Source
Управлінська читанка | Кожного разу, коли я розповідаю про силу команди засновників, хтось об...
2 460 Views/Reach
2025-08-06 07:39
Message №151
Кожного разу, коли я розповідаю про силу команди засновників, хтось обов’язково запитає: «А як вам вдається не сваритися?». І я завжди відповідаю — а нам і не вдається, бо періодично це таки відбувається 😂Насправді, конфліктні чи напружені ситуації виникають постійно, але головне в них — дотримуватись певних, іноді навіть негласних правил, які дозволяють підтримувати цю систему.Готовий поділитися ними 😎1. Потрібно розділяти ролі, в яких ми взаємодіємо.Одне й те саме запитання має по-різному звучати і мати різний вплив залежно від того, в якій ролі ми його ставимо. Питання C-level управлінця підпорядковуються формальній ієрархії (навіть якщо її немає), а партнерські обговорення мають завжди відбуватися на рівних.2. Не дозволяти робочим чи партнерським питанням впливати на особисте. І навпаки.Ми можемо напружено обговорювати суто операційне питання, але в іншому чаті паралельно цікавитися, як минула ніч після обстрілу. Так роблять дорослі та зрілі люди.3. Ставитися з повагою одне до одного, ніколи не переходити на особисте.Це наче удар нижче пояса, який не можна собі дозволяти, бо далі — тільки прірва спілкування та стосунків.4. Не перебивати одне одного, дати висловитися кожному, з повагою ставитися до думок інших.Цьому й мені доводиться постійно вчитися у партнерів, бо можу бути і емоційним, і маніпулювати думками. Добре, що є кому мені про це сказати.5. Завжди пам’ятати, навіщо ми зібралися та куди разом прямуємо.Думаю, стати єдинорогом та лідером ринку набагато важливіше, ніж у моменті голосно довести свою «правоту» та зробити так, щоб усі навколо погодилися з моєю думкою — «єдино правильною», звісно ж.⸻Учора ми втрьох з моїми хлопцями провели продуктову зустріч. Запланували на неї пів години, але ледве впоралися за півтори з гаком. І наприкінці зустрічі я помітив, що ми жодного разу не посварилися.Правила працюють 🥰