Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Укренерго
Added 03 May 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Number of subscribers: 101 411
Photos: 1,570
Videos: 198
Links: 3,390
Description:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Number of subscribers

101 411
Average/Day:: -25
Average/Week:: -224
Average/Month:: -1291

👁️ Average views per message

19 470
Average/Day:: 20,800
Average/Week:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Messages per Day

2.6
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 2.6

Status change history

Officially confirmed 2026-01-30
Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 61,900 24-10-18 07:47
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання тримається на рівні, що відповідає сезонним показникам🔹 Через бойові дії та з інших причин на ранок знеструмлені 552 населених пунктів🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період найбільш продуктивної роботи СЕС – з 10:00 до 16:00СПОЖИВАННЯСпоживання відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 18 жовтня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня – у четвер. Вчора, 17 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,7% вищим, ніж попереднього робочого дня – у середу, 16 жовтня. Причина зростання споживання – подальше зниження температури повітря на всій території України та масове використання обігрівачів, зокрема – у вечірні години. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян. На енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. В години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому користуватись потужними електроприладами краще у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 8 267 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 402 МВт.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 552 населених пунктів.Зокрема, через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій і Харківській областях. З технічних причин – є знеструмлені споживачі на Сумщині.🔹 Facebook 🔹 YouTube 🔹 Instagram 🔹 Linkedin
👁 45,200 24-10-17 08:04
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання зростає через зниження температури🔹 Через бойові дії та з інших причин на ранок знеструмлені 486 населених пунктів🔹 За можливості, користуйтесь потужними електроприладами у денні години – з 10:00 до 16:00СПОЖИВАННЯСпоживання зростає. Сьогодні, 17 жовтня, його рівень, станом на 9:30, був на 1,5% вищим, ніж в цей час попереднього дня. Вчора, 16 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,7% вищим, ніж попереднього робочого дня – у вівторок, 15 жовтня. Причина зростання споживання – зниження температури повітря на всій території України.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян. На енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. В години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому користуватись потужними електроприладами краще у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 8 350 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1402 МВт.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 486 населених пунктів.Зокрема, через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській областях. 🔹Facebook      🔹YouTube      🔹Instagram      🔹Linkedin
👁 49,800 24-10-16 07:40
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 З технічних причин знеструмлена частина споживачів у Херсонській і Миколаївській областях🔹 Споживання зростає через зниження температури🔹 За можливості, користуйтесь потужними електроприладами у денні години – з 10:00 до 16:00АВАРІЙНІ ВІДКЛЮЧЕННЯЧерез технічні проблеми – на ранок знеструмлені споживачі у частині Миколаївської та Херсонської областей (включно з обласними центрами – Миколаєвом і Херсоном). Наразі енергетики вже працюють над усуненням причин відключення. Протягом кількох годин усі споживачі мають бути заживлені. СПОЖИВАННЯСпоживання зростає. Сьогодні, 16 жовтня, його рівень, станом на 9:30, був на 2,5% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у вівторок. Вчора, 15 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,9% вищим, ніж попереднього робочого дня – у п’ятницю, 11 жовтня. Причина зростання споживання – зниження температури повітря на всій території України.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян. На енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. В години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому користуватись потужними електроприладами краще у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 9 142 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 1402 МВт.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 509 населених пунктів.Зокрема, через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Херсонській областях. З технічних причин є знеструмлені споживачі на Херсонщині, Миколаївщині та Кіровоградщині.🔹 Facebook 🔹 YouTube 🔹 Instagram 🔹 Linkedin
👁 62,100 24-10-15 07:55
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання зростає через зниження температури🔹 Через бойові дії та з інших причин на ранок знеструмлені 495 населених пунктів🔹 За можливості, користуйтесь потужними електроприладами у денні години – з 10:00 до 16:00СПОЖИВАННЯСпоживання зростає. Сьогодні, 15 жовтня, його рівень, станом на 9:30, був на 3% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у понеділок. Вчора, 14 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,3% вищим, ніж попереднього робочого дня – у п’ятницю, 11 жовтня. Причина такої динаміки – зниження температури повітря на всій території України.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян. На енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. В години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому користуватись потужними електроприладами краще у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 6 478 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 1400 МВт.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 495 населених пунктів.Зокрема, через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Миколаївській областях. З технічних причин є знеструмлені споживачі у Сумській, Запорізькій і Київській областях.🔹 Facebook 🔹 YouTube 🔹 Instagram 🔹 Linkedin
👁 40,500 24-10-08 16:02
​​Укренерго увійшло до топ-50 найкращих роботодавців України, за версією NV та Odgers Berndtson. Критерії, за якими експерти оцінювали учасників рейтингу – це підтримка ветеранів та їхніх родин, матеріальна й нематеріальна мотивація персоналу, а також підтримка добробуту співробітників. Наша компанія завжди прагнула тримати високі стандарти соціальної відповідальності, а з повномасштабним вторгненням – ми ще більше сфокусувались на проєктах, які мають на меті підтримку співробітників. 🔹 Проєкт “Разом” для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин. Наразі шестеро випускників першого потоку успішно освоїли професію електромонтера, п'ять із них – вже працюють на підстанціях. Унікальність програми в тому, що всі учасники офіційно працевлаштовані з першого дня навчання та мають всі переваги і гарантії від компанії. 🔹 Проєкт “Разом” для мобілізованих і демобілізованих співробітників «Укренерго». Понад 10 мільйонів гривень склали одноразові виплати мобілізованим працівникам від початку повномасштабного вторгнення. Кожен майбутній захисник гарантовано отримує 25 000 грн. Також для всіх співробітників-ветеранів діє програма розширеного медичного страхування, надається психологічна та юридична підтримка. 🔹 На 21 мільйон гривень цього року «Укренерго» компенсувало вартість оренди житла для співробітників, що втратили свої домівки внаслідок російської агресії або змушені були переїхати у більш безпечні регіони країни.🔹 Понад 30 мільйонів гривень компанія виплатила цьогоріч своїм співробітникам за виконання робіт у зоні підвищеного ризику – зокрема, на прифронтових територіях. Вважаємо, що це мінімум, який ми можемо зробити для людей, що є справжніми героями.🔹 100% співробітників мають медичне страхування за рахунок компанії.🔹 4 тисячі путівок на оздоровлення для майже 2000 співробітників та членів їхніх родин було придбано з компенсацією до 80% вартості. Вдячні організаторам рейтингу за високу оцінку роботи «Укренерго». Обіцяємо не зупинятись і лише покращувати власні здобутки.
👁 46,700 24-10-04 14:51
В умовах постійних російських ракетно-дронових атак на українську енергосистему, можливість швидкого відновлення пошкодженого обладнання – така ж важлива, як і ефективна робота ППО. Це добре розуміють наші міжнародні партнери, що підтверджує обсяг технічної допомоги, яку отримує Україна. Необхідність продовження такої підтримки обговорив директор з інвестицій НЕК «Укренерго» Олег Павленко з адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку USAID Самантою Пауер. Вчора, під час відвідання енергооб’єкта у західному регіоні України, вони ознайомилися з роботою обладнання, безперебійність якої стала можливою завдяки допомозі американських партнерів, наданої для ремонту та заміни пошкодженої інфраструктури. Загалом з початку повномасштабного вторгнення пакет допомоги НЕК «Укренерго» за ініціативою USAID «Проект енергетичної безпеки» вже перевищив 126 мільйонів доларів США. Частина обладнання вже доставлена й перебуває в роботі, частина – законтрактована. Ця допомога є дуже важливою для енергетичної безпеки та стійкості України з огляду на тривалі терміни виробництва певного обладнання, зокрема автотрансформаторів. Окрім допомоги обладнанням, USAID також надає підтримку в облаштуванні захисних споруд на ключових обʼєктах «Укренерго». Це дозволяє вберегти найбільш цінне і дефіцитне устаткування від повітряних атак ворога. Дуже вдячні партнерам за допомогу. Завдяки наполегливій і героїчній роботі українських енергетиків та постійній підтримці міжнародних партнерів – світло в оселях українців загасити не вдасться нікому.
👁 37,900 24-09-20 09:46
​​«Укренерго» налагоджує співпрацю із закладами вищої освіти для якісної підготовки кадрів. 19 вересня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між нашою компанією і Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова. Документ передбачає участь «Укренерго» у визначенні змісту та обсягів підготовки майбутніх спеціалістів, створення компанією оптимальних умов для ефективного проходження практики студентами, стажування викладачів на виробництві, сприяння працевлаштуванню випускників.«Ми постійно дбаємо про залучення молодих фахівців. Тому активно розвиваємо співпрацю з вищими навчальними закладами, організуємо для студентів практику, реалізуємо програму стажування Energy Hub та сприяємо наближенню навчальних програм вишів до виробничих реалій компанії. Наша мета – створення умов для посилення колективу молодими амбітними спеціалістами, які вже мають актуальні, релевантні запитам «Укренерго», знання і не потребують тривалого донавчання та професійної адаптації, – зазначила директор з управління персоналом НЕК «Укренерго» Людмила Єропкіна.Передбачається, що за участі фахівців компанії будуть створені онлайн-лекції та дистанційні курси з основ електроенергетики для студентів Харківського університету. Зі свого боку – співробітники «Укренерго» зможуть підвищувати кваліфікацію на курсах з енергоменеджменту, розвивати компетенції з питань впровадження сучасних технологій та систем управління. Харківський університет імені О. М. Бекетова став уже восьмим закладом вищої освіти, з яким «Укренерго» уклало угоду про співпрацю. Підписаний Меморандум буде сприяти зближенню академічної та галузевої наук, що є дуже важливим, враховуючи швидкість технічного прогресу, модернізацію обладнання та потреби «Укренерго» у кваліфікованому персоналі.
👁 47,200 24-09-19 07:54
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Через ворожий обстріл вночі знеструмлювались Суми та частина області🔹 Внаслідок бойових дій та з інших причин на ранок знеструмлені 545 населених пунктів🔹 З 16:00 до 22:00 зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергіїНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог атакував енергооб’єкт на Сумщині. Внаслідок цього знеструмлювалось м. Суми та частина Сумської області. На ранок всі споживачі заживлені. СПОЖИВАННЯСпоживання знизилось. Сьогодні, 19 вересня, його рівень, станом на 9:30, був на 4,3% нижчим, ніж в цей же час у середу, 18 вересня. Вчора добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у вівторок, 17 вересня.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Тому сьогодні зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії у вечірні години. Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 16:00 до 22:00.  ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 17 879 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1532 МВт.ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 545 населених пунктів.Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській,  Миколаївській областях.З технічних причин є знеструмлені споживачі на Київщині, Чернігівщині та Дніпропетровщині. 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹Instagram   🔹Linkedin
👁 50,300 24-09-18 07:46
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Рівень споживання зростає🔹 Через бойові дії та з інших причин знеструмлені 522 населені пункти🔹 Внаслідок негоди знеструмлені 6 населених пунктів на ДніпропетровщиніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог повторно атакував енергооб’єкт на Сумщині. Внаслідок атаки БПЛА виникла пожежа, до ліквідації залучались підрозділи ДСНС. Знеструмлень не було. Споживачі м.Суми та Сумського району, які залишались без електропостачання після обстрілів попередньої доби, наразі вже заживлені. СПОЖИВАННЯСпоживання зростає. Сьогодні, 18 вересня, його рівень, станом на 9:30, був на 2,6% вищим, ніж в цей же час у вівторок, 17 вересня.  Вчора добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у понеділок, 16 вересня.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Тому сьогодні зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії у вечірні години. Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 16:00 до 22:00.  ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 17 732 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1510 МВт.ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 522 населені пункти.Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Запорізькій, Харківській, Чернігівській, Миколаївській, Херсонській областях.Через негоду на ранок були знеструмлені 6 населених пунктів на Дніпропетровщині.  З технічних причин є знеструмлені споживачі у Київській та Чернігівській областях. 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹Instagram   🔹Linkedin
👁 56,600 24-09-17 08:06
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Вночі ворог атакував енергооб’єкти на Сумщині🔹 Через бойові дії та з інших причин знеструмлені 975 населених пунктів🔹 Понад 50 населених пунктів знеструмлені через наслідки негодиНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог атакував енергооб’єкти на Сумщині. Внаслідок цього на ранок знеструмлені м.Суми та частина Сумської і Чернігівської областей. Енергетики працюють над усуненням завданих пошкоджень. До вечора електропостачання мають відновити. СПОЖИВАННЯСьогодні, 17 вересня, рівень споживання електроенергії, станом на 9:30, був на 1,2% вищим, ніж в цей же час у понеділок, 16 вересня.  Вчора, 16 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у п’ятницю, 13 вересня.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Тому сьогодні зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії у вечірні години. Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 16:00 до 22:00.  ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 16 943 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1532 МВт.ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 975 населених пунктів.Через бойові дії є нові знеструмлення у Сумській, Донецькій, Чернігівській, Херсонській, Харківській областях.Через негоду на ранок були знеструмлені понад 50 населених пунктів. Переважно – на Хмельниччині, а також у Чернігівській і Дніпропетровській областях.  З технічних причин є знеструмлені споживачі у Запорізькій, Дніпропетровській і Полтавській областях. 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹Instagram   🔹Linkedin