Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біле ⨁ Сонце
Added 14 Jul 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Number of subscribers: 7 766
Photos: 12,200
Videos: 3,890
Links: 3,290
Description:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!

👥 Number of subscribers

7 766
Average/Day:: +27
Average/Week:: +86
Average/Month:: +208

👁️ Average views per message

1 360
Average/Day:: 3,740
Average/Week:: 1,287
ERR: 17.51%

📊 Messages per Day

6.3
Last day: 10
Week average: 6.1
Average per day: 6.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,810 26-05-15 22:44
Судячи з новин ступінь вимирання вже настільки високий, що цей процес виглядає повністю детермінованим. Якщо брати демографічні дані 2022 року, то при правильному алгоритмі дій можна врятувати українську популяцію з доволі високим шансом. Особисто я визнав неминучість поразки осінню 2025 року, коли Зеленський відкрив кордони для чоловіків 18-23, бо мені було очевидно, що це дуже малочисельна і при цьому неймовірно важлива частка населення, яка і повинна займатись демографією, побудовою державних та соціальних інститутів ітд. Станом на зараз чоловіків цього віку в країні майже не лишилось, всі виїхали, а станом на кінець 2025 року населення скоротилось майже на мільйон за рік, тобто при зменшенні активної частини населення не відбувається зменшення розмірів міграції з країни. Це не криза і не проблема, це катастрофа, миттєве зникнення цілої популяції в межах однієї етнокраїни. Скоріш за все до 2027-2028 року в країні не лишиться необхідної кількості активного населення, здатного до дітонародження, яке за умови зміни влади і проведення правильної демографічної політики змогло дати результат кращий за статистичну похибку.Ми спостерігаємо за утилізацією гігантської білої країни в реальному часі в рекордні терміни. Раніше в історії теж зникали одні народи та звільняли місце для інших, але тоді як правило стара популяція лишала генетичний слід в новій, зараз цього не буде, український коефіцієнт народжуваності зараз становить 0.7, тобто в 3 рази менше межі відтворення, а якщо подивитись на середній вік і втрату фертильного населення, то нема навіть підстав для відскоку цього показника на якийсь адекватний рівень та тривалий термін після війни (а кінця війни не видно).І вся ця неминуча катастрофа зараз приправляється масовим завозом трудових мігрантів з Індії, хоча різке збільшення кількості іноземців я помічав ще рік тому. Скоріш за все чисто математично не існує такого варіанту, при якому українці на території України збережуться хоч в якомусь вигляді.
👁 1,280 26-05-05 15:01
The book Protokoly Sionskih Mudretsov (1923, Berlin, in Russian), edited by Delevskii, aims to disprove the forged Protocols of the Elders of Zion. Its author, Yakov Lazarevich (Yankel Leizerovich) Yudelevsky (pseudonyms: Yu. Delevsky, Galin, Volin, A.I. Komov, Lipin), was born February 27 or April 27, 1868, in Pruzhany (now Belarus) and died in December 1955 or January 6, 1957, in New York. He was a revolutionary participant, prominent Socialist Revolutionary, writer, and of Jewish origin.In 1892, he was sentenced to one year in Kresty prison, then exiled for five years in Yakut province under police supervision. He spent 15 months in prison and later lived in exile in Vilyuysk, teaching local children and contributing to the press. He was also exiled in Yakutsk and Grodno before emigrating to Paris after his sentence.As a member of the Socialist Revolutionary Party, he likewise participated in opposition groups, notably founding the Group of Young People's Will (later the Group of People's Will) in 1902. During WWI, he held an internationalist stance and remained abroad after the 1917 revolution. In the 1920s, he contributed to publications like Milyukov’s *Last News* and the *Jewish Tribune*, among others, and was involved with various Russian and foreign presses, including *New Russian Word*, *Le Mois*, and *Illustrated Russia*. He was an honorary member of the French Astronomical Society, vice-chairman of the Society of Philosophy and Sciences, and later a fellow chairman of the Scientific and Philosophical Society.In 1923, he joined the Republican-Democratic Club and the League against Anti-Semitism. He entered Freemasonry in 1925, initiated in the North Star lodge, attaining the 2nd degree in 1927 and the 3rd degree in 1930. He served as a legal delegate from 1930 to 1931 and remained a member until 1952, also part of the Northern Brethren lodge in Paris (1938).He presented at the Society of Jewish Engineers and Architects in 1932 and lectured at the Russian People's University. From 1933, he engaged with the Russian-Jewish intelligentsia, giving lectures at its meetings. During WWII, he resided in the USA, living in New York from 1946 to 1953. He reportedly was part of the Masonic group “Russia” in New York (1943–45) and was involved with a literary foundation there. He is buried in Arbeiter Ring Cemetery, New Jersey.
👁 1,240 26-05-01 12:31
Для охочих гинути – пропонується серіял «Династія». Дія відбувається на бандитській хаті, куди сходяться радники, друзі й бізнес-партнери нєкоєго Вови, аби в правильних пропорціях розпорядитися общаком. Ділять 311 мільярдів, ніби це піца «чотири сири». Вирішують, яку суму зі спільної каси виділити на викуп свого соратника. Обговорюють, скільки квартир (6 чи 26) прогорілий «скрисіл». Постановляють формулу "50% сюда" з платних голосувань у парламенті. Мізкують, чи не призначити Умєрова послом у США, де й так мешкає вся його родина. Пишаються, що читають заборонений в Україні портал страна-юа. Розплановують графік будівельних робіт у котеджному містечку для чотирьох високодостойників, серед яких маєток нєкого Вови третій зліва, між Єрмаком і Міндічем. За випадковим збігом обставин, фігуранти плівок Міндіча – давні друзі Володимира, сина Олександра, співзасновники його офшорних фірм на Кіпрі та бенефіціяри вечірнього кварталу. За випадковим збігом обставин, прізвище президента вже зареєстроване як торгова марка, а вчора офіційно відкрито комерційний експорт зброї. За випадковим збігом обставин, торгова марка прийняла рішення про ведення вічної безпросвітної війни. Народ твердо переконаний, що Світоч Нації взагалі тут ні при чім: йому просто не пощастило з друзями та партнерами. Ні сном ні духом не знав. Та бо спить по 4 години й веде свою династію до Перемоги.Навіть після всіх цих плівок до суїцидального суспільства й досі не доходить, що вічна війна – це свідомий вибір, зумовлений інтересом: навіщо шукати вихід із війни, якщо вона нєкій династії приносить небачені бенефіти. Усе живе своїм життям: у когось 311 ярдів, а хтось хлебче дощову воду. Хтось намилився торгувати зброєю, а хтось за свій кошт купляє всю амуніцію. Хтось третій зліва, а хтось – героїчно крайній.Династії несамовито пофартило з народом.
👁 1,470 26-04-29 20:19
Давайте застосуємо метод матроса-партизана Жєлєзняка до його власного каналу.По перше, рівень володіння українською, в тому числі пунктуацією та граматикою - гірший за моїх найнеосвіченіших редакторів, можна подумати, що канал веде росіянин, який механічно, в голові перекладає з російської матерної мови на псевдолітературну українську.По друге, який посил?Права молодь - супер крута, давайте угноїмо нею лани широкополі, і Дніпро, і кручі.Міндічі, через яких у війська немає сил та засобів, щоб громити переважаючого в кількості ворога - то не проблема.Так держава трошки о*уїла, але це наша держава, так, буває, що дебіли-офіцери відправляють хлопців на смерть.Так, ісламізація та юдеїзація йде повним ходом, але ти що, хочеш, щоб ісламізацію проводили москалі, а не наші, вітчизняні Міндічі?!Так держава не прагне перемагати, а хоче тягнути війну якомога довше, а ти шо капітулянт?!Єдине рішення, це віддати цій ох*ївшій державі право розпоряджатися твоїм життям і з честю здохнути!!!ЧЕСТЬ!@zunarm
👁 1,340 26-04-24 17:26
Догорняк Трампа в обмін на рештки Донбасу заігнорений українською стороною і Європою (ми тут не будемо занурюватись в оціночні судження правильно це чи ні); вимальовується кривава генеральна битва війни на схід від Словʼянську яка вірогідно затягнеться на пару років і почнеться за тиждень-два в значній мірі; заходи мобілізації фактично будуть жорсткішати.Так скаладається на сьогоднішній день з того що є.Чому генеральне? Тому що імхо рф розуміє що в цьому раунді Україну не зʼїсть, не дивлячись на 5й рік потуг не завойований жодний обласний центр; і вони розуміють у що влізли і навіщо їм не дають витягнути звідси лапу. В той же час «освобожденіє» ЛДНР повне це те що вони могли б більш сміливо декларувати як перемогу і досягнення цілей СВО(вони ж не чіткі були як і не чіткі цілі Трампа в Ірані наприклад, щоб можна було в це по ітогу впихнути будь-що) бо воювали вони не просто з Україною мовляв а з натой-он в парк Побєди сходіть гляньте на Абрамси Леопарди. Та і опитування говорять що населення там прогріте до договняку, та і сухопутний коридор в Крим є вже. Головне щоб в НАТО не казали що ми хочемо Україну там бачити в осяжній перспективі-ми то знаємо як і кремлядь що це для України як морквинка перед віслюком, але для населення РФ безпековий фактор був історично основним маніпулятивним елементом для єднання навколо царя.Чому за тиждень-два? Це розквіт «зеленьонки» яка дає, наступаючим в першу чергу, буст до маскування особливо в умовах війни дронів і вони це зможуть робити більш успішно ніж в холодну пору року. Зараз як і кожного року на початку весни телемарафонять що «все, росіянськийнаступ пішов габелою і тд», і кожний раз про це забувається до травня а потім знов дістають цей шаблон. Можете подивитись графіки за минулі роки звернувши увагу на місяці. Літо завжди був час війни(по нормальному).Чому на схід від Словʼянську? Ну там по суті нічого більше не залилишилось крім Словʼянсько-Краматорської агломерації, вони вже доволі близько наблизились до основної артерії логістичної(а логістика це база) Ізюм-Словʼянськ-Краматорськ-Константинівка, щоб кошмарти її ФПВдронами. І зробили це в лісозахищеній зоні на схід яка є непоганим плацдармом для подальшого просування. Ну і логічно що оборона СОУ основна буде по цій дузі. А вони будуть далі намагатися інфільтруватись вже в умовах «зелєнок».Якщо б у них дійсно були б апетити реалістичні на більше ніж згадані вище адмінкордони ЛДНР то вони логічно сконцентрувалися б на інших театрах фронту. А так основним є Донбасс. Вони ж не наступали толком на Донбасі до другої половини квітня 2022го-тому що у них були глобальніщі апетити. Те що вони хочуть-мріють то другорядне; ми теж багато чого хочемо. Але судячи з усього вони розуміють що при існуючих розкладах не вийде, Європа дала ще на рік 90+60 млрд долл на війну-а це 150млрд на рік-це доволі немало таки.Чому на пару років?Ну це в сучасних умовах дронів все займе довгий час і багато жертв особливо наступаючих. СОУ судячи з всього більше наситила кілзону дронами ще, і навіть в цілому покращила укріплення за цей час. Ну відносно все звісно, завжди можна краще-зрозуміло. Хоч і призупинка Оттавської конвенції не так сильно матеріально реалізована нажаль. Захоплення Покровську зайняло десь більше півтора року, і з роками кожна битва за якийсь більш крупний центр агломерації затягується все довше.По мобілізації. Ну ви бачили мабуть сьогоднішній відос де ТЦК вже запакували когось на території якогось домоволодіння. Це є новий виток. Принцип недоторканості житла і законності в східній Європі так би мовити🤟 Всі розуміють що їх діяльність юридично поза законом. Це факт. Де-юре це бандитизм, де факто під кришуванням Гаранта Конституції🤟. І узаконювати їх діяльність це просто політично не вигідно Зеленському, тому що це треба ж прийняти закон, «Слуга народу» голосує, Президент Зеленський підписує таке, це політична відповідальність мовляв. Нахіба вона йому?🤷‍♂️ Легше дати їм зелене світло і казати «ухти, як так, завтра реформуємо, а когось з ТЦК відправимо на фронт (кожного року)».Коротше ліміт тексту, всім дякую🙏
👁 1,390 26-04-23 05:33
Наземний роботизований комплекс з кулеметом протягом 45 днів стримував наступ росіян без «підкріплення» штурмовиків — CNN.Командир підрозділу NC13 3-ї ОШБр Микола «Макар» Зінкевич розповів журналістам, що минулого літа вперше в історії за допомогою наземних і повітряних дронів вдалося штурмувати ворожу позицію, вони і взяли полонених без участі піхоти. «Ми повинні розуміти, що ніколи не матимемо більше особового складу і ніколи не матимемо чисельної переваги над ворогом. Отже, нам потрібно досягти цієї переваги за допомогою технологій», — сказав Зінкевич.Але генштаб наголошуює, що попри допомогу роботів, останнє слово має залишатися за людиною, оскільки довіряти зброю штучному інтелекту надто ризиковано.І дійсно, штучний інтелект, він на те і ІНТЕЛЕКТ. Це дуже небезпечна річ для командирів та командування, якому поставили ціль знищити населення, а як його знищувати, якщо звичайних Микол замінить ШІ закований у сталь, який може автономно воювати тижнями не гірше за роту "гоїв"Але хто ж дозволить поставити на позиції замість піхоти, турелі, з яких ані грошей за ”500” не отримати, ані розпиляти бюджет на іжі, одежі, бронежилетах та транспорті. Нажаль така тенденція була, є і буде, допоки на основних посадах керування військом та країною сидять ті, хто немає кровної прив'язки до нашої землі та народу, ну або поки усі вони не зможуть сісти за стіл та з'їсти в одну морду кавалок сала.@freedom_honor_dignity
👁 1,630 26-04-18 09:41
Примусова депортація українських чоловіків призовного віку з Європи вже є. Їх повертають до України, де їх зустрічає ТЦК, — нардеп ГорбенкоЄдина депортація, яка дійсно відбулася, це депортація кримінальних елементів з Польщі, яких, до речі, дещо підтримували ГУР, щоб створити собі додаткову агентурну мережу.Взагалі, наша розвідка діє за лекалами КДБ, намагаючись якомога швидше підсадити діаспору на голку нетрудових доходів (те, що українці сидять всі як один на соціалі - брехня для європейського лохторату).А після того, як діаспоряни законтачилися з криміналом, нащадки кдбістів використовують це для шантажу та як "важіль контролю над агентурою".Крок вправо-вліво, і контора сама мусорнеться і першою здасть власну агентуру місцевим поліціянтам, після чого дійсно буде депортація.Тому, шановна діаспора, не майте жодних спільних справ з урядом України і тим більше з вітчизняними спецслужбами, особливо в сірій законодавчій зоні, створюйте паралельні органи влади та органи самоврядування в екзилі,та ставайте голосом українського етносу перед іншими народами, замість наших кошерних слуг народу.@zunarm
👁 1,330 26-04-17 17:33
70% американських фермерів не можуть дозволити собі добрива для посівної.Свіже опитування Американської федерації фермерських бюро, проведене з 3 по 11 квітня серед понад 5700 респондентів з усіх 50 штатів, показало, що близько 70% фермерів не можуть забезпечити весь необхідний обсяг добрив для посівної кампанії в цьому році.Ситуація особливо критична у південних штатах — там 78% фермерів не можуть купити потрібну кількість. На Середньому Заході показник становить 48%, на Північному Сході та Заході — 66–69%.Подібна картина спостерігається в Великобританії, через підвищення цін на добрива на 30-40% і фермери тільки констатують факт, що витрати не покриються цінами на зерно. В Євросоюзі ціни на азотні добрива зросли приблизно на 20% за останній місяць і наближаються до 500 євро за тонну. Найгірше у Німеччині, Бельгії, Франції та Східній Європі. Міністри сільського господарства ЄС 13 квітня обговорювали кризу в Брюсселі, багато країн вимагають від Єврокомісії координації та фінансової допомоги.Єдине що дає трохи позитиву картини, що в Україні ситуація дещо м'якша завдяки нарощеному імпорту з Нігерії та Китаю, але також зберігається серйозний дефіцит серед малих та середніх підприємств.
👁 1,210 26-04-16 16:14
Щороку Україні потрібно завозити до 300 тисяч мігрантів, аби зберегти кількість населення, — голова Офісу міграційної політики Воскобойник. Збереження аморфної біомаси під назвою "кількістьнаселення", про яку говорить українофоб Воскобойник та інші так звані соціологи і експерти, на ділі ж звичайні рупори міндічів — очевидно, має мало спільного зі збереженням кількості українців на залишках їхніх етнічних земель, які відстоювалися великою кров'ю однозначно не для того, щоб замість одних окупантів — просто віддати їх іншим. Примітно, що у цих усіх експертів немає запитань до триваючої війни, до рівня життя та зарплат українців, до відсутності адекватної підтримки багатодітних сімей, до відсутності якихось програм по репродуктивному здоров'ю, і так далі. 300 тисяч мігрантів не врятують демографію українців. За те, на прикладі Італії та багатьох інших країн, врятують від падіння рівень злочинності, врятують вулиці українських міст від безпеки, врятують українських жінок та дітей від їхньої гідності і життя. Демографію українців, найнижчу в усьому світі на сьогодні згідно з даними Visual Capitalist, можуть врятувати не африканці та індуси, а лише українці. Не триваюча війна з усіма витікаючими, а розумна державна політика щодо підтримки молодих сімей, репродуктивного здоров'я, економіки, та безумовно сильне село, впевненість в завтрашньому дні і відповідна ідея. ☠️ @vallholl
👁 1,080 26-04-12 06:07
Нове дослідження показало, що молоді люди після отримання медичної "допомоги" з питань "гендерної ідентичності", мали ще гірші проблеми з психікою.Фінське дослідження, проведене серед молодих людей, які вважають себе транссексуалами та, не враховуючи саму транссексуальність, вже мають значно вищу вірогідність розвитку психічних захворювань порівняно зі здоровими людьми — показало, що вони мають ще більш високу частоту психічних розладів після так званої "медичної зміни статі", яка включає використання незворотних та небезпечних хірургічних втручань на геніталіях, гормонів та блокаторів статевого дозрівання. До дослідження було включено 2083 особи віком до 23 років, яких направляли до "клінік гендерної ідентичності" у Фінляндії у період з 1996 по 2019 рік.Як контрольна група, тобто звичайні люди, в дослідженні взяли участь 16 тисяч осіб. Дослідники виявили, що набагато більше молодих людей, спрямованих в "гендерні клініки" на обстеження щодо так званої "гендерної ідентичності", вже мали проблеми з психічним здоров'ям, порівняно з людьми з контрольної групи. До медичного втручання співвідношення становило 45,7% тих, хто бажав змінити стать, проти 15,0% з контрольної групи. Через два і більше років — 61,7% проти 14,6%. Ті, хто були направлені після 2010 року, мали більшу частому психічних порушень, ніж попередні групи: 47,9% проти 15,3%, так і через 2 і більше років — 61,3% проти 14,2%.Серед тих, хто пройшов медичну зміну статі, «психіатрична захворюваність помітно зросла під час спостереження», – виявило дослідження. Ризик розвитку нових порушень психіки зріс з 9,8% до 60,7% у чоловіків, які пройшли «фемінізуючу зміну статі», та з 21,6% до 54,5% у жінок, які пройшли «маскулінізуючу зміну статі», «...причому коефіцієнти ризику приблизно втричі вищі, ніж у жіночої контрольної групи, і в п'ять разів вищі, ніж у чоловічої контрольної групи», – виявили дослідники. Очевидно, "ліберальні" методи лікування певної категорії психічних розладів — не працюють. ☠️ @vallholl