит у комунальних підприємствах на предмет використання російського софту. Чому це важливо і які можуть бути наслідки, читайте тут.Решта депутатів таку ініціативу підтримала, і якийсь аудит таки був. Максим навіть отримав відповідь. Але замість того, аби визнати проблему, луцька мерія наполегливо намагається закрити на неї очі. ❓Що ж відбуваєтьсяТак, аудит був. Але які підприємства використовують російський софт, скільки їх – невідомо. Бо написали «більшість підприємств не використовує». Схоже, Великий Брат якраз дивився, коли цю відповідь готували:)❗️Ну і у висновку таким підприємствам всього-на-всього РЕКОМЕНДУВАЛИ перейти на безпечні програми. Фактично ж ніхто нічого робити не буде, бо, як пише Воскресенський:🔺немає дедлайнів, а значить папірець просто піде в стопку «на сміття»;🔺немає відповідальних, хто понесе покарання у випадку ігнорування переходу.Наостанок мерчика закликали ЗОБОВ'ЯЗАТИ комунальні підприємства перейти на безпечний софт, щоб потім СБУ не постукало. Але чи вийде з того щось – тільки час покаже.🟠тут ЛУЧИК там🟠