Source
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Сьогодні хочу поговорити з вами про ПАНІЧНІ АТАКИ.Зараз масово, поголо...
93 Views/Reach
2024-11-02 11:07
Message №4110
Сьогодні хочу поговорити з вами про ПАНІЧНІ АТАКИ.Зараз масово, поголовно люди знаходяться в таких станах.І більшість думає, що саме пройде. Я вас ЗАСМУЧУ, зараз ще більше, ПАНІЧНІ АТАКИ самі не проходять. Вони навпаки ще більше прогресують. І чим більше ви з ними боретеся, тим БІЛЬШЕ вони йдуть в ПРОГРЕС.Вони починаються в нових місцях, потім наодинці, в закритій квартирі, потім в ночі і т д.Самостійно справитися повторюю з них не вийти.Пігулки тільки притупляють вашу психіку І як тільки ви перестаєте їх пити , цей стан ВИРІВНЮЄТЬСЯ , вони повертаються з новою силою. Звідки я це знаю? Я сама страждала на ПА більше 5 років.Все почалося з метро, потім я не могла їздити в автобусах, потягах. А літаки - то взагалі окрема тема була))))Дійшло до торговельних центрів, кінотеатрів, театрів ..... я просто задихалася і справитися з цим не могла.Коли почало нагрібати ВДОМА при закритих дверях на ключ я прийняла рішення - ВСЕ я так більше не можу.Я скоро попаду в дурку від цього стану. Я пропрацьовувала цей стан на протязі цього терміну з психологами і нажаль ні один мені не допоміг.В той час я вже почала вивчати психологію і напевно ПА це була одною з причин, що я тепер стала таким крутим спеціалістом. Бо все почалося з нею.Я шукала швидкі методи та вирішення її позбутися. Так я познайомилася з НГМ (психосоматикою) і сама собі опрацювала ПА. Зараз знаючи, як швидко можна їх позбутися, у моїх клієнтів ПА зникають за 2-3 сесії.Деяких за 1 сесію . Залежить від того, який час ви в них знаходилися.Тому чим швидше ви почнете працювати над ПА з спеціалістами, тим бистріше почнете бути спокійними та робити що хочете та бувати в тих місцях, яких хочете.Хіба що ПА це для вас вторинна вигода - вам потрібно страждати бо по іншому ви жити не вмієте !!!!!