Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зменшується🔹Через негоду ...
30 800 Views/Reach
2025-09-02 07:37
Message №4123
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зменшується🔹Через негоду знеструмлені чотири населених пункти у двох областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зменшується. Сьогодні, 2 вересня, станом на 9:30, воно було на 3% меншим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина – зниження температури на всій території України і сонячна погода, яка зумовлює високу ефективність роботи побутових СЕС. Вчора, 1 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,4% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 29 серпня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, сильні пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені чотири населених пункти у двох областях. Бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях. Заживлення усіх знеструмлених абонентів очікується до кінця поточної доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin