Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ УКРАЇНИ: 🔹В понеділок, 23 жовтня вечірній максиму...
26 900 Views/Reach
2023-10-24 07:44
Message №2403
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ УКРАЇНИ: 🔹В понеділок, 23 жовтня вечірній максимум споживання був на 4,4% нижче, ніж у п’ятницю 20 жовтня. 🔹Експорт та імпорт здійснюється в/з Словаччини та Молдови. 🔹Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 440 населених пунктів. 🔹Виробленої електроенергії достатньо для покриття споживання, не має підстав для запровадження графіків відключень. СПОЖИВАННЯ Вчора, 23 жовтня, споживання електроенергії у період вечірнього максимуму на 4,4% менше, ніж у попередній робочий день 20 жовтня. ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Два блоки - один на тепловій електростанції та один на теплоелектроцентралі виведені в аварійний ремонт. Попри це, електроенергії, виробленої українськими електростанціями, достатньо для забезпечення потреб всіх побутових та юридичних споживачів. «Укренерго» не бачить підстав для обмежень в енергосистемі, якщо не буде нових обстрілів. Ліміти споживання не запроваджувались. Якщо у вас відсутня електроенергія - причини дивіться в особистому кабінеті споживача або на сайті вашого обленерго. Роз'яснення щодо лімітів споживання та графіків відключень читайте у попередньому дописі. ЕКСПОРТ/ІМПОРТ Сьогодні імпорт електроенергії здійснюється зі Словаччини та Молдови. Загальний обсяг 166 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 105 МВт. Експорт здійснюється до Словаччини та Молдови загальним обсягом 3300 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 396 МВт. МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГО Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 440 населених пунктів. Через обстріли є пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Кіровоградській, Харківській, Херсонській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.