Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло 🔹 Негода повністю...
31 600 Views/Reach
2025-07-17 07:42
Message №4035
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло 🔹 Негода повністю або частково знеструмила 24 населені пункти у трьох областях🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 17 липня, станом на 9:30, воно було на 5,8% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина – спадання спеки у більшості регіонів України. Вчора, 16 липня, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 2% вищим, ніж попереднього дня – у вівторок, 15 липня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі метеоумови (гроза, сильний вітер) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 24 населені пункти у трьох областях. Аварійно-відновлювальні роботи вже почалися, їх виконують фахівці обленерго. Заживлення усіх знеструмлених через негоду абонентів очікується протягом поточної доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin