Source
Вихідці з Бердичева | Заносимо хату в новий гемний сейл — MegaETH 🥳😎MegaETH позиціонує себе ...
2 680 Views/Reach
2025-10-24 17:25
Message №1560
Заносимо хату в новий гемний сейл — MegaETH 🥳😎MegaETH позиціонує себе як “перший real-time блокчейн” з повною сумісністю з Ethereum, зі швидкістю до 100 000 TPS і дуже низькою затримкою. Вже залучили значні інвестиції: seed-раунд, приватні раунди, зараз виходить на публічний сейл. Токен пару днів тому вийшов на премаркет ф'ючах Hyperliquid і вже малює ~5х до ціни сейлу (можливо буде плазма 2.0, де всі хто заносили в сейл зловили космічні ікси)Як занести в сейл?1️⃣ Реєструємось + проходимо KYC на платформі Sonar (до 27 жовтня)2️⃣ Підключаємо гаманець та свій акаунт Sonar на сторінці сейлу + підключаємо на цьому ж сайті свої соц.мережі3️⃣ Закидаємо свої USDT в мережі Ethereum з 13:00 UTC 27 жовтня (мінімум для участі — 2650$) на цьому сайті і вказуємо ціну покупки 0.099$4️⃣ Після завершення англійського аукціону буде розрахунок алокації (з 30 жовтня по 5 листопада), де ми взнаємо кількість своїх токенів5️⃣ 5 листопада зможемо вивести свої токениЯк пройти KYC на Sonar? Якщо проживаєте в ЄС, то просто даєте своє реальне місце проживання, а якщо таких документів немає, то рухаємось по пунктах нижче
1️⃣ Реєструємо акаунт на Paysend.com2️⃣ Вписуємо свої данні і будь яку адресу в ЄС3️⃣ Генеруємо виписку за 3 місяці англійською мовою4️⃣ Вибираємо в Sonar, що ми проживаємо в Європі і завантажуємо свої документи + виписку з Paysend❗️Ніби все дуже детально розписав, думаю має розібратись навіть повний ноль в крипті. Я буду заносити в цей сейл, але не так як більшість — буду робити не один акаунт, а декілька. Ви спитаєте мене, навіщо робити пару акаунтів, якщо можна зробити один, тк ліміти на акаунт там дуже великі, але згадайте плазму: вони роздали доволі непоганий дропчик тим хто заносив в сейл і думаю цей проект зробить так само, тому що тут крім як за сейл нема більше за що роздавати дроп, а він тут має бути з шансом 99%, всі проекти такого рівня виходять через дроп. Приймайте рішення самі, але якщо маєте вільний час, то я б ще парочку додаткових аканутів зробив в надії на жирний дроп. DYOR