Source
Біле ⨁ Сонце | Цар хороший - боярє плохіє, тепер офіційно.Навряд чи знайдеться хтось,...
1 600 Views/Reach
2026-03-11 09:17
Message №21120
Цар хороший - боярє плохіє, тепер офіційно.Навряд чи знайдеться хтось, хто б так ненавидів український народ, як українські куколдсерватори на зарплаті не гоїв.Бо коли ти сам продав себе у рабство, ти більше всіх ненавидиш тих, хто не пішов на угоду з сумлінням.І знову в них народ гнилий: на дивані сидить і заздрить, що то Міндічі вкрали, а не він сам, приміром, якийсь пересічний хохліна Євген Карасенко, бо явно ж по собі всіх міряють.Це буквально нагадування вам про те, що раб не хоче свободи, він заздрить рабовласнику і хоче своїх рабів.Те що крадійство буде - це правда, завжди буде. Але ж важливо який рівень крадійства, якщо урядовець ідеально виконує свої обов'язки перед народом, то хіба хтось буде сильно зважати, що в нього на мільйон більше, ніж мало б бути?Але коли урядовець краде й тікає до Ізраїлю, а люди зимою насмерть мерзнуть....Не хочу ніц сказати про СБСників, але навіть там не такі умови роботи, аби по студіям бігати й світити фізіономією з сторінок довідників Ломброзо.@zunarm