Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сергій Зеленський
Added 14 Jul 2024

Сергій Зеленський

@Zelenskiy_Sergiy
Number of subscribers: 3 146
Photos: 9,670
Videos: 443
Links: 51
Description:
Офіційний телеграм-канал голови Лозівської міської територіальної громади Сергія Зеленського. Фейсбук-сторінка Сергія Зеленського – https://www.facebook.com/SergiySelenskyy

👥 Number of subscribers

3 146
Average/Day:: +43
Average/Week:: +52
Average/Month:: +101

👁️ Average views per message

1 360
Average/Day:: 948
Average/Week:: 699
ERR: 43.23%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 999 26-04-29 18:46
Наша єдність та стійкість – основа майбутнього! Лозівська громада стала частиною масштабної події в Києві – ІІ Міжнародного форуму згуртованості. Цей захід об’єднав понад 500 учасників: представників Уряду, Парламенту, міжнародних партнерів та керівників громад. Головна тема форуму – наша стійкість, яка допомагає долати виклики війни та системно досягати сталого розвитку – через ефективну взаємодію держави, регіонів, громад та міжнародних інституцій. Щиро дякую за підтримку та конструктивну співпрацю начальнику Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову та голові Харківської обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко. Завдяки злагодженій роботі Харківщина отримала відзнаку «Лідер впровадження проєктів 2025» – за успішну реалізацію ініціатив у сфері інфраструктури, освіти та медицини. Нагороду особисто передала прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.Висловлюю вдячність віцепрем’єр-міністру з відновлення України Олексію Кулебі та заступнику міністра Олексію Рябикіну за розуміння проблемних питань та необхідні для їхнього розв'язання рішення. Єдність дій робить нас сильнішими та відкриває шлях до європейської спільноти. Працюємо далі – заради розвитку Лозівщини та всієї країни! Все буде Україна!
👁 915 26-04-28 19:15
Презентуємо Лозівську громаду в Стокгольмі!На запрошення провідних шведських наукових та бізнесових кіл беремо участь у конференції «Переосмислення міст в Україні». Нашу громаду на цьому важливому заході представляє секретар міської ради Юрій Кушнір. Ділимося результатами, яких вже досягаємо. Участь в програмі «Переосмислення міст в Україні» в 2023-2024 роках та підсумкова конференція в 2024 році, де ми презентували громаду, відкрила нові можливості для партнерств та реалізації важливих проєктів.Спільно зі Swedfund працюємо над модернізацією системи водопостачання та водовідведення. Окрему увагу приділяємо співпраці з питань управління відходами WM4U. Лозова втілює цей пілотний проєкт разом з містами обласного рівня – Вінницею та Івано-Франківськом, а також Кременчугом. Це стратегічний крок для всієї країни. Наші міста стануть першими майданчиками для реформування системи поводження з відходами.Дякуємо партнерам зі Swedfund, Avfall Sverige, SALAR International та Sida за потужну підтримку. Окрема вдячність Харківській обласній військовій адміністрації за сприяння у розвитку міжнародної співпраці. Програма «Переосмислення міст в Україні 2.0» організована Стокгольмською школою бізнесу, Стокгольмським університетом та урбаністичною коаліцією Ro3kvit за фінансової підтримки Програми співробітництва Шведського інституту в Україні.Взаємодіємо для розвитку Лозівщини! Все буде Україна!
👁 360 26-04-24 15:43
40 років пам’яті, що не згасає!Лозівська громада вшанувала подвиг героїв-чорнобильців.Разом з усім світом згадуємо події 26 квітня 1986 року – день, коли мирний атом став невидимим вбивцею, а людська мужність – єдиним щитом від глобальної катастрофи. Сорок років минуло від тієї страшної ночі на Чорнобильській АЕС, але цей біль досі відгукується в серцях. Біля пам’ятного знаку ліквідаторам зібралися разом – ветерани Чорнобиля, військові, посадовці та мешканці міста, щоб покласти квіти та схилити голови у хвилині мовчання.Для нашої громади Чорнобиль – перш за все понівечені долі людей. Свого часу сотні лозівчан – медики, водії, вчителі та робітники наших підприємств – без вагань стали до лав ліквідаторів. Голова об’єднання «Союз Чорнобиль» Олександр Дяченко з болем згадує, як організація налічувала понад тисячу людей, нині залишилося – 458. Чимало наших земляків пішли передчасно, а багато хто бореться з важкими хворобами, проте їхній подвиг залишається незмінним дороговказом сумління і відданості. Ми також пам'ятаємо тих, хто знайшов у Лозовій другий дім після евакуації з Прип’яті.Чорнобильська катастрофа довела, якою дорогою є ціна безвідповідальності та замовчування правди. Нині, коли через війну ми знову стикаємося з ядерним шантажем та загрозами в зоні відчуження, ці уроки минулого звучать як ніколи гостро. Дякуємо нашим ліквідаторам за самопожертву, за врятовані життя, за можливість бачити майбутнє. Ваша стійкість – приклад того, як людина здатна вистояти в найважчих випробуваннях. Вічна пам’ять тим, кого вже немає з нами, і безмежна шана тим, хто поруч. Ми пам’ятаємо!
👁 359 26-04-23 15:36
Долучилися до обговорення стратегічних питань!Аграрії Лозівщини взяли участь в обласному профільному форумі, що організувала Харківська ОВА спільно з ГС «Всеукраїнська аграрна рада».Сільське господарство залишається фундаментом економічної міцності Лозівської громади навіть у надскладних умовах війни. Саме тому важливо разом зберігати та зміцнювати цю галузь. Порушувати актуальні питання та знаходити спільні рішення.Лозівську громаду на заході представили: заступниця Лозівського міського голови Вікторія Безугла, Голова Асоціації сільгоспвиробників Лозівщини Віталій Орлов, депутат Лозівської районної ради Андрій Воронкін та аграрії Лозівської громади.Учасники форуму разом із заступником Міністра економіки, довкілля та сільського господарства Тарасом Висоцьким, керівництвом області та народними депутатами розглянули механізми допомоги господарствам:✅️пільгове кредитування за програмою «5-7-9%» та гранти «єРобота»;✅️компенсація вартості вітчизняної сільгосптехніки;✅️роботу Центру координації протимінної діяльності та компенсації за розміновані землі;✅️нову програму фінансової допомоги малим підприємствам, що мають розглянути на найближчій сесії облради;✅️інвестиції іноземних партнерів.Висловлюємо щиру вдячність за організацію майданчика для конструктивного діалогу начальнику ХОВА Олегу Синєгубову, голові Харківської обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко та голові ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» Андрію Дикуну.Окрема подяка сільгоспвиробникам Лозівської громади за невтомну підтримку захисників та захисниць України, допомогу вимушеним переселенцям, сумлінну сплату податків та підтримку старостинських округів.Єднаємось задля збереження і сталого розвитку сільського господарства!Все буде Україна!
👁 4,460 26-04-21 13:32
Все більше людей з нирковою недостатністю потребують невідкладної допомогиУ Лозівському відділенні амбулаторного хронічного гемодіалізу життєво необхідну підтримку нині отримують 29 пацієнтів. На початку повномасштабної війни їх було 11. Навантаження зростає, але медиків та обладнання вистачає. Серед тих, хто проходить лікування – не лише мешканці Лозівщини, а й пацієнти з сусідніх громад та вимушені переселенці з Харківщини й Донеччини. Для багатьох людей саме наявність діючого відділення стала ключовим фактором, щоб переїхати до нас.Спільно з колективом відділення та Харківським обласним клінічним центром урології і нефрології ім. В.І. Шаповала робимо все, щоб робота гемодіалізу була стабільною. Відділення повністю забезпечене розхідними матеріалами та альтернативними джерелами живлення для безперебійних процедур. Наразі працюємо над питанням безбар’єрності, щоб людям з інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату було комфортно.Спільними зусиллями зберігаємо здоров’я та життя наших пацієнтів.Працюємо для людей!Все буде Україна!
👁 1,010 26-04-18 17:41
Лозівська громада отримала особливу нагороду від Укрзалізниці – за всебічну підтримку та незламність.З початком повномасштабного вторгнення наш вокзал став рятівним хабом для десятків тисяч людей із Донеччини, Луганщини та Харківщини. У 2022-му ми разом зігрівали евакуйованих гарячим чаєм та кавою, надавали прихисток і робили все можливе, щоб шлях до безпеки був легшим.Спільно з командою залізничників вистояли і в ту страшну ніч 2025-го, коли ворог випустив по нашій залізничній інфраструктурі понад 30 «шахедів». Тоді оперативно організовували техніку, людей, залучали міжнародні організації, щоб розібрати завали, допомогти відновити будівлю та якнайшвидше повернути рух потягів. І зараз, коли виникає повітряна загроза, сприяємо автомобільним транспортом, щоб люди могли безпечно продовжити свою подорож.Лозова розвивалася навколо залізниці. Нині вона залишається стратегічним партнером громади: важливим логістичним центром та надійним платником податків.Щиро дякую за високу оцінку нашої спільної роботи керівництву Укрзалізниці — Олександру Перцовському та Лідії Гриценко, а також заступнику директора філії «Пасажирська компанія» Володимиру Любці, начальнику виробничого підрозділу вокзалу станції Харків-Пасажирський Михайлу Макаренку та очільнику Південної залізниці Миколі Уманцю.Дякую кожному залізничнику за невтомну працю. Ми залишаємося надійним тилом і продовжуємо працювати разом заради безпеки наших людей.Єднаймося!Все буде Україна!Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia
👁 971 26-04-17 08:59
Привітали Лозівський краєзнавчий музей з ювілеєм!Шість десятиліть цей заклад є дбайливим охоронцем пам’яті нашої рідної Лозівщини. Перед початком сесії міської ради мав приємність подякувати колективу за сумлінну працю та вручити відзнаку директору Вячеславу Харченку. Дякую кожному працівнику за те, що ви з такою відданістю збираєте та бережете нашу історію. У фондах музею – 25 тисяч експонатів, за кожним із яких стоїть доля людини чи цілої епохи. Ви робите велику справу, адже саме знання свого коріння дає нам силу йти вперед.Особливо цінно, що сьогодні музей став осередком пам’яті про спротив українського народу. Експозиція, присвячена сучасній боротьбі за Незалежність України, – святий обов’язок перед захисниками та захисницями. Ми маємо зберегти кожне ім’я та кожну історію подвигу, щоб передати їх наступним поколінням вільних і незламних українців. Спільно з депутатами та управлінням культури продовжуємо підтримувати музей: оновлюємо зали та створюємо умови для розвитку, адже заклад має зберігати унікальні знахідки в умовах повномасштабної війни. Щиро бажаю колективу натхнення, миру та нових відкриттів. Запрошую всіхмешканців громади та гостей знайти час і завітати до Лозівського музею – доторкнутися до рідної історії.З ювілеєм!
