Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Укренерго
Added 03 May 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Number of subscribers: 101 385
Photos: 1,570
Videos: 198
Links: 3,390
Description:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Source

Укренерго | Приємно чути слова вдячності від людей. Попри щоденну небезпеку, ми ні...

Telegram community logo - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
58 000 Views/Reach 2025-11-15 17:30 Message №4315
«Приємно чути слова вдячності від людей. Попри щоденну небезпеку, ми нікуди не втікаємо — працюємо, щоб після кожної атаки повертати світло в домівки українців. Люди в нас вірять, і це неабияк мотивує. Скласти руки — не маємо права», — так про свою роботу розповідає пан Володимир — начальник однієї з підстанцій «Укренерго» у прифронтовому регіоні. В енергетиці наш колега — вже 30 років. Починав електрослюсарем, а з 2012 року — керує підстанцією, на якій зараз добре чутно відлуння вибухів російської артилерії. При цьому, пан Володимир каже: свою роботу дуже цінує, і навіть не думав змінювати її на безпечнішу. Адже зараз, коли енергосистема зазнає постійних атак, від праці енергетиків залежить дуже багато. У 2024 році ворог чотири рази обстрілював підстанцію, якою керує пан Володимир. Цьогоріч — вже значно більше. Ворожі атаки стають дедалі масованішими. Справжнім жахом були нещодавні «прильоти» у жовтні. «Почалась тривога, ми виїхали за межі підстанції, і в одну з наших будівель одразу прилетів «Шахед». Почалась пожежа. Рятувальники загасили її, але потім до нас летіло ще кілька десятків безпілотників. Я нарахував близько 30 вибухів. Ми думали, що від підстанції взагалі нічого не залишиться… Звичайно, дуже лячно, коли ворог так цинічно нищить те, що роками будувалося». Попри численні руйнування, персонал підстанції одразу почав відновлювалення. Щодня — від світанку до сутінків — триває робота. «Відбудовуємо все своїми силами. Підрядники допоможуть з покрівлею. Але здаватися ворогу ніхто не збирається. Це наша земля, наша рідна підстанція. Наш обов’язок — зберегти Україну та світло в оселях її громадян для всіх майбутніх поколінь!», — каже колега. Дякуємо панові Володимиру та всьому колективу його підстанції. Впевнені, що ви подолаєте будь-які труднощі: відновите, відбудуєте і зробите ще кращим. Завдяки вашій роботі — світло неодмінно повертається після найстрашніших днів і найтемніших ночей. Незламність не згасає!