Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сергій Зеленський
Added 14 Jul 2024

Сергій Зеленський

@Zelenskiy_Sergiy
Number of subscribers: 3 103
Photos: 9,670
Videos: 443
Links: 51
Description:
Офіційний телеграм-канал голови Лозівської міської територіальної громади Сергія Зеленського. Фейсбук-сторінка Сергія Зеленського – https://www.facebook.com/SergiySelenskyy

👥 Number of subscribers

3 103
Average/Day:: +9
Average/Week:: +7
Average/Month:: +60

👁️ Average views per message

1 360
Average/Day:: 948
Average/Week:: 699
ERR: 43.83%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 638 26-02-21 10:41
Участь Лозівської громади у VІІ Конференції обласної асоціації футболу стала знаковою подією для підбиття підсумків сезону 2025 року та формування планів на майбутнє. Представляв нашу громаду на цьому важливому заході заступник Лозівського міського голови Володимир Барановський. Разом із генеральним секретарем УАФ Ігорем Грищенком, начальником ХОВА Олегом Синєгубовим, головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко, провідними гравцями та тренерами обговорили стратегію збереження спортивної інфраструктури Харківщини в умовах воєнного стану.Лозівські футболісти гідно заявили про Лозівщину торік не лише на обласному, а й на всеукраїнському рівні. Зокрема, футбольний клуб «Авангард» виборов право змагатися у півфіналі аматорського Кубка України.Особливу увагу приділяємо дитячому футболу. Завдяки співпраці з міжнародними партнерами гравці отримують можливість тренуватися за кордоном та проходити необхідну реабілітацію.Такі високі результати були б неможливими без надійної підтримки. Висловлюю щиру вдячність начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову за постійну увагу до потреб нашої громади та сприяння у розвитку спорту в регіоні. Також окремо дякую Олексію Левченку за його вагомий внесок, відданість клубу «Авангард» та всебічну підтримку гравців. Цінуємо внесок тренерів, дітей та батьків – лише спільними зусиллями здобуваються перемоги. Продовжуємо розвивати футбол, прославляти рідну Лозівщину та Харківщину!Все буде Україна!
👁 727 26-02-20 10:44
Лозівська громада зміцнює медичне партнерствоРозуміємо, що сучасні лікарні це насамперед доступ до унікальних знань та технологій. Саме тому продовжуємо взаємодіяти зі шведсько-українським медичним центром «Angelholm». Незабаром наші лікарі розпочнуть системне навчання у чернівецьких колег. Перейматимуть досвід, що вже став легендарним у масштабах всієї України та закордоном.Приклад майстра спорту Ярослава Чали є найкращим свідченням того, на що здатна сучасна медицина. Людина, яка пройшла через подвійне протезування суглобів у клініці «Angelholm», у свої 70 років підкорила світовий п'єдестал із пауерліфтинг та потрапила до Книги рекордів України. Вчасна та якісна допомога відкриває шлях до неймовірних здобутків. Саме до такого рівня медичних послуг прагнемо у Лозівській громаді.Наступним кроком нашої взаємодії стане часткове впровадження стандартів, за якими працює команда керівника чернівецького центру Ярослава Миколайовича Васильчишина. Для нас критично важливо, щоб лозівські медики володіли методами відновлення пацієнтів із найскладнішими травмами, що є викликом сьогоднішнього дня.Висловлюю щиру вдячність керівнику центру, Заслуженому лікарю України Ярославу Васильчишину за його професійну сміливість, відкритість до нашої громади та вагомий внесок у підтримку Сил оборони України. Вірю, що завдяки такому партнерству ми не просто підвищимо рівень місцевої медицини, а й дамо нашим пацієнтам шанс на повноцінне, активне та здорове життя.Працюємо заради людей.Все буде Україна!
👁 1,680 26-02-18 10:14
Зберігали та модернізували: підсумки роботи КП «Лозоваводосервіс» у 2025 роціТорік підприємство спрямувало основні зусилля, щоб оновити критичну інфраструктуру, залучити міжнародну допомогу та забезпечити безперебійне водопостачання мешканців громади в умовах воєнного стану.Масштабне оновлення мереж та обладнанняРік став періодом інтенсивних ремонтних робіт, більшість з яких виконали власними силами підприємства. Ключовим досягненням стала заміна понад 16 км магістральних аварійних трубопроводів. Зокрема, провели масштабну реконструкцію водогонів по вулицях Машинобудівників, Мічуріна та на ділянці від вул. Свободи до вул. Промислова. Замінили 1,59 км найбільш аварійних ділянок внутрішньоміських мереж та оновили понад 1,5 км водопровідних вводів до багатоповерхівок. Значну увагу приділили системі водовідведення: реконструювали напірний колектор від КНС-2 до очисних споруд (понад 5,3 км) та Північний самопливний колектор.Фінансова стійкість та міжнародне партнерствоДля підтримки стабільної роботи підприємства та недопущення стрімкого зростання тарифів для населення, з місцевого бюджету спрямували 13,3 млн грн на відшкодування різниці в тарифах. Додатково надали 23,3 млн грн фінансової допомоги, які пішли на погашення заборгованості за покупну воду перед КП «Харківводоканал».Важливим вектором розвитку залишається співпраця з міжнародними донорами. У рамках меморандуму з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ, у 2025 році підприємство отримало матеріали та обладнання на суму 11,48 млн грн. Ці ресурси дозволили продовжувати реконструкцію мереж та оновити лабораторне обладнання для контролю якості води.Автопарк підприємства також поповнився спеціалізованою каналопромивною машиною на базі автомобіля FORD.Попри виконаний обсяг робіт, пріоритетними на майбутній період залишаються питання повної реконструкції очисних споруд міста, створення альтернативних джерел водопостачання та заміна понад 7 км кабельних мереж. Робота над зміцненням енергетичної та інфраструктурної стійкості «Лозоваводосервісу» триває.Цінуємо сумлінну працю колективу. Вдячні за сприяння партнерам, депутатам усіх рівнів, обласному керівництву – особисто начальнику ХОВА Олегу Синєгубову.Працюємо для людей!Все буде Україна!
👁 8,010 26-02-17 13:58
Шановні мешканці Лозівської громади!Ця ніч стала черговим випробуванням нашої стійкості. Ворожа атака тривала майже 6 годин: ворог цілив шахедами та ракетами по об’єктах критичної інфраструктури і житловому масиву. Слава Богу, всі живі, однак є пошкодження багатоповерхових будинків та комунальних підприємств.Завдяки сумлінності та високому професіоналізму всіх відповідальних служб, значну частину наслідків обстрілів мешканці громади не відчули на собі. Проте наразі ми маємо певні проблеми з водопостачанням.За попередньою інформацією, подачу води мають відновити після 18:00. Водночас працівники КП «Лозоваводосервіс» попереджають, що через технічні складнощі можливі тимчасові труднощі з тиском, зокрема на верхніх поверхах багатоквартирних будинків. Прошу поставитися з розумінням та за можливості допомагати одне одному.Вдячний нашим партнерам та всім задіяним службам, які зараз працюють на місцях ліквідації обстрілів. Ціную особисте сприяння начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.Разом вистоїмо!Все буде Україна!
👁 9,440 26-02-12 07:16
Мої співчуття рідним та близьким загиблих від ворожої атаки у Лозовій. На жаль, 12 лютого росіяни забрали життя двох мирних людей – чоловіка та жінки, повністю зруйнувавши їхні будинки. Ще шестеро лозівчан отримали поранення та гостру реакцію на стрес.Ця ніч була однією із найстрашніших для нашої громади за весь час повномасштабної війни. Ворог здійснив комбіновану атаку ракетами, КАБами та шахедами.Всі служби ще вночі виїхали на місця, щоб фіксувати та ліквідовувати наслідки. Працюватиме мобільний ЦНАП. За попереднім оглядом, руйнувань зазнали: приблизно 50 приватних будинків, багатоповерхівка, заклади освіти, об'єкти критичної інфраструктури та сільськогосподарські підприємства. Наразі знеструмлена частина громади. Критична інфраструктура працює на альтернативних джерелах.Вдячний усім нашим партнерам та друзям, які вже надають підтримку. Цінуємо сприяння начальника ХОВА Олега Синєгубова, допомогу – комунальників, енергетиків, медиків, надзвичайників та правоохоронців. Підтримуймо одне одного!Все буде Україна!
👁 2,060 26-02-11 12:42
Переймаємо досвід провідних медиків!Стійкість Лозівської громади – насамперед турбота про здоров’я та життя її мешканців. Навіть у надскладні часи ми не зупиняємося та шукаємо можливості для підвищення кваліфікації наших лікарів. Розпочинаємо співпрацю з Чернівецьким центром травматології та ортопедії (шведсько-українським медичним центром «Angelholm»).Нині він є лідером в області ендопротезування. Тут вперше в Україні почали застосовувати світові стандарти лікування та імпланти найкращих виробників. Для лозівських лікарів це унікальна можливість перейняти передові підходи: від блискавичної оперативної техніки, що триває всього 30-60 хвилин, до використання унікальних систем стерилізації повітря, які гарантують безпеку пацієнта.Особливо важливою для нас є підтримка центру в питанні відновлення українців, які постраждали від наслідків війни. Центр береться за найскладніші випадки, повертаючи до повноцінного життя пацієнтів різного віку, а досвід їхніх фахівців у лікуванні переломів та патологій хребта є безцінним для сучасної української медицини.Хочу висловити щиру особисту вдячність керівнику центру, Заслуженому лікарю України та справжньому професіоналу своєї справи – Ярославу Миколайовичу Васильчишину. Пане Ярославе, дякую Вам за відкритість до співпраці та за те, що Ваша клініка дарує надію й рух тисячам людей. Ваша праця – величезний внесок у нашу спільну стійкість.Разом ми сильніші!Все буде Україна!
👁 1,990 26-02-09 18:10
Шановна Ірино Вікторівно Хобта!Від імені Лозівської громади та себе особисто щиро вітаю Вас з ювілеєм!Ваш життєвий шлях — зразок відданості рідній Лозівщині та невтомного прагнення до її розвитку. Розпочавши професійну діяльність у торговельній сфері та пройшовши шлях від соціального працівника до секретаря сільської ради, Ви завжди залишаєтесь людиною, яка чує кожного мешканця та щиро дбає про добробут Смирнівського округу.Ваші знання у сфері управління та багаторічний досвід сьогодні є надійним фундаментом для стабільної роботи Лозівської громади.Дякую Вам за багаторічну сумлінну працю, за чуйність до проблем людей та вагомий внесок у місцеве самоврядування – нині на посаді спеціаліста І категорії відділу по забезпеченню діяльності старостинських округів Лозівської міської ради.Зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та мирного неба у вільній Україні. Нехай Ваша професійна діяльність і надалі приносить користь громаді, а доля дарує родинний затишок, щастя та добробут. Многая літа!
👁 5,560 26-02-06 14:41
Лозівська громада – разом з олімпійською збірною України! Наша спортивна спільнота активно підтримала естафету до відкриття ХХV Зимових Олімпійських ігор в Італії. Лозівчани «від малого до великого» долучилися до лижних перегонів, організованих центром «Спорт для всіх», а вихованці ДЮСШ «Олімпія» змагалися в інтелектуальних вікторинах на знання олімпійського руху. Усі учасники отримали почесні дипломи від регіонального відділення НОК України в Харківській області.Цьогоріч уважно слідкуємо за успіхами української збірної. Приємно, що церемонію відкриття очолює прапороносиця з Харківщини – 21-річна Єлизавета Сидьорко. Вона стане наймолодшою українською шорт-трекісткою в історії Олімпіад. Загалом 46 наших атлетів виборюватимуть нагороди в 11 видах спорту.З глибоким щемом в серці вшанували пам’ять спортсменів, які загинули через російську агресію.Подякували всім, хто наближає Перемогу на кожному з фронтів, зокрема й спортивному. Цінуємо сприяння голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області Валерія Деми та його заступника Віктора Христоєва.Віримо в наших! Слава Україні!
👁 1,070 26-02-05 20:09
Лозівський центр для переселенців відвідали керівники ООНДо Лозової прибула делегація на чолі з Едем Восорну, директоркою Департаменту реагування на гуманітарні кризи. Представники штаб-квартири ООН у Нью-Йорку прагнули на власні очі побачити, як у нас допомагають вимушеним переселенцям з Донеччини. Нагадаю, за дорученням профільних міністерств та начальника ХОВА Олега Синєгубова, у серпні 2025 року ми розгорнули стаціонарний логістичний центр, а також мобільний – за підтримки чеських партнерів. Менш ніж за добу вже були готові приймати по 300 ВПО.Едем Восорну поспілкувалася з людьми та була глибоко вражена їхніми долями. Переселенці звернулися до керівниці з головним проханням: використати вплив ООН на світовому рівні для припинення війни росії проти України.До зустрічі долучилися директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол та перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков.Едем Восорну та спеціаліст з гуманітарних справ Мака Хазалія висловили щиру вдячність керівництву громади та області за підтримку гуманітарних ініціатив. Вони підкреслили, що саме така щира турбота та вкладена душа працівників мають вирішальне значення для людей, які пережили жахіття війни. Візит такої делегації – важливий крок до того, щоб голоси постраждалих українців почули на найвищому міжнародному рівні. Продовжуємо робити все можливе, щоб забезпечити людям гідні умови, і сподіваємося на подальше зміцнення міжнародної підтримки.Вдячний місії ООН, начальнику ХОВА Олегу Синєгубову, Координаційному гуманітарному центру, всім партнерам, а також депутатам міської ради – за розуміння та фінансову підтримку транзитного центру. Разом все подолаємо!Все буде Україна!
👁 3,530 26-02-05 05:00
Захищаємо енергетичну безпеку Лозівщини!Взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП. Дякую за запрошення народному депутату України Вікторії Гриб. Виклав реальну картину того, в яких умовах виживає Лозівська громада. Нагадаю, 3 лютого російські окупанти залишили без тепла 16 тисяч абонентів. Ворог масовано атакував критичну інфраструктуру балістикою та шахедами. Температура повітря тоді опустилася до -20 градусів, – і ми були за крок від катастрофи. Майже 15 годин тривала виснажлива боротьба за збереження тепломереж. Лише завдяки неймовірній оперативності та скоординованій роботі комунальників та енергетиків систему вдалося врятувати.Проте триматися лише на професіоналізмі людей стає дедалі складніше. Під час виступу озвучив гостру потребу в обладнанні для забезпечення сталої роботи інфраструктури, адже ризики повторних атак залишаються високими. Особливу увагу акцентував на тому, що в умовах війни підприємствам вкрай важко долати наслідки обстрілів, коли їхні рахунки залишаються арештованими.Питання заборгованості державної компенсації з різниці в тарифах є критичним. Лозівським тепловикам винні майже 280 мільйонів гривень. Ці кошти життєво потрібні, щоб купувати матеріали, ремонтувати мережі та виплачувати заробітні плати тим, хто щодня виходить на зміну під загрозою обстрілів.Щиро вдячний за підтримку та розуміння потреб нашої громади голові Комітету Андрію Герусу, начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову, керівнику АТ «Харківобленерго» В’ячеславу Кравцову та виконавчому директору Асоціації міст України Олександру Слобожану.Разом маємо знайти рішення, яке дозволить вистояти!Все буде Україна!