Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Є необхідність у...
34 700 Views/Reach
2025-06-17 07:07
Message №3960
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час 🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 17 червня, станом на 9:30, воно було на 5,1% вищим, ніж попереднього дня — у понеділок. Причина — хмарна погода та дощ у західних регіонах нашої держави, що зумовлює низьку ефективність побутових сонячних електростанцій у кількох областях. Відповідно — зросло енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 16 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю, 13 червня. Причина таких змін — традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку тижня. Сьогодні є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денні години — період найефективнішої роботи сонячних електростанцій. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin