Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біле ⨁ Сонце
Added 14 Jul 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Number of subscribers: 7 766
Photos: 12,200
Videos: 3,890
Links: 3,290
Description:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!

👥 Number of subscribers

7 766
Average/Day:: +27
Average/Week:: +86
Average/Month:: +208

👁️ Average views per message

1 360
Average/Day:: 3,740
Average/Week:: 1,287
ERR: 17.51%

📊 Messages per Day

6.3
Last day: 10
Week average: 6.1
Average per day: 6.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,390 26-04-11 12:11
Початок.Вірогідно, що ворог забажає собі нафтогазоносний пояс Сходу, аби посилити контроль над залишками України через енергосистему.Тому ми не можемо чітко вказати, які території доведеться тимчасово втратити, щоб виграти від півроку до двох років перемир'я.Єдине, що важливо - це зберегти плацдарм на Лівому Березі та морські порти Одеси, Ізмаїлу та Миколаїва. Ці два пункти є стратегічними умовами відновлення українського суверенітету, промисловості та реалістичних шансів на повернення наших окупованих територій протягом наступних 20-25 років.Але як то можливо, якщо за півроку ворог нападе знову?За півроку миру, в разі встановлення режиму української Санації, можливо провести приховане переозброєння та сучасну реіндустріалізацію критичних для оборони та народного господарства галузей, які зроблять ідею порушення перемир'я Кремлем - невигідною для самого Кремля.Варіант Чорний: якщо національна революція буде відкладена більше ніж на три роки, - вірогідно, що поступова мобілізація жінок, посилення боротьби с СЗЧ та зниження віку мобілізації, приведуть до тяжких соціальних протистоянь.В таких умовах, вірогідно, що армії доведеться відходити до єдиної перешкоди, що здатна зупинити кількісно переважаючого супротивника - Дніпра.Але зважаючи на всі супутні явища в армії та суспільстві, вважаю, що ворог може наважитися на форсування ріки в районі від порогів Дніпра до його гирла, щоб пробити коридор до Придністров'я та відрізати нас від моря.В такому варіанті, майбутнє України - це стати етнічним заповідником, взяти курс на швейцарську модель оборони та перетворити кожний пагорб на частину розгалуженої підземної системи оборони, залишившись в такому стані оточеної фортеці доти, поки геополітична ситуація навколо нас не дозволить вийти з оборони та відновити історичну справедливість.Цей варіант також достатньо вірогідний, якщо допустити, що війна триватиме в цьому ж темпі та з такими самими рішеннями ще бодай три роки.Варіант Синій: найгірший випадок, в якому революційні сили програли одразу чи внаслідок громадянської війни - армія знекровлена, виснажена і не здатна більше утримати фронт.В разі втрати всіх АЕС, більшої частини промислових потужностей та чорноземних земель, забезпечити існування української нації буде неможливо.В такому випадку, нашою долею буде створити надійні канали відступу за межі країни (вірогідно через кордони з Угорщиною, Словаччиною та Румунією), поки патріоти й націоналісти наноситимуть якомога більшої шкоди передовим частинам супротивника, що наважаться лізти в болотяні та гірські регіони України.Варіант маловірогідний, але з огляду на те, що будь-яка політична система, якою керують не гої, прямує до найгіршого сценарію для гойських невільників цієї системи, маємо бути готові і до цього.@zunarm
👁 1,410 26-04-10 00:07
Іван Пилипчук, насправді говорить правильні речі.Дуже сумно, що люди переймаються за свій гаманець більше, ніж за життя свого одноплемінника, якого ріже бурят з Росії, чи гамслеить ногами бурят з ТЦК.Що люди занадто бояться втратити власну халупу й власні злидні, в тому дозволяють власному уряду робити з собою таке, що не кожна портова повія дозволить робити з собою навіть за мільйон доларів.Звісно, сама держава виховує в людях безродний капіталізм, де голос мають лише гроші, а почуття сімейного зв'язку, обов'язку, шляхетності, голос крові - мають мовчати, бо не приносять прибутку.Це є стратегія вимирання. Кожен сам за себе - всі в своїх могилах, а згори стоять Хануки й танцюють хасиди.Можливо, якби не спортивна освіта, а хоча б технічна, Іван Пилипчук був би в стані націонал-революційної спільноти, усвідомивши, що ця космополітична державність має бути зруйнована вщент, і лише тоді Українська Національна Держава зможе народитися з мук та ганьби українського Веймару.Нажаль, в поведінці гражданіна хорунжого, а особливо в тому, як він створює собі політичну легенду, легко прослідковуються методичні вказівки КДБ 70-80-х років, по внєдрєнію, захопленню й підкоренню "буржуазно-націоналістичних груп антісовєтского підпілля" агентами держбезпеки.А це саме ті сили, проти яких я на Сході, і такі як я на Інститутській, боролися в 2014-му.Ці сили гірші за кремлівську навалу. Тому маємо, що маємо.@zunarm
👁 1,320 26-04-09 16:15
Можливо, уряд просто хоче підвищити доходи бюджету за рахунок нових податків?- Уряд розраховує, що від всіх цих нових податків бюджет отримає додатково 40-60 млрд. грн. Якщо подивитися нашу видаткову частину — 4,8 трлн. грн., то цих грошей вистачить на 4-5 днів. При цьому такі інновації б’ють по найбільш  незахищеним підприємцям і вразливим групам населення. Наприклад, так званий податок на OLX, тобто на дохід, отриманий на цифрових майданчиках. Візьмем кур’єра Глово, який має платити податки. Ну це як податок на рікш в Індії. Але рікши не платять податки. А в нас чомусь вирішили, що умовний податок на рікш підніме доходи бюджету. - А щодо ПДВ для ФОПів, які отримують річний дохід більше 4 млн. грн.? Така норма теж є в урядовому законопроекті. -   4 млн. грн. - це дуже невеликий поріг. До того ж йдеться про виручку, а не про прибуток. Якщо рентабельність ФОПу 10 %, то він отримує прибуток 400 тисяч з обороту 4 млн. на рік. Якщо у нього будуть забирати 20 % ПДВ, і він не може сформувати податковий кредит, то він працюватиме собі у збиток. Адже ПДВ буде вищим за його рентабельність. Це призведе до їх масового закриття або переходу в тінь.4 млн. покажуть офіційно, а інше будуть намагатися приховати. Що цікаво, уряд не хоче шукати гроші там, де вони буквально лежать на землі. Наприклад, в 2025 році в нас був побитий рекорд імпорту елітних авто, яких завезли на 1 млрд. євро. Якщо застосувати до них податок соціальної солідарності у 50 %, то це б дало до бюджету 500 млн. євро або 25 млрд. грн додатково. 25 млрд. грн. - це вдвічі більше того, що уряд хоче отримати від зниження планки по ПДВ для ФОПів. Цей податок не матиме негативного впливу на економіку, тому що йдеться про імпортні товари. Більше того, зменшення імпорту таких авто — це зменшення виводу валюти за кордон, що під час війни є позитивом.В Ізраїлі, до речі, податки на імпорт авто можуть складати ще одну ціну цього автомобіля. Ну і так само відшкодування ПДВ імпортерам, яке теж встановило рекорд минулого року — більше 100 млрд. грн. 80 % цієї суми пішло експортерам сировини — руда, зерно, і т.д.. Я вважаю, що під час війни держава не має відшкодовувати ПДВ експортерам сировини, а лише при експорті складних товарів.https://blik.ua/finance/30307-ukrayini-vistachit-groshei-minimum-na-rik-oleksii-kush-pro-dopomogu-zakhodu-cini-na-palne-ta-novi-podatki
👁 955 26-04-07 16:53
Членкиня Слуги Народу, головиха бюджетного комітету Підласа (яке характерне прізвище!) висловила думку, що підняття цін на продукти позитивно вплине на українців, які, паскуди етакі, купляють багато зайвих і непотрібних продуктів, а тепер перестануть їх купляти (давно треба було!). Логіка слуг народу феноменальна: навіщо народу повноцінно жити – якщо він має жувати один хліб і запивати водою з крану. Навіщо йому купляти стільки непотребу – якщо можна (й треба!) посадити його на найнеобхідніше для фізіології виживання, і того буде досить із лишком.Здорожчання цін – це чудово! Наскільки це прекрасно й по-християнськи – відмовитися від смаколиків та всяких зайвостей, натомість кувати свою незламність в умовах жорсткої аскези, посту, дієти й відмови від шкідливих спокус сучасної гастрономії та кулінарії.Здорожчання цін – це супер! Нарешті народ поумірить свої апетити й перестане розкошувати. Бріошів холопам захотілося! Хумус з ікрою смердам подавай! На чіпсики раби присіли! Шото задобре живеться в час війни зажерливим громадянам! Шото забулися трошки!Здорожчання цін, за логікою слуг народу та верховної торгової марки, - це шикарна нагода смиренно бідніти, бо бідність – запорука кожної віри в краще, а кожна віра в краще мусить відштовхуватися від гіршого. Здорожчання цін – це небом даний урок гармонізації душі й тіла, які не процвітати мають, а положитися во ім’я експорту зброї. Слугам народу, вочевидь, гарно заходить мальтузіянська теорія, що всі війни й стихійні лиха є способом прорідити перенаселену планету – так і здорожчання цін є гарним способом провчити захланний народець, який замість ложити душу й тіло чомусь займається чревоугодієм. Аяяй, неподобство!А здорожчання палива - це взагалі-то підказка нарешті пересідати на ровер. Набагато корисніше для здоровʼя і суглобів. От собі держава підняла зарплати. Всім прикоритникам підняла. А народу сказала, що він забагато їсть. А ще сказала, що торгова марка має людського ресурсу воювати років 10 щонайменше. За нашу свободу.
👁 1,100 26-04-06 11:09
«Ухилянтам», які тікають від служби уже не один рік, рішення щодо мобілізації НЕ сподобається. Але без цього ніяк, — військовий омбудсман Решетилова. Невже нарешті візьмуться за тємщіків з купленою непридатністю, які кайфують в нічних клубах обласних центрів? За "зручних" активістів та "правильних" журналістів з фіктивним бронюванням, які сидять по студіях та просувають порядок денний міндічів? За синів поважних парламентарів, бізнесменів, суддів, та інших їм подібних і їхніх помічників та оточення, яким нарішали бронювання, непридатність, тилову посаду чи взагалі виїзд за кордон? За самих парламентарів, за мусорів, за деяких міністрів? Час "непопулярних рішень" настав, от тепер буде "справедлива мобілізація", про яку всі так говорять!А, ні. Решетилово говорить за особливо злісних ухилянтів: за 50-річних дідів з хронічними хворобами, водіїв, будівників, сантехніків, працівників заводів. Особливо смішно читати про "непопулярні" рішення. Ці рішення непопулярні лише серед пересічних українців, кров'ю та частково коштом яких міндічі утримуються на посадах та бажають воювати ще десятиліття. Якби приймалися рішення, непопулярні серед усіх вище перерахованих категорій, якби по ТЦК тягали синів ухилянтів з Ради, а перед бусами пиздили придворних активістів та журналістів — війна б вже давно закінчилась.☠️ @vallholl
👁 979 26-04-05 15:26
Україна в питаннях свободи слова не відстає від Америки та Євросоюзу.На Закарпатті сбушники викрили монструозну загрозу національній безпеці.Ні, не тих, хто морив голодом, принижував честь та гідність мобілізованих в тамтешніх центрах ТЦК, чим розпалював ворожнечу до України серед населення, і не тих, хто наводить ворога на будинки українців, і навіть не тих, хто розкрадає оборону України, а того, хто посмів відкрити рота на панівну расу України.Як казала одна мудра людина: "щоб зрозуміти, хто вами керує - дізнайтесь кого не можна лаяти".В Україні ти можеш ненавидіти українців, вимагати стріляти по цивільним, закликати позбавити їх прав, можеш робити те саме щодо військових, можеш публічно ненавидіти іслам, сімейні цінності, заплатити 850 грн штрафу і спалити циганський табір чи побити ЛГБТ-шників.Але посмій сказати хоча б слово про євреїв, не приховуючи свого обличчя - і держава в той же момент відвернеться від загарбників, припинить переслідувати ухилесів і кришувати наркокартелі, навіть відволічеться від геноциду клятих хохлів, аби лише знайти ворога справжніх господарів України.Забудьте про Ігора Беркута та Небесний Ієрусалім, він вже давно побудований, просто не встигли знищити хохляцьких окупантів, які живуть на землі, що була обіцяна хазарам ще дві тисячі років тому.@zunarm
👁 1,360 26-04-03 21:51
https://www.facebook.com/share/p/1Dkc8WhmKL/?mibextid=wwXIfrЦікавий допис з соцмережі для літніх людей.Питання, навіщо прикордонник бив у шию має доволі просту відповідь, - люди бояться людоловів.Люди вірять, коли ТЦК-ультирасти обіцяють їх вбивати, і самі б'ють на випередження, особливо ті, хто в цій системі і знають, що насправді коїться за зачиненими дверима малої РККА.Держслужбовці, дупою відчувають, що в них більше шансів вийти по амністії, коли впаде ця плутократична диктатура, ніж демобілізуватися з армії цілими.Інша справа, що відтворюється те саме, про що ми писали, до речі, дуже рекомендую прочитати і порівняти з тим, що ми маємо зараз.І як ми клялися ще два роки тому, ми залишилися і залишимося на боці живої крові української нації, як і пристало переконаним соціал-націоналістам, на відміну від бездумних патріотів політичного громадянства, розданих за безцінь паспортів та безродного космополітичного уряду зрадників.За це нас записали в ІПСО Кремля. Але порівняйте брехню політруків з тим, що ви бачите на вулиці та в країні, а потім зробіть висновок, хто вам самозакохано бреше й допомагає антинародній державі воювати з власною нацією, а хто говорить вам жорстоку, хоча і дещо емоційну правду.@zunarm
👁 982 26-03-31 16:29
Справжній націоналізм – розуміти що нація – це живі люди, а не території, прапори, чи штампи у паспорті. Справжня хоробрість – говорити правду й триматися ідеалів навіть коли це не обіцяє ні грошей ні медалей. Справжня мудрість – вміти відрізнити хоробрість від дурості, а принциповість від самогубчої впертості. Об'єднання Правих за Мир – ті, хто зберігають здоровий глузд, вірність нації та сміливість боротися за свої ідеали. Ті, хто ставлять порятунок України вище за спокій Європи, життя українців вище за смерті росіян, а добробут народу вище за збереження влади президента.Ми запрошуємо до Об'єднання усі організації, блогерів, політиків, лідерів думок які поєднують дійсно проукраїнську позицію із розумінням, що швидке перемир'я наразі у найкращих інтересах України. Настав час зробити наш голос почутим.Долучайтеся і будьте серед ти, хто збереже існування нашої нації та майбутнє наших дітей. Об'єднання Правих за Мир. Голос Розуму. Голос Життя. Голос Народу.КовчеГ Реванш Біла Варта Павло Кириленко Біле Сонце Праворуч Ельфійська правда Вікторович думає
👁 3,740 26-03-31 08:26
У Ковелі люди у балаклавах переслідували чоловіка з магазину, зайшли за ним у під'їзд та силоміць витягли з квартири, - місцеві ЗМІПишуть, що після цього його насильно закинули у білий бус і поїхали у невідомому напрямку.Маю зазначити, що в разі, якщо відсутні розпізнавальні знаки, обличчя закриті - що прямо суперечить закону та підзаконним актам, а головне - не були пред'явлені документи й форма одягу не відповідає статуту збройних сил на 100% - це не представники держави і не військовослужбовці, і ваш обов'язок, навіть не право, в саме обов'язок громадянина - вбити якомога більше цих бандитів в межах самозахисту.Більше того:Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає. @zunarm
👁 1,030 26-03-25 11:58
Не переймайся, Сергію Сергійовичу, більшість небезпечних вояк-патріотів чекає НКМЗовсталь, а проблеми ухилянтів "потім" - це точно не те, що має цікавити смертників цього слов'янорізу.Цікава фразочка, "як їм там було афігєнно, а в Україні - фігня".Фактично, це перші півнячі крики проти створення в Україні сильної соціальної системи, яку вперше за існування побачили наші біженці в Європі.Де вони дізналися, що можна працювати двірником, і при тому їздити на БМВ і відпочивати на Мальорці, а не жебрати в лайні обираючи між чаєм "Своя лінія" та "Розумний вибір".Що айтішник та бізнесмен - це не небожителі, а звичайні працівники, не кращі і не гірші від тих, хто прибирає вулиці.А ще, біженці там вже зустрілися вживу з мігрантами-неєвропейцями і набрехати їм про "кшатрійський інтернаціонал" чи "іноземних спеціалістів" не зможе ніхто.Тому так, Україні потрібне повернення електорату "ухилесів" та нова суспільна система, в якій український націоналізм отримує расове та соціально-економічне питання.@zunarm