👁 488 26-04-16 14:31
Звітую за втілене і пережите з почуттям глибокої вдячності та гордості!Минулий 2025 рік увійде в історію Лозівської громади рекордним за кількістю ворожих обстрілів, але водночас дивуватиме масштабом реалізованих проєктів відновлення та сталого розвитку. Майже кожен день приносив випробування та виклики, але ми не дозволили розпачу чи втомі зламати наше щире прагнення зберегти Лозівщину та Україну, свій рідний дім та людей.Нашим непохитним пріоритетом була і залишається підтримка тих, хто боронить Україну. За час повномасштабного вторгнення на зміцнення Сил оборони та безпеки ми спрямували майже 150 млн грн, бо розуміємо: кожен світанок на Лозівщині починається в окопах – далеко за її межами. Ми низько вклоняємося пам’яті полеглих героїв і засвідчуємо свою повагу гідним вшануванням. Молимося за воїнів, які потрапили до неволі чи зникли безвісти. З нетерпінням чекаємо на них вдома.Окремим фронтом для нас стала люта зима. Постійні обстріли та знеструмлення доводили до межі. Люди могли залишитися без тепла, світла та води на тривалий час. Проте наша професійна команда комунальників та енергетиків щораз рятувала. Завдяки цілодобовій праці фахівців та підтримці партнерів ми пройшли морози без критичних аварій. Я щиро дякую за сприяння начальнику Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову, голові Харківської обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко, а також народним депутатам Павлу Сушку, Юлії Світличній та Вікторії Гриб, чия допомога була гостро необхідною. Наша вдячність партнерам – ЮНІСЕФ, ПРООН, GIZ, Червоному Хресту, Харківському обласному Центру екстреної допомоги та багатьом іншим. Їхня постійна підтримка дозволила зберегти критичну інфраструктуру та отримати необхідну техніку.Не плекаємо марних сподівань на 2026 рік. Реально оцінюємо виклики і готуємося їх долати. Водночас впевнені, що і на наступний рік відзвітуємо про чимало реалізованих проєктів. Іншого не можемо собі дозволити – за нами люди: і ті, які тут народилися, і ті, які знайшли прихисток – вони всі наші. Головне – пам’ятати, що вагомі справи роблять тільки спільно. Я прошу вас: будьмо мудрими, допомагаймо одне одному. Підказуйте та радьте, як зробити життя громади кращим. Коли ми діємо як одне ціле, результат стає набагато кращим. Попереду багато праці, але разом ми – сила, яку не здолати.Лозова – це Україна!Слава Україні!
👁 948 26-04-10 14:19
Попри всі виклики, весна бере своє!На полях Лозівської громади працюють люди та техніка. Вже встигли засіяли понад півтори тисячі гектарів бобових, 567 га – ярої пшениці, 569 га – ячменю, 228 га – вівса та майже 462 га – льону.Загалом сільгоспвиробники планують засіяти ярими зерновими та зернобобовими культурами більше 8,5 тисяч гектарів. Паралельно з цим триває активне підживлення: вже обробили 268 га озимого ріпаку та понад 12 тис. га озимої пшениці.Цей сезон є надзвичайно складним. Ми всі розуміємо, в яких умовах доводиться працювати: безпекова ситуація, брак фахівців, нестабільність на ринку паливно-мастильних матеріалів та постійні логістичні виклики. Проте техніка виходить у поле. Щира вдячність кожному господарю та кожному працівнику сільського господарства! Ви – надійна опора громади. Дякую за підтримку старостинських округів, за допомогу мешканцям та людям, які знайшли у нас прихисток. Окрема подяка за постійну підтримку захисників і захисниць. Ваша праця – міцний тил для фронту.Бажаю всім аграріям Лозівщини сприятливої погоди, стабільного сезону та щедрих врожаїв під мирним українським небом.Єднаймося!Все буде Україна!
👁 514 26-04-04 13:29
Неймовірні емоції на полі!Матч у межах Чемпіонату України з аматорського футболу між ФК «Авангард» (Лозова) та ФК «Агротех» (Тишківка) завершився на користь лозівчан з рахунком 2:1.У напруженому поєдинку гол забив Сухомлин, а також зафіксували автогол у ворота суперника. Перемога нашої команди стала ще одним подарунком до знакової дати – 5-ї річниці з дня заснування Громадської організації «Футбольний клуб «АВАНГАРД ЛОЗОВА».За ці роки клуб пройшов важливий та насичений шлях становлення, гарту та перемог. Кожна гра ставала іспитом на характер, а кожен тренувальний день – кроком до великої мети. Ми щиро дякуємо гравцям за кожен матч, за відданість команді та невтомну працю. Водночас ми розуміємо, що досягнення в спорті – результат спільної роботи та підтримки надійних друзів і партнерів.Висловлюю глибоку вдячність Силам оборони України за можливість грати, начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову та Олексію Левченку – за постійний вагомий внесок у розвиток клубу. Окремо дякую Олександру Буряку, депутату Дніпропетровської обласної ради, за сприяння в проведенні ігор. Разом до нових висот! Все буде Україна!