Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Нетворк на Мільйон
Added 06 Jan 2025

Нетворк на Мільйон

@Viktor_Dombovetskyi_channel
Number of subscribers: 1 976
Photos: 310
Videos: 62
Links: 204
Description:
Канал @viktor_dombovetskyi — коуча власників бізнесів та C-Level. Тут про нетворкінг та побудову глибоких звʼязків. Розкриваю звʼязок між вашим доходом та оточенням. Давайте знайомитись! 👉 t.me/Viktor_Dombovetskyi_channel/902
Source

Нетворк на Мільйон | Мій досвід та помилки в нетворкінгу🦚Нещодавно відвідав Rivne Invest Fo...

Telegram community logo - Нетворк на Мільйон Нетворк на Мільйон @Viktor_Dombovetskyi_channel
553 Views/Reach 2026-05-12 09:36 Message №1068
Мій досвід та помилки в нетворкінгу🦚Нещодавно відвідав Rivne Invest Forum - найбільшу інвестиційну подію України весни 2026.Порахував, що за 8 годин івенту:🔹провів 12 розмов з уже знайомими мені підприємцями та інвесторами 🔹познайомитися лише з 1 новою людиноюЗагалом непогано, враховуючи, що моя головна ціль була послухати інвестиційні новини від спікерів та краще відчути настрої на ринку. Тому більшість часу я був у залі та реально слухав, нотував і аналізував виступи гостей на сцені. А ще вболівав за моїх клієнтів на сцені.Які ж помилки в нетворкінгу я зробив:1️⃣Занадто довгі розмови. Хоч це було кайфово та глибоко, я був радий щиро бачити знайомі обличчя. Але можна було деякі з комунікацій перевести в формат «давай зідзвонимось після форуму і договоримо без поспіху». Бо і так піднялись глибокі теми, які ми не встигли нормально обговорити 2️⃣Забув просити моїх знайомих «А з ким ти міг би мене познайомити зараз». Через це так мало нових знайомств. 3️⃣Посоромився задати питання двом спікерам. В останній момент подумав «та це тупі питання, тут всі точно в темі. Це лише я не шарю цих нюансів». Відповідно, не привернув увагу до себе. Та й питання як виявились не такі вже й банальні.Хтось скаже «та ладно, це дрібниці». А для мене відвідування бізнес подій це інвестиція часу, $ та енергії. І тому я хочу отримувати максимум. Бо цей час я міг провести з родиною, подорожувати, писати книгу чи дивитись на поплавок свого спінінга під час весняної покльовки на озері.Бажаю всім ефективного нетворкінгу та швидкого досягнення поставлених цілей