Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новини Волкова
Added 14 Jul 2024

Новини Волкова

@Volkov_news_ua
Number of subscribers: 6 056
Photos: 7,270
Videos: 2,600
Links: 1,270
Description:
Актуальні новини України та світу.
Source

Новини Волкова | Тепер поговоримо про Херсонську область.1. Окупанти продовжують працюв...

Telegram community logo - Новини Волкова Новини Волкова @Volkov_news_ua
1 800 Views/Reach 2025-04-04 20:49 Message №34255
Тепер поговоримо про Херсонську область.1. Окупанти продовжують працювати дронами по усьому, що рухається або стоїть цілим. Без усіляких проблем їх ФПВ переслідують машини по Херсону та атакують. Говорив і ще раз скажу, що Херсонська ОВА - брехуни, які занижують кількість знищених дронів. Якщо над таким містом, як Херсон цілий день літають мавіки, які заглушити можна звичайним РЕБом, то про ФПВ говорити нема чого. Також активно по місту працює артилерія ворога. Звичайно хаотично. Бʼють по місцевим, їм пофіг. 2. Ще гірше ситуація по області. РЕБу майже немає ні в селах на 0, ні далі. Де воно все я не знаю. Чи стає в цьому плані ситуація гірше з кожним днем? ТАК. 3. Острова. Бої продовжуються, робота по окупантам також йде. Все що можна зробити, ми робимо.4. Лівий берег. Провели ротацію, приїхало багато нових окупантів. Ділянку знають погано, тому працюють по усьому живому на сусідньому березі. Багато місцевих, що ми знали вже залишились без будинків. Будь-яка машина атакується. Навіть, якщо це машина місцевого, який везе гуманітарну допомогу односельчанам, тому що наші прекрасні чиновники бояться туди їздити, а люди їсти хочуть і пити хочуть. 5. Евакуація.Багато людей питають, чому ці люди не виїжджають з цих сел? Цим людям немає куди їхати. Наша держава настільки хуйово відноситься до таких людей, що вони згодні сидіти там без нічого в підвалах, чим жити бозна де. За стільки років, маючи ще стільки землі (поки не проданої) можна було збудувати десятки невеликих містечок для таких людей, а не селити в гуртожитки і потім виселяти. Але краще виділити гроші на телемарафон, якісь тупі серіали, відбори на Євробачення. 6. І ще трохи про окупантів. Вони створили ФПВ-школи, в яких вчать пілотів управляти дронами, а практику проходять в Херсонській області, знову ж таки працюючи по усьому живому. 7. Загрози наступу на Херсонську область немає!Підтримати збір