Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Будь ласка, кори...
37 800 Views/Reach
2025-04-22 07:28
Message №3863
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 18:00🔹 Стежте з повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленерго СПОЖИВАННЯСьогодні, 22 квітня, станом на 9:30, рівень споживання електроенергії був на 5,1% вищим, ніж попереднього дня — у понеділок. Причина — традиційне зростання енергоспоживання на початку робочого тижня та у післясвятковий період. Вчора, 21 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 9,9% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю. Це пояснюється суттєвим потеплінням та неробочим святковим днем у понеділок в багатьох установах та організаціях. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Будь ласка, користуйтесь сьогодні потужними електроприладами у період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 18:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin