Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Негода знеструмила...
36 900 Views/Reach
2026-02-02 08:47
Message №4616
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Негода знеструмила 162 населені пункти у трьох областях🔹Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні протягом всієї добиНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок атак ворога на енергетичну інфраструктуру – на ранок є знеструмлені споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Черкаській областях. Скрізь, де це наразі дозволяє безпекова ситуація, відбуваються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Через наслідки попередніх російських обстрілів – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. При цьому, в окремих областях – вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 2 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 7,5% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – відчутне зниження температури на всій території України, а також менший обсяг застосованих заходів обмеження в окремих регіонах. Вчора, 1 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 7%, вищим, ніж максимум попередньої неділі – 25 січня. Причина – значне похолодання. В усіх регіонах України сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (ожеледь та обмерзання ліній електропередачі) на ранок повністю або частково були знеструмлені 162 населені пункти у трьох областях – Одеській, Миколаївській та Кіровоградській. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin