Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Укренерго
Added 03 May 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Number of subscribers: 101 385
Photos: 1,570
Videos: 198
Links: 3,390
Description:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Number of subscribers

101 385
Average/Day:: -26
Average/Week:: -219
Average/Month:: -1269

👁️ Average views per message

19 470
Average/Day:: 20,800
Average/Week:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Messages per Day

2.6
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 2.6

Status change history

Officially confirmed 2026-01-30
Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 28,700 25-09-12 15:50
«На підстанції я був зранку. Те, що я побачив, можна описати лише одним словом — пекло. Усюди диміло й палало. Дуже важко було почати ліквідацію наслідків «прильоту», адже тієї ночі на підстанції загинув мій товариш. Емоції переповнювали. Крім того, ми розуміли, що може знову прилетіти, а тому потрібно якнайшвидше приступати до аварійно-відновлювальних робіт». Такими спогадами про один з найскладніших днів у своїй трудовій біографії ділиться Сергій, електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв.  Це було 11 вересня 2022 року — під час першої масованої ворожої атаки на об’єкти «Укренерго». На підстанцію пана Сергія тоді прилетіли 4 крилаті ракети. Дві тонни вибухівки не лише знищили обладнання, а й забрали життя наших колег. Відтоді саме у цю дату ми вшановуємо пам’ять загиблих на роботі енергетиків.   «Внаслідок обстрілу був знищений головний щит керування, пошкоджені всі силові та автотрансформатори. Один із них бійці ДСНС гасили понад добу. Без електроенергії  залишились майже півтора мільйона споживачів. Наші фахівці разом з колегами із обленерго розробили нові схеми живлення знеструмлених районів. І вже через 4 години їм вдалося відновити електропостачання більшості домівок», — розповідає пан Сергій.  Далі була важка праця. Весь ремонтний персонал працював на межі своїх можливостей. Уже за місяць вдалось змонтувати нову будівлю щита керування та відновити схеми живлення. Але — знову прицільний ракетний обстріл і все, що було зроблено, вдруге зруйновано вщент. Починати відновлення довелося спочатку. Але ні в кого не опустились руки. Всі розуміли, що виконувати роботу треба. Що світло потрібно всім. За три роки від початку масованих російських атак на енергосистему — на робочих місцях загинули вже 13 працівників «Укренерго». Багато наших колег були поранені. Щодня енергетики йдуть на роботу, знаючи що перебувають під прицілом. Дякуємо всім колегам за мужність і самовіддачу. Схиляємо голови у пам’ять про полеглих.
👁 38,100 25-09-12 09:47
Ефективність використання наданої міжнародної допомоги, актуальні потреби українських енергетиків у підтримці з боку європейських партнерів, а також стан підготовки української енергосистеми до роботи в осінньо-зимовий період. Ці теми Наглядова рада НЕК «Укренерго» обговорила в Брюсселі з Мехтільд Версдерфер, заступницею Генерального директора Генерального директорату Європейської Комісії з питань енергетики. До зустрічі також долучилося Правління компанії в онлайн-режимі.«В умовах постійних російських обстрілів підтримка європейських партнерів щодо захисту та відновлення енергетичної інфраструктури є надзвичайно цінною. Ми щиро вдячні європейським інституціям за своєчасну та всебічну допомогу, особливо в контексті підготовки до опалювального сезону. Не менш важливим є й підтвердження готовності до подальшої співпраці, адже це має стратегічне значення як для нашої компанії, так і для українського енергетичного сектору загалом», – зазначив голова Наглядової ради НЕК «Укренерго» Єппе Кофод.Зі свого боку пані Версдерфер заявила: «Європейська комісія непохитно підтримує Україну в умовах, коли країна змушена захищати свою енергетичну систему від постійних російських атак. НЕК «Укренерго» та енергетичний сектор України загалом проявили надзвичайну стійкість, і ми пишаємося тим, що надаємо негайну та постійну підтримку для забезпечення електропостачання, відновлення пошкодженої інфраструктури та підготовки до зимового опалювального сезону. Наше партнерство виходить за рамки аварійної допомоги: ми прагнемо просувати регуляторні реформи в Україні для гармонізації зі стандартами ЄС, зміцнення стійкості та прискорення інтеграції енергетичних ринків. Ця співпраця надзвичайно важлива для майбутнього України в Європейському Союзі».Сторони обговорили подальшу інтеграцію України в європейський енергетичний простір, а також підтримку з боку Європейської Комісії у цьому процесі. Важливим напрямом спільної роботи є створення передумов для об’єднання ринків (market coupling). Серед наступних пріоритетних кроків – подальша гармонізація національного законодавства з європейськими нормами та поступове приєднання НЕК «Укренерго» до європейських платформ балансування, які забезпечують обмін резервами при паралельній роботі європейської енергосистеми.Також керівництво компанії ознайомило колег зі Стратегією «Укренерго» на наступні 10 років. Це комплексний документ, що визначає основні напрями розвитку компанії та загалом української енергосистеми у середньостроковій перспективі. Зокрема, обговорювалися плани щодо розвитку інтерконекторів та побудови нової генерації, децентралізації енергосистеми та інших важливих аспектів її роботи.
👁 80,300 25-09-11 08:01
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих енергетиків. Три роки тому, 11 вересня 2022 року, відбувся перший масований ракетний удар по енергетичній інфраструктурі, що забрав життя наших колег. Цього дня щороку ми згадуємо всіх, кого втратили. Загалом від початку масованих атак на енергосистему на робочих місцях внаслідок ворожих обстрілів загинули 13 цивільних працівників «Укренерго». 11 з них — під час виконання професійних обов’язків. Олександр Фіров, Світлана Курілович, Олександр Холодний, Олександр Шабаршин, Федір Піха, Олег Зима, Дмитро Мітін, Денис Новіков, Дмитро Камінний, Максим Шаргородський, Віктор Паламарчук, Олег Горак, Олександр Іценко. Понад 250 наших колег сьогодні захищають свободу й незалежність України зі зброєю в руках. І серед них ми маємо гіркі втрати: 18 захисників «Укренерго» вже ніколи не повернуться до роботи в компанії. Вічна слава героям. Тарас Мисик, Євген Кіщенко, Олег Косовненко, Вадим Заволінковський, Олександр Бизин, Олег Пекар, Олександр Плахута, В’ячеслав Хитрий, Євген Полях, Сергій Новаков, Яр Батог, Олександр Голод, Ігор Личак, Максим Косенко, Сергій Заворотний, Назар Петриків, Дмитро Шумик, Сергій Харченко. Ми завжди будемо шанувати пам’ять кожного з них — і тих, хто в цивільному одязі забезпечував стабільну роботу енергосистеми, і тих, хто у військовій формі боронив країну на фронті. Життєписи полеглих під час війни працівників «Укренерго» можна переглянути на сайті компанії. Посилання на розділ «Меморіал загиблих співробітників» — тут. Висловлюємо щирі співчуття родинам і друзям усіх полеглих. Світло, яке вони несли людям, ніколи не згасне.
👁 26,800 25-09-10 07:45
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знижується🔹Через негоду знеструмлені 11 населених пунктів у двох областях 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 15:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знижується. Сьогодні, 10 вересня, станом на 9:30, воно було на 1,2% меншим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – сонячна погода на більшій частині території України, яка зумовлює високу ефективність роботи побутових СЕС. Вчора, 9 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,3% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 8 вересня. Необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час – наразі зберігається. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 15:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, сильні пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 11 населених пунктів у двох областях. Бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях. Заживлення усіх знеструмлених абонентів очікується до кінця поточної доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 26,000 25-09-09 07:45
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зростає🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 15:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зростає. Сьогодні, 9 вересня, станом на 9:30, воно було на 4,3% більшим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина – встановлення хмарної погоди у західних та південних регіонах України, яка знижує ефективність роботи СЕС. Вчора, 8 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2% меншим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 5 вересня.Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 15:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 26,000 25-09-08 08:19
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знижується🔹 Внаслідок ворожих обстрілів були знеструмлені споживачі у кількох регіонах🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВМинулої доби ворог масовано атакував енергооб’єкти у кількох областях. Внаслідок цього були локальні відключення споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи тривають, більшу частину споживачів на ранок понеділка вже вдалося заживити. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 8 вересня, станом на 9:30, воно було на 4,1% меншим,  ніж в цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю, 5 вересня. Причина — ясна погода на всій території України. Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 7 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,8% меншим, ніж максимум попередньої неділі, 31 серпня.Враховуючи погодні умови, сьогодні доцільно перенести активне енергоспоживання на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 27,800 25-09-05 13:14
Робота диспетчера — це величезна відповідальність та постійна готовність до неочікуваних викликів. Понад 15 років роботи в такому режимі — зробили старшого диспетчера НЕК «Укренерго» Андрія загартованим професіоналом, якого складно чимось здивувати.  Перший день повномасштабного вторгнення наш колега запам’ятав на все життя: «Я прокинувся у своїй квартирі на Лівому березі Києва від вибухів, що лунали з боку Броварів. За кілька годин у мене мала б початись робоча зміна — перша після від’єднання ОЕС України від енергосистем росії та білорусі. Одразу стало ясно: цей день не буде схожим на жоден інший. Мій колега приїхав на робочу зміну разом з родиною — тому що біля їхнього будинку росіяни атакували військову частину. Я прибув на зміну в абсолютно нових умовах — війна, ізольована робота енергосистеми, де частоту в мережі тепер регулюємо тільки ми. Згодом почалися дзвінки. З Каховської ГЕС повідомили, що на станції танки — не наші. Потім — повідомлення про ворожу техніку на Чорнобильській АЕС. І так дзвінок за дзвінком».  Попри хаос та гуркіт вибухів на підступах до Києва — пан Андрій та його колеги втримали ізольовану енергосистему України в робочому стані. І у перший день повномасштабної війни, і у всі наступні. А згодом був не менш важливий крок — синхронізація української енергосистеми з об’єднаною мережею континентальної Європи.  Найголовніше — це чітко розуміти, для кого і заради чого ти працюєш. «Диспетчер і споживач мають діяти спільно. Я хочу попросити людей чути наші заклики до ощадливого споживання. Якщо є можливість відключити бойлер або не вмикати перфоратор у години пікового споживання — будь ласка, зробіть це. А ми зробимо так, щоб у ваших оселях завжди було світло», — каже наш колега.  Дякуємо Андрієві та усім його колегам-диспетчерам за невтомну працю, мужність та відданість справі. Незламність справді не згасає. І ви це довели.
👁 31,700 25-09-05 07:51
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам 🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 5 вересня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що і в цей же час попереднього дня — у четвер. Вчора, 4 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня — у середу, 3 вересня. Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 26,800 25-09-04 07:28
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зростає 🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зростає. Сьогодні, 4 вересня, станом на 9:30, воно було на 3,6% більшим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина – хмарна погода у деяких північно-східних і західних регіонах, яка зумовлює зниження ефективності роботи побутових СЕС. Вчора, 3 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 2 вересня. Необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час – наразі зберігається. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 16:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 28,800 25-09-03 07:34
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зменшується🔹Зберігається необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зменшується. Сьогодні, 3 вересня, станом на 9:30, воно було на 3,1% меншим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – сонячна погода на більшій частині території України, яка зумовлює високу ефективність роботи побутових СЕС. Вчора, 2 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,6% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 1 вересня. Необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час – наразі зберігається. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 17:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin