Source
Управлінська читанка | Чому я не люблю агенції з абонентською оплатою?Це може бути новачок: м...
1 190 Views/Reach
2026-04-22 04:53
Message №156
Чому я не люблю агенції з абонентською оплатою?Це може бути новачок: ми тільки стартуємо, але маємо дуже професійних фахівців, тож, будь ласка, дайте нам шанс. І ми можемо повірити.Це може бути дуже відома компанія з топу: ми дуже круті, але нас ще треба собі колись дозволити. І в якийсь момент ти приходиш, бо за їхню ціну розраховуєш отримати результат.Але результат завжди один: ти стаєш однією з чарунок в їхньому стільнику, який дає мед пасічнику та годує бджіл. Тобі дають одного з їх фахівців (або єдиного найкращого, якщо мова про новачків), менеджера, потім змінюють і того, і іншого. Ти платиш і за основну послугу, і за її менеджмент, і за бренд, а натомість отримуєш у кращому випадку пояснення, чому все працює не так, як ти очікував. А у найгіршому — шкоду своєму бізнесу та прямі фінансові втрати. Так було і колись, і зараз. Так було зі PPC, і з SMM, і з SEO. І чим довше я спостерігаю це явище, тим більше переконуюся — вся експертиза, яка працює на розвиток бізнесу, має знаходитися та зрощуватися всередині твоєї компанії. Тільки так можна забезпечити розуміння контексту та максимальне залучення задля найкращого результату.Тому агенція для мене віднині — це проєктна робота за конкретним запитом, не більше того. Це єдиний спосіб зберегти зв'язок між потребами бізнесу та результатом.