Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Укренерго
Added 03 May 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Number of subscribers: 101 385
Photos: 1,570
Videos: 198
Links: 3,390
Description:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Number of subscribers

101 385
Average/Day:: -26
Average/Week:: -219
Average/Month:: -1269

👁️ Average views per message

19 470
Average/Day:: 20,800
Average/Week:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Messages per Day

2.6
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 2.6

Status change history

Officially confirmed 2026-01-30
Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 54,000 25-12-23 08:15
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову атаку на енергосистему🔹У всіх регіонах України наразі застосовуються аварійні відключення🔹У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив чергову, вже дев’яту з початку року, масовану атаку на енергосистему України. Внаслідок цього – на ранок майже повністю знеструмлені споживачі у Рівненській області. Також є зумовлені обстрілами знеструмлення на Вінниччині, Хмельниччині, Чернігівщині, Житомирщині та у Донецькій, Дніпропетровській і Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи будуть розпочаті, як тільки це дозволить безпекова ситуація. На Одещині – триває ліквідація кількох поспіль масованих ударів по енергетичній інфраструктурі регіону, значна кількість споживачів залишається знеструмленою. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Через масовану ракетно-дронову атаку на енергосистему – у більшості регіонів України наразі застосовані аварійні відключення. Попередньо оприлюднені обленерго графіки погодинних відключень наразі не діють. Аварійні знеструмлення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 23 грудня, станом на 6:45, його рівень був таким же, як в цей час попереднього робочого дня – у понеділок. Вчора, 22 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 2,6% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 19 грудня. Причина – зниження температури повітря на всій території України.У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 29,700 25-12-19 15:55
Енергетик у третьому поколінні. Пан Артем вже 18 років працює в «Укренерго». На підстанції, де 40 років відпрацював його батько, і так само 40 років – трудився дід.  Починав наш колега електрослюсарем. Згодом став майстром. А за рік після початку повномасштабної війни – очолив підстанцію, яку добре знає змалечку. І саме тому, що місце роботи давно стало «рідним», дуже болісно було бачити його руйнування внаслідок російських атак. Масштаби ушкоджень під час перших ракетних ударів вражали. Скажімо, після одного з ударів – бочка вагою 3,5 тонни відлетіла майже на 100 метрів, зносячи все на своєму шляху.  «Таких руйнувань ми ще не бачили. Було все пошкоджено і розбито. Складно дивитись, як праця твого власного життя і життя твоїх батьків –  вщент руйнується. Відновлювати все це було складно фізично, але ми справлялися. Кожен знав, що треба все якомога швидше полагодити, щоб дати людям світло. Ми старались і робили все, що в наших силах. Вже на 3 день після атаки – заживили власні потреби підстанції. Працювали цілодобово. Один з автотрансформаторів ввели в роботу 14 лютого. Тоді, між собою, назвали його «Валентинчиком», – розповідає пан Артем.   Після того – були ще нові й нові «прильоти». Багато разів роботу доводилось починати спочатку. «Після стількох обстрілів і уражень – зараз для нас майже немає чогось неможливого. Як би складно не було, щоразу все відбудовуєм і заживлюємо. Що дає для цього сили? Передусім – розуміння, що ми працюємо для України і українців, для своїх родин і друзів. З кожною новою атакою – робота стає все важчою. Але ми не здаємось, робимо свою справу. Мене тримає віра у мій персонал і підтримка людей. Ми знаємо, заради чого працюємо. І світло – завжди перемагає темряву», – стверджує наш колега. Дякуємо панові Артему та всім його підлеглим за справді нелегку роботу. Ворог може нищити обладнання, але міць енергосистеми тримається на людях. І завдяки таким колегам – ми певні, що навіть після найжорстокіших атак врешті засяє світло. Незламність не згасає!
👁 41,500 25-12-18 08:28
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Триває ліквідація наслідків російських атак на енергооб’єкти🔹У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог здійснив атаки на енергооб’єкти у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі на Черкащині, Миколаївщині та Запоріжжі. Аварійно-відновлювальні роботи тривають у всіх постраждалих регіонах. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Внаслідок попередніх масованих атак на енергосистему – у більшості регіонів України сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення. Час застосування вимушених знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 18 грудня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у середу. Вчора, 17 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 16 грудня. У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 40,800 25-12-17 08:04
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Тривають аварійно-відновлювальні роботи 🔹У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВ усіх постраждалих від російських обстрілів регіонах тривають аварійно-відновлювальні роботи. Більшість знеструмлених внаслідок масованих ракетно-дронових атак споживачів на Одещині – уже заживлена. Енергетики роблять усе можливе, щоб максимально швидко повернути в роботу все пошкоджене ворогом обладнання. Внаслідок попередніх масованих атак на енергосистему – у більшості регіонів України сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення. Час застосування вимушених знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 17 грудня, станом на 9:30, його рівень був на 2,2% вищим,  ніж в цей час попереднього дня – у вівторок. Причина – хмарна погода у більшості регіонів України, а також менший, порівняно з попередньою добою, обсяг застосованих заходів обмеження споживання. Вчора, 16 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у понеділок, 15 грудня. У тих регіонах, де застосовуються погодинні відключення, сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 40,700 25-12-16 09:16
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Внаслідок ворожих обстрілів – знеструмлені споживачі на Донеччині🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог здійснив атаки на енергооб’єкти у кількох областях. Внаслідок цього – на ранок повністю знеструмлені споживачі на підконтрольній частині Донеччини. Аварійно-відновлювальні роботи в регіоні вже розпочалися. Також є нові знеструмлення на Дніпропетровщині та Миколаївщині. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу. Внаслідок попередніх масованих ракетно-дронових атак на енергосистему – у більшості регіонів України сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення. Час застосування вимушених знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні. Через складну ситуацію в енергосистемі – у Харківській області на ранок застосовані аварійні відключення. Попередньо оприлюднені графіки знеструмлень в області наразі не діють. Аварійні відключення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії тримається на рівні, що відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 16 грудня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у понеділок. Вчора, 15 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 5,8% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 12 грудня. Причина змін – застосування меншого обсягу заходів обмеження споживання у більшості регіонів України. У регіонах, де сьогодні застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 44,300 25-12-15 08:40
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Аварійно-відновлювальні роботи виконуються цілодобово 🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні у регіонах, де застосовуються погодинні відключення НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог завдав дронових ударів по енергооб’єктах у кількох областях. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі в Донецькій і Дніпропетровській областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають в усіх постраждалих від обстрілів регіонах. Найскладнішою залишається ситуація на Одещині, енергетичну інфраструктуру якої ворог масовано атакував у ніч на 13 грудня. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Внаслідок попередніх масованих ракетно-дронових атак на енергосистему – у більшості регіонів України сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення. Час застосування вимушених знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 15 грудня, станом на 9:30, його рівень був на 7,1% вищим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина – менший обсяг застосування заходів обмеження у більшості регіонів та зниження температури повітря на всій території України.Вчора, 14 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 12,6% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 7 грудня. Причина – застосування меншого обсягу заходів обмеження споживання в усіх регіонах України. У регіонах, де сьогодні застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 64,599 25-12-13 08:36
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на Одещину та Миколаївщину🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 В регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку, зокрема, на енергетичну інфраструктуру південних областей України. Внаслідок цього – на ранок знеструмлена значна кількість споживачів на Одещині (включно з частиною м. Одеса) та Миколаївщині. Правобережна частина Херсонщини знеструмлена повністю. Також внаслідок нічної дронової атаки є знеструмлені споживачі на Чернігівщині. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах розпочнуться одразу, як тільки це дозволить безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу.Через значну кількість знеструмлених споживачів внаслідок обстрілів – графіки погодинних відключень в Одеській, Миколаївській і Херсонській областях наразі не діють. Внаслідок попередніх масованих ракетно-дронових атак на енергосистему – у решті регіонів України наразі застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення. Час застосування вимушених знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 13 грудня, станом на 9:30, його рівень був на 5,8% вищим, ніж в цей же час минулої суботи – 6 грудня. Причини таких змін – менша кількість застосованих заходів обмеження у більшості регіонів України. Вчора, 12 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у четвер. У регіонах, де діють погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 42,400 25-12-12 16:38
«Свою роботу ми зробимо, навіть попри втому. Інших варіантів просто немає», – так атмосферу у своєму робочому колективі описує пан Микола, начальник однієї з високовольтних підстанцій «Укренерго». В енергетиці наш колега вже понад 20 років. Каже, професію обрав свідомо – пішов стежкою батька. За рік перед початком повномасштабної війни – пан Микола очолив великий енергооб’єкт. Каже, ця посада накладає додаткову відповідальність, адже в умовах російських атак турбуватись треба не лише про себе, а й про безпеку підлеглих: «Під час повітряної тривоги всі без винятку покидають територію та переходять в укриття. Це правило дуже важливе, адже ворог атакував нашу підстанцію вже десять разів, завдавши значних руйнувань». Ситуація і зараз залишається складною. Чергові атаки ворога – вкотре вивели з ладу устаткування. «Передбачити обстріли неможливо – вони стаються вночі і вдень. Але, як кажуть, очі бояться – а руки роблять. Нас на підстанції тринадцять людей, з ремонтного персоналу – четверо. Тому я також долучаюсь до роботи разом із хлопцями. Це складно і фізично, і морально, адже процес відновлення – дуже тривалий», – розповідає колега. Вдома за пана Миколу хвилюється родина, яка завжди підтримує. Однак, як зізнається колега, його засмучує, коли люди, не розуміють справжніх причин вимушених відключень та спекулюють на цій темі. «Коли читаю попередження про обстріли – розумію, що на ранок ми знову можемо стати ціллю. Ворог безжально нищить об’єкти генерації та лінії електропередачі, тому швидкого відновлення чекати складно. Так, усі українці втомилися – і хлопці в окопах, і енергетики. Але ми розуміємо наші обов’язки, і неодмінно свою роботу виконаєм до кінця», – запевняє керівник підстанції. Дякуємо панові Миколі та його згуртованій команді за стійкість, мужність і професіоналізм. Незламність не згасає!
👁 33,200 25-12-10 14:39
Антидроновий захист ключових підстанцій, запаси високовольтного обладнання, допомога зарубіжних партнерів і досвідчені ремонтні бригади. Ці фактори забезпечують стійкість української енергосистеми в умовах постійних ворожих атак. Про це у виступі на щорічній міжнародній конференції «Energy Security Dialogue 2025» заявив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. Як зазначив очільник компанії, «Укренерго» – наразі єдиний у світі оператор системи передачі електроенергії, який реалізує настільки масштабний проект будівництва фізичного антидронового захисту високовольтного обладнання. За словами Віталія Зайченка, досвідом такого будівництва зараз активно цікавляться оператори енергосистем інших держав. Адже наші захисні споруди вже довели свою ефективність, зберігши дефіцитне устаткування після прямого влучання ударних дронів, на деяких об’єктах – після кількох прильотів поспіль. При цьому, будівельні роботи «Укренерго» виконує не за бюджетні гроші, а завдяки залученню міжнародної кредитної і грантової підтримки. «Крім відновлення і захисту, ми постійно займаємось розвитком нашої енергосистеми. Вже зараз, під час війни, закладаються основи її майбутньої архітектури. Ми знаємо, яких змін вона потребує. Також ми ведемо діалог із зарубіжними партнерами щодо розширення спроможностей міждержавних перетинів, оскільки розуміємо, що після завершення бойових дій – Україна потребуватиме збільшення як імпортного, так і експортного потенціалу», – підкреслив Віталій Зайченко. У своєму виступі голова Правління компанії подякував усім міжнародним партнерам за допомогу, яку вони надають компанії. Зокрема – у створенні запасів обладнання, необхідного для виконання відновлювальних робіт. Крім того, Віталій Зайченко відзначив самовідданість і професійність ремонтних бригад «Укренерго», які зараз цілодобово займаються ліквідацією наслідків російських атак.
👁 41,800 25-11-29 16:59
«Розуміємо, що наша робота небезпечна, але завжди сподіваємось на краще», – так про свою щоденну працю розповідає Станіслав, електромонтер з ремонту повітряних ліній одного з будівельно-ремонтних центрів НЕК «Укренерго».    Нашому колезі – тільки 22 роки. Але за цей час він уже пройшов шлях, на який багатьом людям потрібні десятиліття. До війни – працював на шахті, а після повномасштабного вторгнення переїхав до великого промислового міста, де «знайшов себе» в електроенергетиці. «Коли прийшов до «Укренерго» – був вражений новою технікою та сучасним обладнанням. Тоді зрозумів, що хочу бути частиною цієї справи, працювати тут і розвиватись», – пригадує Станіслав.   Становлення у новій професії видалось нелегким. За два з половиною роки наш колега не раз переконувався, наскільки небезпечна його робота. «Після одного з дронових ударів – довелося всю ніч відновлювати фазу на лінії. Іншого разу ми три дні збирали опору лінії 750 кВ «з нуля». Бувало, щойно полагодиш – і майже одразу повторний приліт. Доводиться все починати спочатку. Ми усвідомлюємо ризик, тому перед кожним виїздом керівник проводить інструктаж безпосередньо на місці, показує – де можна сховатись у разі обстрілів. Техніку відводимо подалі, телефони вимикаємо», – розповідає наш колега.    Керівник дільниці, у складі якої працює Станіслав, відгукується про нього з гордістю: «Війна навчила лінійників діяти швидко і злагоджено. Стас – саме такий. Хоч і молодий, але дуже відповідальний, легко знаходить спільну мову з колегами, вчиться буквально «на льоту». Він має всі шанси стати фахівцем найвищого рівня».   За відвагу, сумлінну працю та вагомий внесок у відновлення енергетичної інфраструктури в умовах війни – цьогоріч Станіслав був відзначений високою державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Дякуємо колезі та всім нашим невтомним лінійникам, які щодня сумлінно працюють – щоб у нас було світло. Незламність не згасає!