Source
Вихідці з Бердичева | Як виносити з кожного Binance IDO тисячі$ профіту 🥳90% що завтра буде ...
3 200 Views/Reach
2025-04-09 19:31
Message №1422
Як виносити з кожного Binance IDO тисячі$ профіту 🥳90% що завтра буде нова ідошка, але як можете побачити, нагороди останнім часом роздають взагалі мізерні, тому вирішив зробити для вас постик, як виносити гарні сумки навіть не заносячи свої $BNB Спочатку коли ці сейли тільки набирали оберти, було смарт набирати лонги $BNB одразу на анонсі і забирати легкі 2-3% чистого руху, але з часом темка вмерла і зараз лонгувати взагалі не бажано, а навпаки після посту від Binance Wallet про початок IDO, можемо потихеньку набирати шорти і крити їх за 1-2 хвилини до кінця сейлу (останні рази виходило забрати ~2% чистого руху). Також помітив, що за пару секунд до кінця можна спробувати взяти легенькі лонги і закрити на першій зеленій палці (чели просто закривають свої хеджові позиції і ми якусь копійку з цього заберемо, але якщо не сильно шарите в цьому, то краще скіпайте і просто шортіть)❗️З таких мувів виходить забирати на кожному сейлі по 1-2к$ профіту, але тут DYOR, бо кожного дня ситуація на ринку міняється і потрібно швидко підлаштовуватись під це. Вчора ще інтернетом ширилась інформація, що в нових IDO якось буде використовуватись токен $CAKE. Якщо все таки зроблять так, що можна буде закидати цю монетку замість $BNB, то ідеї які написав вище відпадають і плотно лонгуєм $CAKE, бо токен не сильно великий, розкачати його буде в рази легше ніж бнб)