Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біле ⨁ Сонце
Added 14 Jul 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Number of subscribers: 7 766
Photos: 12,200
Videos: 3,890
Links: 3,290
Description:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Source

Біле ⨁ Сонце | Держстат підготував оцінку чисельності населення, але поки не оприлюдн...

Telegram community logo - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
1 460 Views/Reach 2026-03-11 21:56 Message №21135
Держстат підготував оцінку чисельності населення, але поки не оприлюднює дані.А Редакція вас попереджала про парагвайський сценарій.Державна служба статистики підготувала оцінку чисельності населення, але поки узгоджує з урядом формат і час її оприлюднення через чутливість інформації.«Ми провели відповідні розрахунки та підготували оцінку чисельності населення на основі наявних статистичних даних та наявних адміністративних реєстрів. Наразі ми обговорюємо показники з урядом в межах міжвідомчої взаємодії, зокрема питання формату, обсягів і часу їх оприлюднення» – розповів голова Держстату Арсен Макарчук.За його словами, тема є чутливою, тому комунікація таких даних потребує особливої обережності, з урахуванням не лише методології, а й контексту війни.Окрім того, Макарчук прокоментував можливий перепис населення.«Закон забороняє проводити перепис під час дії воєнного стану та щонайменше протягом шести місяців після його завершення. Ми дотримуємося цієї норми» – наголосив він.Цікаво, чому ж закон то забороняє? І чи не з радянського союзу цей закон?Точно не для того, щоб гої з пам'яттю золотої рибки забули, якою ціною маршал Жуков медальки здобував та зберігав сьогоденну форму державності.Якщо московити захочуть в якості контрибуцій забрати для повішання наших медійних кшатріїв та чинуш, які закликали мобати з 18 років, які заявляли, що демографія має цікавити націоналістів вже після війни, що наші втрати - неважливі в контексті збереження Держави, тощо, треба суворо відмовитися.Бо їхня провина і злочин перед живим народом не спокутується просто смертю в зашморзі. Це має бути така агонія розтягнена на дні, щоб сам сатана відчайдушно молився за пом'якшення страждань тих, хто поставив існування Держави вище від існування Народу.@zunarm